Ana Menü

Fenerasyon Bursalımısın ?

Başlatan tcenk, Nisan 09, 2008, 09:49:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Yeter Artık yaaaa...
Bu ne rezalet kardeşim. Sağa Sola yalakalık yapan Fenerasyon,MHK,PFDK bize gelince aslan
kesiliyor lan şereften yoksun adamlar onurun ne demek olduğunu hiç bilemeyecek olanlar
Lig Şam-Piyon 'unu belirleyen geri zekalılar sizin verdiğimiz veya vereceğiniz cezaya başlatmayın
Bence Artık Fenerasyona yürümenin zamanı geldi hatta geçiyor.
Bu şerefsizler ya değilse durmayacak....................................................................................

Hatta Yönetimde bu hakemlerle ve bu mhk ile geçen haftayı örnek göstererek Mahkemeye müracat edip
liglerin ve hakemlerin satılmış olduğunu bu koşullarda mücadele olamayacağını belirterek Liglerin durdurulmasını
istemeli.  Bu rezaletten bitene kadarda mücadelesinden vazgeçmemeli.

Bu yönetim bunu yapmadıkça bu işler başımızdan gitmeyecek.....
1903

TRTECH BİLGİSAYAR

yaw kardeşim anlamadınızmı halen zirvede ezikbahçeyle-gaygs yi tek bırakmak istiyorlar,eee neden lig tv var-fanatik var-fotomaç var-iğrenç yorumcular var bunlardan biri şampiyon olmassa nasıl iş yapıcak bu saydıklarım nasıl.

serkan45

birşeyler yapılması lazım kardeşim haklısın şerefsizlik bu bukadar olmaz
forzakartal

carlito1903

Herkes bize saldırırken kendi yönetimimiz sus pus oturursa bunlardan daha kötü şeyler de yapılır...

tugrulsonmez_

haklısınız arkadaşlar bu kadar da olmaz ya yuh be yuh Allah hepinizin cezasını versin ne diyeyim artık hiç kimse bişey yapmıyor yapamıyor herkes bize düşman. bu onursuz alçakları Allaha havale etmekten başka bir şey yapamıyorum düşünemiyorum...

cassa23

isyan çıkartralım olay çöıkartalım federasyonu basalım savaş alanına çevitrelim

keskinli

yönetim tahkim kuruluna gidecegini duyurdu,insaallah ceza 1 maca iner
http://kralkartal.com/haber/
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

seyircisiz maçta pankartlarla tepkimizi ortaya koymamız lazım.
Allah kitap Beşiktaş

Cem Goren

yönetimden tık yok vay anasına
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pascalyptica

olsun olsun daha iyi.. izmire alınır bursa maçı ben de o hafta sonu tesadüfe bak izmirdeyim ;D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cassa23

izmirde olursa harika olur arkadaşlar  80bin kişi doldurabiliriz hem takımız için iyi olur hemde destek iyi olur atatürk stadyumunnun tam karşısında oturuyorumda :))))

M34

Bursasporun eski baskani Ibrahim Kizil Federasyon üyesi ... hersey beklenir ondan ...

tugrulsonmez_

izmir de olursa süper olur ben de gelirim

canavar_bjk

bunların hiç biri adam değil ama bursa maçı izmirde olur büyük bir ihtimal
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan