Ana Menü

2008-2009 Sezonu

Başlatan onaT, Nisan 11, 2008, 22:15:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

artık zamanı geldi.
başlık açık ve net...
gelecek sene ne olur?

carsi52

geLecek sezon için şimdiLik birşey diyemeyiz.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

bu yönetim olursa yine hüsran

yol belli arkadaşlar yollara dökülecez ve tek bi slogan söyliyeceğiz

YÖNETİM İSTİFA

Non Mollare Mai

Aynen şöyle olacak ;

İlk 4 maç kazanacağız ve ' Şampiyonuz ulan bu sene tamam süperiz, kaptırmayız kimseye şampiyonluğu ' sesleri yükselecek.
İlk yarının sonlarına doğru ' İnanıyoruz, güveniyoruz bir iki takviyeyle şampiyon oluruz ' diye o sesler devam edecek.
Yine 5. sınıf oyuncular alınacak ve 2-3 hafta sonra sözleşme fesh edilip mahkemelik olunacak.
20. Haftaya doğru hakem hataları başlayacak Demirören masaya yumruğumuzu vururuz diyecek hatalar devam edecek şampiyonluğumuz hakemler tarafından alındı denilecek.

30. Haftaya doğru ilerlenirken fenere evimizde yenileceğiz ve liderle aramızda ki puan farkı 10 a çıkacak.
Yine bir sezon daha heba olacak ve yine aynı teraneler olacak.

Durumumuzu Sago'nun yeni albümünden Sahibinin Sesi parçasının nakaratı cuk diye oturuyor ;

bıkmışım her gün aynı teranelerden ben. bir-iki yalancı ve sahtekâr.
yoldan saptıran imtihanlar.
kana kana kanıyorlar bak!...
sağım-solum-önüm-arkam gafil
hüzün kuyusuna gark olur aciz ...

diye gider..

Aldırma Kartal aldırma.. Aldırma ulAn !  :'(
edit

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Nisan 11, 2008, 22:29:54
Aynen şöyle olacak ;

İlk 4 maç kazanacağız ve ' Şampiyonuz ulan bu sene tamam süperiz, kaptırmayız kimseye şampiyonluğu ' sesleri yükselecek.
İlk yarının sonlarına doğru ' İnanıyoruz, güveniyoruz bir iki takviyeyle şampiyon oluruz ' diye o sesler devam edecek.
Yine 5. sınıf oyuncular alınacak ve 2-3 hafta sonra sözleşme fesh edilip mahkemelik olunacak.
20. Haftaya doğru hakem hataları başlayacak Demirören masaya yumruğumuzu vururuz diyecek hatalar devam edecek şampiyonluğumuz hakemler tarafından alındı denilecek.

30. Haftaya doğru ilerlenirken fenere evimizde yenileceğiz ve liderle aramızda ki puan farkı 10 a çıkacak.
Yine bir sezon daha heba olacak ve yine aynı teraneler olacak.

Durumumuzu Sago'nun yeni albümünden Sahibinin Sesi parçasının nakaratı cuk diye oturuyor ;

bıkmışım her gün aynı teranelerden ben. bir-iki yalancı ve sahtekâr.
yoldan saptıran imtihanlar.
kana kana kanıyorlar bak!...
sağım-solum-önüm-arkam gafil
hüzün kuyusuna gark olur aciz ...

diye gider..

Aldırma Kartal aldırma.. Aldırma ulAn !  :'(

bu seneyi güzel anlatmaşında gelecek seneyi sordum ben

BjKli_10-ur

Bu zihniyetle, bu düzenle, bu anlayışla yine h-ü-s-r-a-n olacak
Demirören falan palavra iyi bi yerde olmak istiyorsan kökten değişiklik yapacaksın hiç kusura bakmayın ama fb ye imrenerek bakmamak elde değil.Herifler sistemi kurdu (gerek oluşum gerek te dış kuvvetler(!)) takır takır götürüyo ve götürecek gibi görünüyo
Sensiz geçen günlerin ...

Non Mollare Mai

@ Onat_delgadO

Bende gelecek seneyi söyledim zaten.
Her sene aynı şeyler. Monoton hale geldi artık.
edit

NoPasaran

Anılın sözlerine diyecek sözüm yok

İmza
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Nisan 11, 2008, 22:38:10
@ Onat_delgadO

ya bencede ama 2. bir senaryoda olabilir yoksa zaten gelecek sene önemli olmaz ki..

yenerr17

yönetim değişmesse aynı tarife devam..he bi de büyük futbolcu alcaz tüm dünya konuşcak derler alırlar gordonu diatta'yı

robinho

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 11, 2008, 23:00:49
Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Nisan 11, 2008, 22:38:10
@ Onat_delgadO

ya bencede ama 2. bir senaryoda olabilir yoksa zaten gelecek sene önemli olmaz ki..

Kardeş yönetim gitmediği sürece hala nasıl inanıyorsun şaşırıyorum .. İnan beşiktaş şampiyon olsa bu kadar şaşırmam .. Yönetim gidicek yada yönetim gitmiyicek transfer yapmasını bilen adam gibi bir ajan alınıcak klübe özellikle afrikalı sağ ve sol kanat oyuncuları izlenecek..Nobre Bobo Holosko Delgado bunlar kesin oynuyucak 2 tanede süper afrikalı yada teknik adam uçurur .. Ama dediğim gibi iyi bir transfer yapmasını bilen kaliteli ajan bulunması gerekir..

keskinli

hem yönetim hemde hoca degisecek derim ama birileri beni bu tatli rüyadan uyandirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Eğer sezon öncesi hazırlık kampına transferler tamamen bitmişken gidersek seneye başarılı oluruz bence...

Artık lig başladıktan sonra yapılan transferlerin takıma alışması için heba ettiğimiz sezonlardan bıktım...

KeePSaKe

bu yönetimle anca buraya kadar gider
Since 1903

eyup1903

en başta yönetimin gitmesi lazım klebersonlar carew ler ailtonlar ricardinho lar geldi del bosqueler tiganalar vs vs geldiler olmadı demek ki sorun başta bir vücutta baş olmadı mı diğer yerler hareket etmez demek ki sorun başta ne ertuğrul hoca da ne futbolcularda gitmesi gereken birileri varsa o da yönetim dir