Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

TurkishTank

besiktas aski dimi... deli ediyo adami... :)

valla bende fanatikli bi besiktasliyim... (deme yaw)....hehehehe
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

unicorn

TurkishTank

bence aliriz... ankaraspor kolay degil... ama bence birazcik olsun toparlandik diyebilirim... yani oyuncular cok arzulu gozukyo... skor tahmini sorarsan... 2-0 olabilir.. :P
kalecimiz super yaw...

Saygilar, @hmEt

unicorn

Yaaa Runje düzeliyo yavas yavas fakat yine çok krtitk bi hata yaptı penaltı pozisyonunda

TurkishTank

evet dogru diyon duzeliyo... bence seyircilerin verdigi destek cok onemli... yani ilk basta fenerlilerlen alay olsun diye basladi o "runjeeeeee" bagirislar...ama adam yabanci daha nasil anliycaak onu... oda saniyoki bunlar beni HAKKETTEN seviyo... yani bu konuda dogru dusunuyomuyum???

Saygilar, @hmEt

unicorn

TurkishTank

hani runje runjee diye destekliyoz ya onu...

daha iki hafta evvel isliklaniyodu bu ayni hatalari yaptikdan sonra...

yani ne olduysa fener macindan sonra oldu... fener macinda... fenerliler "runjee" diye bagiriyolardi, bizimkini kizdirmak icin... adamda bunlar a ben hesabini vereyim..

herneyse gelelim bizim maca... yani bizim seyircilerde ayni devam etti "runjee" diye bagirmayi.. ama bu sefer destek acisindan..... valla yazdigim tekrar okuyom ama pek kendimi anlatamiyom herhalde :D:D... sen su yazdigim iki post'ten bisi anlamiyosan bosver merak etme..:D suc bende... yarim yamalak bi turkce var zatenn :)

Saygilar, @hmEt

unicorn

Anladım kardeşim seni bağırmak war, bagırmak war diyorsun destek için de bagırılır sowmek için de ;)

TurkishTank

haa iste helal olsun sana... valla uzaklarda maci izlemek icin uykumuzun en tatli saatinde uyaniyoz... bide maglup ldugmuz zaman butun gunum berbat oluyo yaaa, ama bu brugg maci cok guseldi... hevesle uyandim maci izlemeye... kesin yencez diyodum... runje golu yedikten sonra bile...

Saygilar, @hmEt

unicorn

TurkishTank

evet...  valla uyku muyku dinlemiyom... uyaniyom izliyom... fener gs ne olur bu hafta... bence gs alir... arda cok gusel oynuyo...

Saygilar, @hmEt

unicorn

Arda şımardı ama bizim Burak gibi aynı... Ben diyorum ki febe alsın cinconun ustune cıkalım febeyi nasılsa yakalarız ;)

TurkishTank

hmm, dogru diyon... berabere kalsalar dahada iyi oljak... ama buyuk bi ihtimalle febe kazanir... zaten hep oyle oluyo onlarin maclarinda.. yaa bi grup toplumunla bukadar gicik kapilirmi yaa (fenerlilerden)

Saygilar, @hmEt

unicorn

Çok arak yapıyorlar çok ugrasıyorlar bizle