Ana Menü

Serbest Bölge.. -Ulusal Geyik Topic'i...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 19:10:27

0 Üyeler ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mr.eagle

eevt kendı kalecımızle dalga gecer olduk rico paşa kendıne gelıyo masallahı var göz zevkımıze hitap edıyo ;)
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

boss

Valla penaltıdan bahsediyosan ben sadece rujnenın dırek bacagına kaydıgını gordum ama gereklımıydı gereksızmıydı bılemıyorum..
Bi yerde baki süper yazdı ya ben goremedım yada hep ben macı seyredınce gordum hatalarını :D ;D bende 4 dil ogrensem benıde alırlarmı beşiktaşa acaba :D ;D

mr.eagle

penaltıdan önce nasıl topu sektırdıgını kacırdın sanırım ;D baki ne ileri cıktı ama bı pozısyonda bi anda c.ronaldoyu izliyorum sandım zuhaha ;D
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

Nazli_

mr.eagle

biraz tekniğin varsa alırlar tabi hemde tercümanlık yaparsın ;D

boss

Alla alla bundan sonra bagırmıycam gıdıcem kapalı altta oturup macı seyredıcem :D ;D

Tabi ya benm gıbı adamı nerden bulucaklar :D ;D her mac 1 gol garentı :sigara

Nazli_

mr.eagle

bakiye kazma falan dıyoz ama kı öyle ;D adam 4 dil bılıyo boru değil ;D bende iyi kalecıyımdır ya halısahaların aranan adamıyım bende kaleci olcam runjeden iyiyim en azından top sektırmem ;D

mr.eagle

evet bagırırken mac falan ızleyemıyosun haklısın ;) yarın tvden bi daha izle runje napmıs bakalım ;D

boss

Yav ben vaz gectım onlar oynasın bız desteklıyelım ben anlamam futbol dan falan profosyönel olarak..AMA Sorsunlar holiganlık uzerıne 1 dunya soru cevaplıyım :D ;D bide yanan 2 meşaleyi gosterdımı tv

mr.eagle

valla ben kacırmadıysam göstermedı mesale falan ama spıker söyledı kapalıda mesaleler yandı dıye

Nazli_

SATUKBLADE

o zaman desene her maç kırmızı kartta var :D

mr.eagle

bugun sınan engın yoktu kanald de eksıklıgını hıssetım  ;Darkadas bu kanal d ye gıcık oluyorum vermesınler bızım macları ya özellıkle mac sonu hiç bısey göstermıyolar röportaj falan yok

boss

Ulan yeni moda meşaleler cok manyak bişey ampul gibi aydınlattı kıp kırmızı oldu göbek cok super bısey.aslında olabilirdi bugun bı mesale sov guzelde olrdu :D ;DMuhaha  spiker kamil galba yanan meşale 1 ama 10 meşaleye bedeldi :D ;D  :sigara