Ana Menü

Bobo:'Yumruk Atsam Sahaya Dönemezdi'

Başlatan carlito1903, Nisan 08, 2008, 17:29:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, ligde şampiyonluk için şanslarının sürdüğünü söyledi.

Lotto'nun ana sponsorluğunda Spormax Organizasyon tarafından düzenlenen Şirketler Futbol Ligi'nin kura çekimine katılan Bobo, Polat Renaissance Oteli'ndeki Polat Champions Bar'daki kura çekimi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ligde önlerinde 5 maç bulunduğunu ifade eden Bobo, ''Şampiyonluk yolu herkese açık. Fenerbahçe şu anda önde, ama daha önümüzde 5 maç var. Rakiplerimiz kendi arasında oynayacak. Şampiyonluk şansımız yüksek bir şekilde sürüyor ve sonuna kadar da bunun için mücadele edeceğiz'' diye konuştu.

-KIRMIZI KART YORUMU-

Bobo, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında gördüğü kırmızı kart için de ''O kadar yakından yumruk atmış olsaydım oyuna dönemezdi. Bazı gazetelerde fotoğraf çıktı ve ittiğim açıkça görülüyor'' dedi.

Kendisine Fransa'dan teklifler geldiği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, sözleşmesinin devam ettiğini ve Beşiktaş'ta kalmak istediğini belirten Brezilyalı futbolcu, son haftalardaki hakem hatalarıyla ilgili olarak da ''Hakemler hakkında yorum yapmak istemiyorum. Her şey zaten çok açık bir şekilde ortada. Bunu herkes görüyor. Yorum yapmak istemiyorum'' şeklinde konuştu.

Bobo, Ricardinho'nun kendisinin çok yakın arkadaşı olduğunun belirtilip, kadro dışı bırakılmasının sorulması üzerine de ''O konuda söyleyecek bir şeyim yok. Ricardinho benim her zaman arkadaşımdır'' dedi.

Bu arada, Brezilyalı futbolcu 12 Nisan'da başlayacak ve 32 şirketin katılacağı Şirketler Futbol Ligi kura çekimi sonrası hayranlarına imza dağıttı.

kartalpenchesi

bobo seni satılmış medyaya yem etmeyiz, çok kralsın inşallah bu sene sonunda ayrılmazsın
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

biz neyin ne old. biliyoruz bobo
sen boşver bu medyayı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

medya, fenerasyon ve FHK ile 4 mac ceza aliyor,
bunu yapan semih olsaydi acaba kart gorurmuydu?
acaba kac mac ceza alirdi??? ayaga kalkardi fener..

bizim yonetimde is yok ki... !!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

demirören yönetimi masaya yumruk vuracaktı ben çocukken.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

yenerr17

ah bobo keşke vursaydın yumruğu da görseydi o neydi adı unuttum seerefsiz adam serefsiz medya.

SercanBjk

O atamadığın yumruğu keşke Hakan Sivriselvi denen satılmış köpeğe atsaydın seviyoruz seni BOBO.!

carsi52

Atsaydın bari yumruk.
Yumruk atsanda 4 maç yicektin zaten.
Bölünür senin için uykular!

onaT

hahaha adamım bobo.
cidden keşke çaksaydın harbiden bir tane.

osi_bjk

Bobo çok seviyoruz seni.İnşallah uzun süreler bu takımda bulunursun...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

KeePSaKe

bobo çaksaydı zaten dediği gibi kalkamazdı ayağa :)
Since 1903

Anarchy*

Neden surekLı ezıLen bız oLuyoruz?