Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

bende arada lalelideyim.. soğanaga caminin oralarda belki bilirsin :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

bilmemmi yahu. Cok yakınım ;D

Koska caddesini biliyorsan, Ben koska caddesindeyim ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

yok artık ;D bende iyi bliyorum firma ismi ne? ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

Chasha&Chasha

2 şubemiz var.. Biri koskada biri mesihpaşada.. Ben koskadakindeyim..

Bundan önceki çalıştığım firmalar; Paradiso ve Soho

Biliyormusun bu firmaları :D

unutmam gereken..

RCA

son 2 firmayı gayet iyi bililyorum :D ama ilkini dikkat etmedım gormedım.. bizimde zeromen pazzo zava var.. ama en büyüğü AVVA var belki görmüşsündür .. ;D

That's me.

beckyZWICKY

avvayı biliyorum.. Güzel firma..

Ama şuan bulunduğum firmadan p.tesi günü ayrılacağım..

2 gün önce müdürle kavga ettim bol tartışmalı atarlı giderli birazda küfürlü.. sinirden kolileri filan tekmeledim fırlattım. Tam, ya o beni yada ben onu vuracakken millet araya girdi ayırdı..

Dünde barıştırmaya calıstılar bizi patron ve diğer patron yani ortağı(amca oğlum), Şimdi kanlı bıcaklı değiliz ama tabiiki konuşmuyoruz soğuğuz..

Bide şimdi o [edit] müdür ya bu olaylardan sonra her ottan boktan bi bahane bulmaya calısır fırsat kollar hata yapmam için..

Fırsat bekler gibi oluruz.. ufak bişe olur olaylar patlak verir daha büyük şekilde.. Bu durumdayken calısmam doğru olmaz kötü sonuçlar doğurur..

Pazartesi istifamı vereceğim.

unutmam gereken..

RCA

en mantıklısını yapmışsın.. çok fazla uzatma çünkü uzattıkça hata arıyorlar ve işine konsantr olmayı bırak parcalayasın geliyor bazı adamları..

salla gitsin dükkandan cok ne var. ama sen yinede büyüğün olduğu için alttan almaya calış derim sercan.. sonucta kuzenın ortakmış..

That's me.

beckyZWICKY

Sırf kuzenim ortak diye ayıp olmasın ona diye, Yumruğumu sıkıp ona vurmak yerine kolilere wurup kapıyı çarpıp alt kata indim. Nasıl zor tuttum kendimi varya allah biliyor..

Bu saatten sonrada duramam artık.. Ya o beni ya ben onu vururum başka yolu yordamı olmaz.. Elbet yine patlak verir en ufak birşeyde.. Kuzenime çok ayıp olur.. O müdür şrfsizide diğer patronun cocukluk arkadaşı ve komşusu.. Böyle bağlar var iken bunlara ayıp olmasın diye birşey yapamadım..

Ve birşey yapmamak için istifamı vereceğim.

Neyse yapcak birşey yok sağlık olsun diyelim. Başka firmalarda hayat devam edecek :)

unutmam gereken..

beckyZWICKY

neyse kardeşim çok uyku bastırdı ben yatıyorum. Hadi iyi geceler. allaha emanet ol. Seni yakından tanıdığıma sevindim bu arada. :)

unutmam gereken..

RCA

bende senı yakından tanıdıgım ıcın memnun oldum sercancım allah rahatlık versın ıyı geceler :)

That's me.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

bırısı referandum topıgını acsın ya :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

olmaz referandumdan sonra açıklansın hele :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

RCA

ulan kılo aldm bayramda yemekten.. 3 kılo aldm ve 71 oldum :/

That's me.