Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

dost adamsın! :D
eller kadir kıymet bilmiyor senin gibi kimse espiri yapmıyor üşüyoruz reyizz;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

1500 doktor 3 gundur burda konferansta. alisveris yapmislar . bugun ve yarin evlerine dönuyorlar. Bayagi bi yorulucaz , bir suru extra eleman getirdim , iyide para aliyorlar ama adamlar calismiyor ya. hep kaytarma hep kaytarma.  :sopa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

birilerini birşeyleri yönetmek çok zor
Allah kolaylık versin abi :)
FEDA

IL Capitano

7 kisiler toplam extra , 6 si ögrenci. 2 gun calisacaklar , 1 haftalik para alacaklar. ama yok. bu son ögrenci calistirmayacagim bi daha..  >:(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

demekki her ülkede yatarak para kazanmak isteyenler var
FEDA

KeePSaKe

Konunun uzamasını istemiyorum ama bunu yazmak zorundayım şehitlerimizle ilgili konu kapalı olduğu için buraya yazıyorum.

Öncelikle ne kürtlere nede başka bir ırka karşı değilim ( terörist destekçisi olmadığı sürece ) ama o gün dediğim gibi eğer teröristleri destekleyen ister anne ister başkası olsun onlara karşı hiç bir saygım yoktur ve olmayacakta normal küfürden dolayı 1 hafta no post alsam hak veririm ama bu olaydan dolayı ceza almam açıkcası garibime gitti.Çocukların polise,askerlere taş atmasını sağlayanda bunlar dağa çıkmasını sağlayanda destekleyende bunlardır ve diğer annelerle bir tutulmamalıdır.

Anne dediğimiz böyle değil

Böyle olunur.

" Onlar Kürt Değil, ŞEREFSİZ! " Elif Öğretmen

Bu konu hakkındada başka birşey söylemek istemiyorum.
Since 1903

ERHUN

Aaaa olmuyor ama. Ne yaparlarsa yapsınlar. Polise taş atsınlar, askere taş atsınlar. Terör mitinglerinde en önlerde yer alsınlar. Şeref yoksunu bebek katiline önder desinler ama yinede o bir anne. Çocuklarının dağa çıkmasını onlar mı istiyor? (Mitinglerede zorla gidiyorlar zaten... her neyse)

Bu ülkenin başındakiler vatandaşlarını "boş insan" olarak görmek istiyor. Ne demişti Helin Avşar? "Ne Mutlu Türkiye"

Ersin Develi

Konu kapandığı için bende buraya yazıyorum.İsterse silinebilir

Simurg

11. Forum Kurulu/adminler tarafindan ALINAN kararlara FORUM icinde forum düzenini bozmaya yönelik TEPKI gosteren forumdan uyari almaksizin 3 GUN NO POSt alacaktir... Itirazlariniz/sikayetleriniz var ise, OZELDEN adminlere s.volkan,[kralkartal] veya Super.Modlara ulasin sikayetinizi anlatin..Sizlere yardimci olalim... 

Şikayetlerinizi bildirin.
Konu umarım daha fazla uzamaz.

Hassas bir konu tepkileride anlıyoruz ama inat olsun diye bişeyler yazmayın.

BEŞİKTAŞK

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Simurg - Ekim 28, 2011, 20:28:48
11. Forum Kurulu/adminler tarafindan ALINAN kararlara FORUM icinde forum düzenini bozmaya yönelik TEPKI gosteren forumdan uyari almaksizin 3 GUN NO POSt alacaktir... Itirazlariniz/sikayetleriniz var ise, OZELDEN adminlere s.volkan,[kralkartal] veya Super.Modlara ulasin sikayetinizi anlatin..Sizlere yardimci olalim... 

Şikayetlerinizi bildirin.
Konu umarım daha fazla uzamaz.

Hassas bir konu tepkileride anlıyoruz ama inat olsun diye bişeyler yazmayın.

Son yazdığım mesaja itafen mi bu uyarı ya açıklama?

Simurg

Herkese uyarı kişiye özel değil.
Sorununuzu moderatörlere yahut adminlere özel msj yolu ile bildirirseniz,
Forumda gerginlik olmaz.
Giderli atarlı konuşmalarla kalp kırmaktan yahut ceza almaktan öteye gidemeyiz.
Burada sık yazı yazan kişi sayısı belli iken yapılan ketum eleştiriler yakışmıyor.
Şikayetinizi bildirin lütfen.

BEŞİKTAŞK

ilhan mansız_melis

Andaaaaç seviyorum kardeşim seni  :lol    ;;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Sağol kardeşim bende seni seviyorum :)
Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.