Ana Menü

Defansa 3 oyuncu

Başlatan carlito1903, Nisan 11, 2008, 11:34:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaşımızın Menajeri Sinan Engin, transfer çalışmalarına tam gaz devam ettiklerini söyledi. Sinan Engin, "Bu sezon transferde yapılan hataları tekrarlamamak için ince eleyip sık dokuyoruz. Bu nedenle de çalışmalara erken başladık" dedi. Beşiktaş'ın menajeri, "Transfer çalışmalarıyla ilgili olarak şu ana kadar anlaştığımız bir futbolcu yok. Yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Bu hafta sonu da hocamız Ertuğrul Sağlam ile birlikte birçok maçı izleyip, bir değerlendirme yapacağız. Bu yaptığımız çalışmaları önümüzdeki dönemde lig bittikten sonra daha sağlıklı bir şekilde değerlendirip transferleri bitirme konusunda sağlam adımlar atacağız" şeklinde konuştu.

YERLİ VE YABANCI İSİMLER

Menajerimiz Sinan Engin, "Hangi mevkiye oyuncu transfer edeceksiniz?" sorusuna ise, "Defansa ağırlık vereceğiz. Bir sol bek ve stoper mutlaka alacağız. Yine defansa üçüncü bir oyuncu daha transfer edebiliriz. Yerli ve yabancı isimler var" yanıtını verdi.

Kaynak: Sabah

keskinli

kac seneden beri defansa oyuncu lazim,kac senedir baska yerlere transfer yapiliyor
Allah askina bu sene bari isabetli transferler yapin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Bu yönetimle hiç umudum yok defansa ofansa fark etmiyor,adamalrın her yaptığı 10 transferden sadece1 tanesi doğru düzgün çıkıyor.

NoPasaran

Artık şu defans sorununu çözün Allah aşkına..

En az 2 çok kaliteli isim lazım ve bunu artık bu sene çözeceklerine inanıyorum..

Şu defanmsımız ii olsaydı iddaa ediyorum şu an 4-5 puan önde olurduk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BlackHawk35

Beşiktaşımızın Menajeri Sinan Engin, transfer çalışmalarına tam gaz devam ettiklerini söyledi. Sinan Engin, "Bu sezon transferde yapılan hataları tekrarlamamak için ince eleyip sık dokuyoruz. Bu nedenle de çalışmalara erken başladık" dedi.

Her sene bunu diyorlar ondan sonra 2nci sinif oyuncular aliyorlar
Delikanli Adam renksiz takim tutar

Guti ORÇ.

sol bek dediler acaba kaptan yedek mi olcak seneye? :)

carsi52

Mümkünse jübiLesini yapsın.
yedekte kaLmasın.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

kalsında aklı başına gelir biraz çalışır as kadroya girmek için
Since 1903