Ana Menü

Hoca Efendi: Çek git(kazim kanatin yazisi)

Başlatan keskinli, Nisan 12, 2008, 14:51:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Bu sene Ertuğrul gitsin...
Seneye gelecek olan devre arasında gitsin...
Ondan sonra gelen de aman çok durmasın o da gitsin...

Biz hiç 2 sene üstüste aynı hocayla çalışmayalım...
Ertuğrul dört dörtlük bi hoca demiyorum hatalarıda fazla ama şu anda ki defans hattına Alex Fergusonu getirseniz yine bişey olmaz...
Biraz daha sabır lütfen...

keskinli

bu defans benim sucum degil burak
bizzat hocanin sucu
bu defans gecen senede iyi degildi,takip etmiyormuydu sayin saglam bu ligi?
hocanin farki burada ortaya cikar,isabetli transfer yapacaksin
kadronun neresi zayifsa orayi güclendirmeye bakacaksin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

super yazi

hoca gitsin diyor
+ baskan + s.engin

yani en mantiklisi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

M34

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Nisan 13, 2008, 17:12:01
hoca gitsin diyor
+ baskan + s.engin
yani en mantiklisi

ücüne bende varim. ama sadece ertugrul saglam'a yokkum. isterse rüstüyü forvet oynatsin. bu yönetim varken hicbir hatasinin önemi yok benim icin.

RAHATSIZ

Arkadaşlar aranızda furbol oynayan var mı? Herkes parmak kaldırır.
Kulüb kötü ise önce takım sonra hoca ve enson yönetim kötüdür.
Hocanın kafasındaki takımı kuramassa yönetim suçlu.
Hocanın al dediğini alıpta yine başarı yoksa hoca suçlu.
Bu hali görüpte kendini iyice salan ve boş zamanlarını ligde top oynayarak geçiren futbolcu suçlu.

Eğer takım iyi oynarsa ve masabaşı oyunları, hakem hatalarıyla kaybederse yönetim suçlu.
Takım kötü hakem hataları herzaman var, takım ve hoca suçlu.
Geldiği günden beri bir adaım ilerleme kaydetmeyen hoca suçlu.

Yönetim suçlu çünkü siyasi ve hacı-hoca tüccarlarına kulübü pazarlayan ve kendisine rant sağlayan onlar. Takım onların umurlarında değil.

Sonuç olarak Derin Beişktaşın duruma el koyması gerekiyor. Bu Derin Beşiktaş, çıkar gözetmeyen, ticari antlaşmaları kendine çevirMeyen, takımı pazarlayıp ceplerini doldurmayan, adam kayırmadan adam gibi transfer yapar, BEŞİKTAŞ RUHUNU taşıyan BEŞİKTAŞ' LILARDIR!

HACI-HOCA BAĞLANTILARI İLE KULÜBE DEMİR KAZIKLAR ÇAKANLAR DEFOLSUN GİTSİN!
SİYASİ VE HACI-HOCA TÜCCARLARININ PİS ANYLAŞMALARINA EL SIKAN VE İSTANBUL' UN EN İYİ YERLERİNDE ''RANT'' İNŞAATLARI YAPANLAR DEFOLSUN GİTSİN!
TAKIMA SAHİP ÇIKAMAYAN VE TOPARLAMAYAN KAPTANLARI VE ALDIĞI PARANIN HAKKINI VERMEYENLER DEFOLSUN GİTSİN.

Tek suçlu yoktur ortada. Takım baştan aşağı suçludur ve bu kötü gidişat takımın başına demir çakan hocanın, Ali Gültiken' e futbolcularla diyalog kurmasını kendine yedirememesi ve yapmamasını söylemesiyle patlak vermiştir. Sinan Engin cabası. Tribüne karşı devrim yapmıştır...Sonrası işte Beşiktaş birbirimizede düşürecekler ve kendilerini haklayacaklar. Dikkat edin!

''BENİM  ANCAK CESETİM SUSAR!''

NİHAT GENÇ.

SercanBjk

Alıntı yapılan: CHEm ! - Nisan 12, 2008, 14:58:39
burası kayseri değil ertuğrul sağlam !

Yönetim o kadar acizki Kayserinin bile bu kadar hakkı yenmedi!

erasca

Ben artık şunu düşünüyorum.Beşiktaş maçları masada kaybediyor...Bu masada kimler var sizce?Bence içim elvermiyor söylemeye ama Sanırım bizden biri(!) var...karşılığında neler alıyor bilemem...Aslında tam anlatmak istediğimi anlatamadım ama herkes bişiler çıkarır bence...