Ana Menü

TFF ye Mail Yağmuru

Başlatan SercanBjk, Nisan 05, 2008, 22:26:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Şimdi şu saate başka türlü tepki maalesef verilmez,TFF ye mail atıyoruz artık yeter. Benim göndermiş olduğum mail.

Geldiğinizde ne kadar sevinmiştik,bütün klüpler sizin gelmenizi istiyordu bi kararlılık vardı gözlerinizde,Mhk yı atadığınız gün,dedikki bu Mhk ile Türk Futbolu güzel günler görecektir. Evet iyi başladınız iyi gidiyordu,ancak ne olduysa Beşiktaş Belediye maçında oldu,hakem Hakan Sivri Selvi Bobo`yu attı,belki Bobo hak etti o kartı,ama görmediği bir oyuncuyu yardımcısına bile bakmadan attı. Ezbere adam atmanın dersini aldık,Bobo`ya 4 maç ceza verdiniz,saha içinde Lincoln`ü tekme tokat döven Volkan`da aynı cezayı almıştı,keza yine kupa maçında,Galatasaray Fenerbahçe maçında,Lugano Bobo`nun yaptığı gibi,hakemi itekledi,bir sürü tahrik edici hareket yaptı ama sadece 1 maç oynamadı üzerine ek ceza gelmedi.

Bütün bunlar yaşanmamış gibi Hakan Sivri Selvi atandı Kayseri Fener maçına,bu akşam olanları konuşmaya bile gerek yok,basit bir penaltı ardından 3 dak bile uzamaması gereken maç 5 dak. uzadı. Fenerbahçe şampiyon yapılmak isteniyor bunu bilmiyor değiliz. Ama böyle bir şey varsa çıkın söyleyinde hiç olmazsa bizde içimizdeki umutları yeşertmeyelim. Feneri şampiyon yapacağız diyin,delikanlı gibi,adam gibi çıkın söyleyin. Bu kadar insanın vebaline girdiniz,öteki Dünya`da nasıl bir hesap vereceksiniz bilmiyorum ama,Allah yukarıda diyorum sizlere. Aziz Yıldırım`la yaptığınız iş birliğinin de farkındayız,her şeyin farkındayız ama inadına ayaktayız,. Bunlar tesadüf değil bunlar hata değil,Belediye maçında Beşiktaş`ı yakan bir hakemin Fener Kayseri maçına atanması kesinlikle skandal bir karardır.

PİSLİĞİNİZİN İÇİNDE BOĞULACAKSINIZ.!!!

tff@tff.org

yenerr17

ah abi bunlara söylencek o kadar çok şey var ki off off biri gidiyor biri geliyor aynı tas aynı hamam yeter artık ya..

Guti ORÇ.

çok iyi dökmüşsün taraftarımızın içini sağolasın..

erdinc1926

sanki bu maillerle bir yere varıcaz denemek lazım ama
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Kralkartal21

Eline sağlık çok güzel yazmışsın.Tamda benim içimden geçenleri dile getirmişsin.

+rep
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

astbjk1903

bu yazi forum kurulunca silinmistir
biraz daha dikkat lütfen
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: erdinc1926 - Nisan 05, 2008, 23:30:48
sanki bu maillerle bir yere varıcaz denemek lazım ama

bence mail ile bi yere varılmaz

reel olaylar yapıp gözleri korkutulmalı tepki konmalı bişeyler yapılmalı  !
artık kendilerini aştılar ortalığı boş bilip istedikleri gibi çalıp oynatıyorlar her telden
ŞEREF YOKSUNU YARATIKLAR !

kartalpenchesi

hem mail atıp hem federasyon binasına yürümeliyiz
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

sercAn1903

artık zamanı geldi bence bişiler yapmak lazım biz böyle oturdukça onlarda tepemize çıkmaya devam edicekler ayağa kalkıp onları yere serelim !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Cem Goren

bişeylerin değişmesi lazım artık böyle insanlar türk futbolunu yönetiyor düştüğümüz durum gerçekten çok aciz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: bjk1940 - Nisan 06, 2008, 10:20:33
artık zamanı geldi bence bişiler yapmak lazım biz böyle oturdukça onlarda tepemize çıkmaya devam edicekler ayağa kalkıp onları yere serelim !

haklısın biz böyle durdukça onlar tepemize çıkacaklar, dün gece sinirimden uyuyamadım 1 senemiz daha boşa gitti
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

MaiLLer iLe bişey yapamayız amacımıza uLaşamayız.
Bölünür senin için uykular!