Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

GöKHaN

1-2 oldu ha gayret 2-2 bitsin ya beyler Türkiyeyi düsünün az Ligde beter olsunlar düzelmek nasip etmesin Allah ama Avrupada puana ihtiyacimiz var bu fener her sene Avrupadaki puanin anasini aglatiyo gurupdan ciksinda puan alsin ya
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

Delirdik

goL geLince ısLığa başLadıLar

uLan yenseniz biLe madara oLdunuz 0-2yken sesiniz çıkmıyordu bee ;D ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

husoeagle

19caner03

slm arkLar nslsınız ben gelDım acın forumların onunu ;D

GöKHaN

o defans yunan oyuncusu varya a........ a............. k......... c............  varya ona kil oldum insallah bi gol daha atarda 3-2 yensinler Ezikbahceliler

ugur24

seninde kimi tuttuğun belli değil be gökhan  :)

noumAyberk

Ben böle işin taaaaaa anasını .....

GöKHaN

kodumun yunaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii abi adminler izin verin icimi bosaltiyim .........................................................................................

GöKHaN

19caner03

GöKHaN

Yunanli Frankfurt adina yapmiyor o yamuklugu Yunan Türkiye hirsina yapiyor Vatanim Ülkem herseyden önde gelir..

ugur24

luganoya bak neler yapıyo çirkef herif yaaa..sinir oldum ben bu herife..ümit karanın dediği gibi kasap bu herif..zagoya dil uzatırlardı bide.. >:(

ugur24

ne alakası var bee gökhan nerelere çektin lafı..türklüğüne bişey söyleyen kimki???

GöKHaN

abi fenerden nefret ettigim kadar Türkiyede kimseden nefret etmem ama ben avusturyada yasiyorum ve sabah ise gidince sizhinkiler yendi yenildi havasi esicek emin ol ben alman halkini iyi bilirim avrupada türk takimlarini tutuyorum ister istemez.. TÜRKLÜGÜM ön plana cikiyor fener denmiyopr türk takimi deniliyor cünki biraz gerginim ugurum afola renkdaslarimal tartismak degil niyetim saygilarimla..