Ana Menü

Hoca Efendi: Çek git(kazim kanatin yazisi)

Başlatan keskinli, Nisan 12, 2008, 14:51:05

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

bu yaziya imza atilir
Beşiktaş'ı şampiyon yapmayacaklar tezimde artık ısrar etmiyorum. Beşiktaş'ı artık ikinci bile yapmayacaklar? Önce dışarıdakiler?
1-İnönü Stadı sadece bir kişinin, " yarım şişe " su yüzünden (O da tutuklandı) kapatılıyorsa, Beşiktaş'ın yolu kesiliyor demektir.
2-Hakem hataları artık çifte standardı aşıp Beşiktaş'a saldırıya dönüyorsa ne olacak? Serdar Özkan, Kadir Bekmezci'nin arkadan itmesi ile kendini yerde buldu. Hakem Abitoğlu penaltı yerine Özkan'a sarı kart çıkardı. İkinci yarıda ise Özkan önce çekilerek sonra da Petkoviç'in faulü ile durduruldu. İki kere penaltıydı! Beşiktaş'ın asıl sorunu dışarıdaki engellemeler değil, içindeki yanlışlar. Bu hatalar için eleştirim Ertuğrul Sağlam'a. Huzurunuzda soruyorum:
A-Delgado gibi bir usta oyuncuyu, "Sakatlıktan yeni çıktı" diyerek yedek oturtmak ne demek. O zaman "Sakatlıktan yeni çıkan" Mehmet Yozgatlı'nın sahada işi ne?
B-Ricardinho gibi son Dünya Kupası'nın yıldızını cezalandırılan kim? Sahada ölü top ustası yok. Maç çevirecek oyuncu yok. Peki sormazlar mı Ricardinho'nun suçu ne ?
C-Savunmaya bakıp gülüyoruz. Gordon Schildenfeld çakılı oynadı. İleri çıkmayı bırakın her topu ya taca attı ya da savunmaya dönük ve geri pas olarak kullandı. Kadir Bekmezci'nin golünde refakatçiydi. (Bu adamı almak için kovulan Diatta, Premier Lig'de Belezoğlu'nun yedek olduğu Newcastle takımında 90 dakika oynadı!)
D-Beşiktaş'ın 100. yılında sağ tarafta oynayan Kaan Dobra'yı hatırlayan yok. Ama solda oynayan Üzülmez hâlâ sahada. O da kontenjan senatörü gibi!..
İlk 45 dakika sadece Holosko'nun çaprazdan auta giden şutu. İkinci yarı Beşiktaş golü yiyince, Sağlam iki tane affedilmez antrenörlük hatası yaptı. Bunun adı teknik direktör iflasıydı.
Birincisi (Delgado/Yozgatlı değişikliği) geç kalmış bir doğruydu. İkincisi ise komikti. Beşiktaş yenikti ve oyundan Holosko çıktı. Kurtarıcı olarak Batuhan Karadeniz'in girmesinin yorumu bile yapılamaz.
Beşiktaş'taki tek güzel şey Aydın Karabulut'un yenilgiye isyan eden hırsıydı. Bravo genç Kartal! Beşiktaş'ın şampiyonluk hayali bu maçta bitti. Geçmiş olsun!...
MESAJ; Beşiktaş şampiyonluğu kovalarken menajer Sinan Engin kalacaklarkovulacaklar listesini açıkladı. Bu, Beşiktaş'ı sabote etmektir. Aslında asıl gidecekler listesinde, daha dün "Bu Beşiktaş şampiyon olur", bugün de "Bu Beşiktaş'tan bir şey olmaz" diyen Bay Sinan Engin olmalı.
Bay Başkan Demirören, Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam'ı al git!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

iyi demiş kazım kanat bende bu yazıya imzamı basarım...

CHEm !

burası kayseri değil ertuğrul sağlam !
Allah kitap Beşiktaş

Adriano

Son hafta Manisa maçında taraftara büyük iş düşüyor.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Bu sene Kazım Kanat'tan yönetimi,teknik direktörü,futbolcuları eleştiren çok yazı geldi ve hepsinde de mantıklı ve doğru yazılar yazdı.Belkide ön planda isminin olması nedeniyle çoğu kez sevilmedi-hepimiz tarafından- ama kimsenin yapamadığını da o yaptı.Kanat'a yazısı için teşekkürler sesimizin çıkmadığı bu dönemde soluğumuz oldu.
Bay Başkan Demirören, Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam'ı al git!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

sağlam mahalle takımını çalıştırmıyosun birazcık düşün
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kara kalem

''ulAn değerlerimiz satılıyor!'' diye kendimizi parçaladık,
takımın havası bozulmasın dediler.
şimdi de sprtif başarısızlıktan ötürü; ''Demirören İstifa!'' mı ?

Sonuna Kadar Yıldırım DEMİRÖREN !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Demiryolcu

kazım dogru söylüyo... BAŞARI İÇİN SUSUTUK  ama nereye kadar susacazz?????

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

MeLo

Defalarca söylüyorum.Demirören başkan oldukça Beşiktaş sportif anlamda başarılı olamaz.
Ey Demirören Sen Değilmiydin !
11 puan öndeyken takımı bölen !
Eski konulara gelmek istemiyorum.
Yazık çok yazık !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

BlackHawk35

Cok dogru bir yazi sirf yonetim ve teknik kadro degil cisse,holosko,aydin ve i.toraman dan haric butun oyuncularda gitmesi gerek besiktasin tarihinde en yeteneksiz kadro
allahim sagolsun bana eski sanli besiktasi gorme sansi verdi diye
nerde o metinler,feyyazlar,recepler,sergenler,aliler
Delikanli Adam renksiz takim tutar

astbjk1903

o da gitsin besiktasi kaldıracak kapaste yok ertugrul iyi bir insan ama daha 40 yasında bile olmamasına ragmen ondaki bu isteksizliği anlayamıyorum bu yasta heycanini yitirmis birinden cok sey beklemek dogru olmaz klubede ellerini baglayıp oturuyor ya hic mi heycan olmaz hic mi cosku olmaz insanda hic mi hırs olmaz hayret ediyorum onu gorunce hırslı bir hocanin gelmesini istiyorum takımı bastan sona kurmasını ve o atesi o heycani yeniden vermesini istiyorum ancak boyle sampıyon olunur ellerini kollarını baglayarak 90 dakika klubede oturulmaz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL