Ana Menü

Tello Oftaş Maçında Yok

Başlatan carlito1903, Nisan 09, 2008, 15:04:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Gençlerbirliği Oftaşspor maçının hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta Tello şoku yaşınıyor!..

Bademcikleri şişen Şilili oyuncunun, hastaneye kaldırıldığı ve cuma günü oynanacak maçta forma giymesinin zor olduğu öğrenildi. Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Tello'nun bu gece hastanede kalacağı belirtilirken, yıldız oyuncunun Gençlerbirliği Oftaş maçına yetişmesi için yoğun çaba sarfediliyor.

Bu arada siyah beyazlı takımda, Sivasspor maçında sakatlanan Ali Tandoğan ile Fenerbahçe maçından bu yana sakat olan Baki'nin de Oftaş karşısında oynama ihtimalleri oldukça zayıf.

Sakatlığı geçen Delgado ise cuma günü oynanacak karşılaşmada yer alabilecek.

erkann

Haydaa bu neyaa her hafta bi sakat

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Tello olmasa da maçı kazanacağımıza inanıyorum...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

[KralKartal]

Aydin var...Telloda formsuzdu zaten .. kendini toparlar artik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

aydına bi şans daha doğru sivas maçında şansını iyi kulanndı bu maçda onun için artık kendini tam olarak gösterme maçı olabilir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

yenerr17

aydının kendini kesin olarak kanıtladığı bi maç olur inşallah ..

carlito1903

Eğer kadronuzda Aydın gibi gençler varsa bu tip sakatlıklar hiç bi zaman kötü etkilemez takımı...

Adriano

Kötü bir haber değil bence. Aydın bir kez daha neler yapabileceğini gösterecek, son maçlarda Tello pek iyi değildi zaten.. Yinede Tello'ya ilerki haftalarda ihtiyacımız var.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

gözzde_bjk

Kesinlikle Aydın için çok büyük bir şans olmuş,her nekadar Tello'suz kalsakta Aydın'ın oynadığı maçlarla kendini kanıtladığı ve verilen formayı hak ettiğini düşünüyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

osi_bjk

Çok kötü olmus rahatsızlığı.Ama gecen haftaki performansıyla Aydın bu haftada iyi performans sağlar...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Cem Goren

sakatlık haberi kötü ama sonuçta o bölgede tello kadar teknik ve onun kadar iyi oynayabilecek aydın var
altın kapılarımız kan oldu tayfun

bahadıR

aydın sivas maçında çok güzel oynadı bundada iyi oynuycanı düşünüom
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene