Ana Menü

Okul Turnuvaları

Başlatan Kralkartal21, Nisan 10, 2008, 20:45:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Alves

Nasıl kaydı size
Küçük kardeşlerim işte
Bizde küçükken bu tarz kelimeler sarf ederdik kendimize
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

BerkAy1903

GeLen Geçenden 4-5 Gol Yiyoruz Gol Atamıoruz Bi b.. Olmaz Bizim Sınıftan..
19o3

Kralkartal21

carsi52

Alıntı yapılan: carsi_cakali - Nisan 30, 2008, 20:56:55
GeLen Geçenden 4-5 Gol Yiyoruz Gol Atamıoruz Bi b.. Olmaz Bizim Sınıftan..

hiç güLeceğim yoktu lan ;D
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

bizim okul kocamustafa paşa lisesini yenmişti baskette daha sonra şehremini lisesi ile yaptılar sanırım yenilmişler  ;D
Since 1903

Kralkartal21

Ve maç bitti.    Biz(C):1 
                            A: 1

Turnuvanın iki favorisi A ve C nin karşılaşması nefesleri kesti.Stadda tribünler full dolarken sahadaki futbol, izleyenleri beya heyacanlandırdı.

Ben kaleci olarak görev yaptım maçta ve harika kurtarışlarla(övünmek gibi olmasın) takımı yenilgiden kurtardım diyebilirim.Defansımda çok başarılıydı onlarıda tebrik ediyorum.

Maçta 1-0 yenik duruma düştük.Balık bir golle oöne geçtiler.Golü anlatayım;

Rakibin ceza sahasına ortaladığı top rahatca kucağıma düşecekken(yani rahatca topu kontrol edebilecekken) defans arkadaşımın yaptığı TERS kafa vuruşu topu kalemde görmeme neden oldu.

Ve yediğimiz bu golden sonra beya hırslandık(yenilseydik çok üzülürdük) ve gol için bastırdık ve bir frikik golü ile beraberliği yakaladık.
Attığımız bu golden sonra A sınıfı bastırdı ama boş boş ataklar yaptı.Kontra ataklarla gol aradık ama bulamadık ve maç 1-1 berabere tamamlandı.

Bencede maçın hakkı beraberlikti.  Turnuvanın iki favorisinede bu skor yakışırdı.