Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

AsA

poacher Bursa Dusucek yada son hatlarda asili kalacak ama simdiden soyluyorum bu Sene Sampion biziz.. Ha buraya yazdim TArih Saat hersey belgeli.. (:

AsA

Riza daha gelmedi bekliom Bakalim hayirlisi.. Altug'cugum Olsa Vallah Dukkan senin (: Ama olmaz..  Bu Hasan icin buyuk bi basari Nasil Bi hafta gecti merak ediom.. (:

poacher

inşallah abi ağzından bal damlıyo :)
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

Nazli_

Hehehe a.slm söylerim ;D
Ilk aradiginda sunu dedi ilk once ; Ilk gunden yerleri sildirdiler.. Valla acaip gulesim geldi zor tuttum ueuheh

boss

Bursa macındali tahminn gibi olr abi inşallah ;)

AsA

Olur oyle Seyler Nazli (: Bak sana bisey anlatayim Bi arkdasim Askerde Ilk hafta Siraya dizildiklerinde Komutan gelmis Demiski Icinizde Ehliyeti olan ii araba kullan bi adim one ciksin bizim sivri zekali uyanikya hemen atlamis herkezden once komutan diorki Aferin olm demek bu kadar isteklisin gel bakalim benimle dior gidiorlar goturuor bunu butun gun el arabasi ile kum cektirior Cok gulmustum bunu duyunca..

Nazli_

Wuhauhauhahauhha yazik olmus yaaa euheuhe ;D ;D

boss

abi koptum gulmekten yanımda arkadasta var oda guldu bayag deplasmana hazırlık yapıoruz alkol + :sigara ;)

AsA

:sigara :ok ;) ForzA DeplAsmAn..  8)

boss

Vallahi öyle abi artık inönü sıkıyo benı daralıyorum gobekte duvarlar ustume geliyo sankı zaten cem falan bılır 1. yarı bagırırım 2. yarı merdıvenlere oturup sıgara icerim :D ;D Yanı arada bir degisiklik gerekiyo cok okuyan degıl cok gezen bılır dıye bosa dememısler muhaha :D ;D

Nazli_

boss

Yenge gülme bosa hasanda benm gıbı deplasmancıdır :D ;D 

Nazli_

Öyle valla.. :D Zati adam etcem ben onu,hele askerligi bitirsinde..
Çelik-bu sehirde.. waa Hasan cok severdi bu parçayi :'(

boss

Askerlik bitsin adam olur zaten yaw :D ;) Bide 15 ay cekilirmi yaw  vallahi gozum korkuyo gıtmeden kacsammı dıye dusunuyorum :D :D Hasan simdi uyuyodur 9 da yatıyolar ya uyanınca kulakları cınlasın :D :D hehe