Ana Menü

Kaldıramıyor!!!

Başlatan onaT, Nisan 07, 2008, 20:48:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Üzülmez isyan etti

Beşiktaş'ta ligin bitimine 5 hafta kala kaptan İbrahim Üzülmez, yöneticilere bir itirafta bulundu ve artık sol bekteki yükü tek başına kaldıramadığını söyledi. LİG TV'nin haberine göre siyah - Beyazlı takımın kaptanının "Gelecek sezon hem lig, hem kupa, hem de Avrupa maratonunu tek başıma kaldıramam artık. Kesinlikle sol beke ihtiyacımız var. Transfer çalışmalarını yaparken bunu da dikkate almalısınız" dediği öğrenildi.

Yöneticilerin de bunun üzerine de şimdiden solbek için arayışa geçtikleri belirtildi. Sivasspor galibiyetiyle ligde tekrar umutlanan, gelecek sezon için de hazırlıkları sürdüren Siyah- Beyazlılara bir teklif de Dinamo Zagreb'ten geldi. Dinamo Zagrebli yöneticilerin, "Gordon Schindenfeld'i beğenmiyorsanız geri verin, üstüne de 1 milyon Euro ödeyin, kadromuzdan istediğiniz futbolcuyu transfer edin" dedikleri ileri sürüldü.

Bobo'yu da gözden çıkaran yöneticilerin 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında bu futbolcuyu gönderme kararı aldıkları öğrenildi.

Beşiktaş, haftasonu oynayacağı Gençlerbirliği Oftaşspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın Sivasspor maçında kırmızı kart görerek cezalı duruma düşen İbrahim Kaş'ın yerine Serdar Kurtuluş'a görev vereceği belirtildi.

hem kendine hem bize bir iyilik yap futbolu bırak

ayrca hırvatlar yine kazık peşinde

M34

bende bu ne bicim baslik diye hemen geliverdim, birde baktim Ibrahim Üzülmez yükü kaldiramiyormus ...

Kralkartal21

Kendisi için öz eleştiri yapması güzel bir davranış.Bencede çok yoruluyor artık İbrahim Üzülmez.Onu bazı maçlarda dinlendirebilmek için bir sol beke ihtiyacımız var.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

acaba seneye sanki orda oynayacak mi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

aydının orda oynaması veya tellonun orda oynaması lazım sol kanat aydın - tello ikilisi olmalı

keskinli

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 07, 2008, 23:16:29
aydının orda oynaması veya tellonun orda oynaması lazım sol kanat aydın - tello ikilisi olmalı
iste bu kadar basit bu isin cözümü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SATUKBLADE

peki ahmet abi neden yapılmıyor bunu herkes görüyorda anlamıyorum yaaa

[KralKartal]

herkesin dedigini yaparlarsa farklari kalmaz herhalde
nedense bir teknik adam herzaman tersini yapar,
biri A dese bunlar B diyecek
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SATUKBLADE

b yaparlarsa işte bu hale geliriz

ve hakemlerde suç varken bizde suçlu oluruz durum %50 %50 olur sonrada olan sadece taraftara olur :(

keskinli

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Nisan 07, 2008, 23:39:59
peki ahmet abi neden yapılmıyor bunu herkes görüyorda anlamıyorum yaaa
iste burada hoca faktörü ortaya cikiyor
ya milne gibi cikar cesaretle 17 yasindaki sergeni oynatirsin,yada ertugrul hoca gibi görünen köye kilavuz ararsin

carlito1903

Üzülmezi kesip Aydın'ı oynatması çok mantıklı ama eğer ki bunu geçen haftalarda yapsaydı o zaman da kötü sonuçlar aldığımızda kaptanı nasıl kesersin diye eleştirenler olurdu hocayı...

onaT

ertuğrul hocada kaldıramıyor.. yönetimin altında eziliyor biraz...

keskinli

kaptanin bu sezon hic bi katkisi olmadi
tamam hirsli canla basla mücadele ediyor ama sadece hirsla yürümüyor bu isler
hocada biraz cesaretli olacak,baska caresi yok bunun
nihat altyapidan alindigindada 18 yasindaydi

SercanBjk

Tello yada Aydın oynar,transfere gerek yok İ.Üzülmezin böyle bi öz eleştiride bulunması güzel tek üzüldüğüm nokta haa bu yönetimin görevde durması :(

kartalpenchesi

bobo gözden çıkarılmış, ne yapmaya çalışıyor bu yönetim?
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene