Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bende kutlayayım abi babalar günün kutlu olsun.
Allah kimseyi eksik hissettirmesin. Çok zor olsa gerek.
Ama ne mutlu bugünlerde hatırlayanı var.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Colgado

lokal bir babalar günü mü bu acaba abi? ben de kutlarım. allah bize de nasip etsin evlat sahibi olmayı. hatta bir erkek bir kız hiç fena olmaz.

Banucan

oturuyorum öyle canım programım vardı iptal oldu öyle oturuyorum

abicimmm bende kutlarım babalar gününü baban için ise Allah rahmet eylesin dualarımız babanla
FEDA

Simurg

aynen banucan tuhaf bir pazar günü tvdede bi şey yok.
Bi kemal sunal filmi olsa fena olmazdı

BEŞİKTAŞK

IL Capitano

tesekkurler arkadaslar  :)

Babalar gunun tarihi ulkeden ulkeye degisiyor.

March 14: Iran [/size]March 19: Bolivia, Honduras, Italy, Liechtenstein, Andorra, Portugal, Spain May 5: Romania May 8: South Korea Ascension Day: Germany First Sunday of June: Lithuania June 5: Denmark Second Sunday of June: Austria, Belgium Third Sunday of June: Argentina, Antigua, Bahamas, Bangladesh, Bulgaria, Canada, Chile, People's Republic of China, Colombia, Costa Rica, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Ecuador, France, Ghana, Greece, Guyana, Hong Kong, Hungary, India, Ireland, Jamaica, Japan, Malaysia, Malta, Mauritius, Mexico, Netherlands, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Philippines, Puerto Rico, Saint Vincent and the Grenadines, Singapore, Slovakia, South Africa, Sri Lanka, Switzerland, Trinidad and Tobago, Turkey, United Kingdom, Ukraine, United States, Venezuela, Zimbabwe, Barbados June 17: El Salvador, Guatemala June 21: Lebanon June 23: Nicaragua, Poland, Uganda Second Sunday of July: Uruguay Last Sunday of July: Dominican Republic Second Sunday of August: Brazil August 8: Taiwan First Sunday of September: Australia, New Zealand New Moon of September: Nepal First Sunday of October: Luxembourg Second Sunday of November: Estonia, Finland, Norway, Sweden December 5: Thailand

Hepinize herseyin en hayirlisi nasip eder insallah Rabbim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

annem saat 9 bucuktan beri evi süpür diyo ben inatla kalkmıyorum :ahaha
çok çok garip hemde :D

amin abicim güzel duan için teşekkürler :)
FEDA

Simurg

Amin cem abi :-D
Zaten cocuk hastasiyim inşallah :-D

Banu ayni durumdayız pazar günü çilesi

♥ ♡

BEŞİKTAŞK

ilhan mansız_melis

O zaman Babalar Günün kutlu olsun abi :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Tesekkurler MelisCan

Sent from my iPhone using Tapatalk
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

Güzel forumun güzel insanları iyi geceler herkese ..

Bu şarkı benden geceleri efkara bağlayanlara gelsin,

Yaşar Kurt - Ver Bana Düşlerimi
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Aynı kişiyi dinliyormuşuz. :) Yaşar Kurt'u tanımam etmem. Geçen bir yerde şarkısının bir kısmını duydum çok hoşuma gitti, aradım buldum şarkıyı ve o günden beri aşağıda paylaştığım şarkıyı kaç defa dinledim bilmiyorum:

#]Anne (Yaşar Kurt)

El Maestro

Güzel söyler içten söyler Yaşar abimiz, senin dinlediğin şarkısıda defalarca dinlenesi cinstendir gerçekten .  :ok

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

Selam millet tazarruname eserini sadeleşmemiş olarak pdf yahut metni bulmama yardımcı olur musunuz ?

Nasıl arıyorum şöyle;

Kibir sahibini hor ider ve kendüyü görmek kişiyi kör ider. Feragat derûna huzur verir ve beşâşet yüze nûr verir. Tevazu izzeti mûcib olur ve devlet muhabbeti mûstevcib olur.

gibi her yerde sadeleşmiş şekli var bulamadım bi türlü

BEŞİKTAŞK

Simurg

Günaydın rüyamda Quaresma yi gördüm hahaha eski model bmwsi varmış  :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha

♥ ♡

BEŞİKTAŞK

El Colgado

eski kasa bmw 3.20 cok severim ben.
gunaydinnn, mutlu pazarlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi