Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

haha şaka gibi

auynen bende öle valla..

mega hd + sınırsız net + blu :79

taahhüt bitti..

bu fiyata devam etmem dedim..

indirim verecekler 1-2 hafta içinde arayacaklarmış...

70 e anlaşırızı gibi geliyor ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

20-30 metre ilerimizde camii var, minaresi gözükmüyor. Bir kaç saattir inanılmaz sis var.

ilhan mansız_melis

Biri beni Osmanlıca dersinden kurtarsın bayılacağım şimdi :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Bitirme projesi icin gorevli hoca Celikten Cami yapmamizi istedi. 3 saattir minareyi nasil yapicaz diye bir tarafim tutustu
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Yanarım yanarım 2008-2009 sezonu maç konularının silinmesine yanarım. :(

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

az sonra alışveriş moduna giricem ama üşeniyorum bi kalkıp hazırlansam iyi olcak ;D
FEDA

carsi52

Mezuniyet fotoğraflarımın hepsi o zaman ki kız arkadaşımın bilgisayarında kaldı ya.

Mezuniyete dair 1 tane adam gibi fotoğraf yok elimde.

Bugün bi arkadaş profil resmi yapmış facebookta orda gördüm aklıma geldi birazda kıskandım sanki ;D
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

@hotmail.com.tr uzantılı mailim vardı bütün (gelenler, gönderdiklerim) maillerim silinmiş. Bir bakıma depo gibi kullanıyordum ben orayı. Kaybolmamasını istediğim dosyaları abimden kendime atıyordum vs. Neden olur acaba? Güncellemeyle alakalı bir sorun mudur yoksa biri girip silmiş midir?

Kaç yıllık maillerim gitti diye sinirlenip hesabı sildim. Daha güvenli bir mail kullanmak istiyorum. Halihazırda yandex mailim var, yeni yeni çıktığında Türkiye'de almıştım ama ne kadar güvenilirler kafamda şüphe var. Gmail düşünüyordum bir baktımda çok cafacaflı mı denir ne denirse işte değişik geldi, mail adresinden çok facebook havasında geldi. Abone olma vs.

Neyse soruma geleyim, gmail kullananlar önerir misiniz? Kullanımı basit mi? Sadece mail gönderip almak için kullanacağım, chat-abonelik vs. şekillerde kullanmayacağım.

NoPasaran

Birisi silmiştir o mailleri Erhun..

Eğer dosya depolamak istiyorsan drive.google.com

kullan.

Biz bütün işyerindeki dosyaları online orada saklıyoruz..

15 gb free
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

NoPasaran

Elbette..

Dünyanın şu an 1 numaralı mail sistemi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Başladım kullanmaya. O cafcaflı dediğim kısım google+'mış. Gmail'i istediğimiz gibi ayarlayabiliyormuşuz. İlk izlenimim baya iyi.

NoPasaran

Gmail adresin varsa dediğim gbii drive kullanırsan dosya konusunda çok rahatlayabilirsin :)

Sade ve basittir gmail..Bende severim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Tam olarak nasıl bir şey bu drive? Yanda oluştur->klasör dedim. Yeni klasör oluştu. Oraya yüklediğim her şeyi sadece ben görebileceğim değil mi? Benim hesabıma bakan herkese açık bir yer değil yani değil mi?

NoPasaran

hayır değil tabiki..

orası senin dosya saklama yerin..

paylaşmazsan kimse göremez..

Heryerde erişebilirsin dosyalarına..

Online Dosya yükleme aracı..

google drive demiş..

microsoft onedrive..

Ben çok kullanıyorum..

Mesela bizim tahmin yarışmasıda drive üzerinden puanlanıyor..ama ben dosyayı paylaş dedim herkese açtım o dosyayı sizlerde görüyorsunuz mesela..istesem sizlere değiştieme yetkiside verebiliyorum..

artık gelecek bu sistemde..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net