Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

calismaya basliyali 1 hafta oldu adas.. :) ben 5 yildir iki satirlik adamlarin kahrini cekiyorum.. :sopa

ama sonunda mudur yardimcisi olabilme ihtimalim yuzde 99, su gelecek iki ay ayilara dayi demek zorundayim  :(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

abi vücut hamlamış o yüzden biraz sorun oldu zorlanıyoruz ya :) ama alışıcaz artık yapcak bir şey yok.

senin adına çok sevindim abi :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

forumda ki yazılar ne kadar da büyükmüş aslında :D unutmuşum yahu :D
iyi akşamlar bu arada herkese ;D
FEDA

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

IL Capitano

Cem Goren

abi sabah 8buçuk akşam6.

12-1 arası yemek 10*10buçuk ve 3-3buçuk arası çay saati. en kötüsü para almadan çalışıyorum yani karın tokluğuna o koyuyor adama :D

IL Capitano

Cem Goren

abi staj bu ya. Üniversite öğrencilerine staj sırasında para verme zorunluluğu yok firmaların. Öğrencinin stajı zorunlu olduğu için adamlar para vermeye yanaşmıyor. He verseler fena olmaz ama işte bakalım belki de verirler 3-5 kuruş :D

IL Capitano

Djurgården-Syrianska macina gidiyorum. Djurgården elitlerin takimi, zengin semt takimi yani. Syrianska ise süryaniler tarafindan kurulmus. Kadrodada hemen hemen hic isvecli yok. Teknik direktörleri Özcan Melkemichel, arkadasin babasinin kuzeni, takim kaptani Ahmet adinda bir Türk. Olay cikacak diye maci milli maclarin oynandigi , guvenlik daha rahat saglandigi stada alindi. Deplasman trubununde olacagim. Davullu, zurnali dugun gibi oluyor. Insallah olay cikmaz , cikarsada gerekeni yapariz. :)

Cem Goren

İyi bakın bu mesaja ahali. yarın bu çocuk zengin oluyor. süper loto bana çıkıyor.

Banucan

hadi inşallh Cemoli ama hayır kurumuna bağış yapmayı unutma :D
FEDA

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

devrediyordu ama bu hafta son devretmicek bu hafta ;;D

direk bağış yapıcam banucan hatta tv kanalları aracılığı ile olucak o :D