Ana Menü

Hakan Sivriselvi

Başlatan gordu87, Nisan 05, 2008, 21:07:58

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gordu87

Kayserispor 1-0 önde...ve boboyu tereddütsüz atan Hakan Sivriselvi devere giriyor.
Ve yine tereddütsüz penaltı çalıyor (uzaktan yakından alakası yokkkkkkk..).. Yarın ki gazatelere nasıl yansıyacak bu galibiyet merak ediyorum.
Belkide şampiyonluk şansımızı alıp götürüyor
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

carsi-girl

Feneri sampiyon yapmak icin ellerinden geleni yapiyorlar.. Sok oldum macin sonunda. Bir kere de serefinizle oynayip kazanin bir maci..

SercanBjk

5 Dakikayı neye göre verdiğini hala merak ediyorum,zaten Kayseri`de Gökhan flan yoktu bunun içinde bir topic açmıştım bu iş bitti diye,bazı sitelerde yer verildi bu topice,iş hakeme kalmıştı odagörevini layıkıyla yaptı. Bütün bunları bir kenardan izleyen Beşiktaş yönetimi ağzını sakın açmasın,sakın hakkını aramasın BASİRETSİZ YÖNETİM.!!!

erdibatmaz

Alıntı yapılan: SercanBjk - Nisan 05, 2008, 21:11:13
5 Dakikayı neye göre verdiğini hala merak ediyorum,zaten Kayseri`de Gökhan flan yoktu bunun içinde bir topic açmıştım bu iş bitti diye,bazı sitelerde yer verildi bu topice,iş hakeme kalmıştı odagörevini layıkıyla yaptı. Bütün bunları bir kenardan izleyen Beşiktaş yönetimi ağzını sakın açmasın,sakın hakkını aramasın BASİRETSİZ YÖNETİM.!!!

aynen dediğin çıktı kardeşim
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Bobo'yu atan bu muydu ??

Allah topunuzun belasını versin !!!

yenerr17

ulan kaç senedir maç izliyorum böyle penaltı görmedim helal olsun tabi fenerden ne bekleyecez ki başka adamlar satın alcak tabi hakemi satılmış hepsi bunların satılmıŞ!!!

akbaba71

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 05, 2008, 21:13:11
Bobo'yu atan bu muydu ??

Allah topunuzun belasını versin !!!
evet buydu

verdiği raporla bobonun 4 maç ceza almasını sağlıyanda buydu
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

beckyZWICKY

"Böyle aşağılık bir adam görmedim"

Tolunay Kafkas maç sonrasında esti gürledi. Lig TV mikrofonlarına konuşan genç teknik adam maçın hakemi için "20 yıldır futbolun içerisindeyim ama böyle aşağılık bir adam görmedim" dedi.

Kafkas'ın açıklamaları şöyle:

"Anadolu'dan şampiyon çıksın hikayesini bıraksınlar, kimseyi heveslendirmesinler. Sahada bir zavallı vardı. 20 yıldır futbol oynadım böyle aşağılık bir adam görmedim. Çıkıp burada mertçe maç yöneteceksin. Yapılan haksızlık. Hakem camiasının içinde çok düzgün insanlar var ama ben bu hakemi bu kategoriye sokmuyorum. Utandım, yerin dibine girdim. Haksızlığı içime sindirmem mümkün değil"

"Hayatta iyi insanlar, iyi teknik adamlar var. Hakemler arasında da iyiler ve kötüler var. Anadolu'dan şampiyon çıksın gibi bu tatlı hayale kimseyi inandırmamak lazım. İçime sindiremiyorum. Haksızlığı oyunculuğumda da teknik adamlığımda da hiçbir zaman içime sindiremiyorum. Duygularımı düşüncelerimi net ifade eden bir insanım. Böyle zavallı bir adam görmedim." 

( Doğru SÖzlere NE denir ki ?! )
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

türk futbolu bitmiş beyler
biz tek basımıza yasayalım askı
anasınıda satalım turk futbol lıgının
bole adice ligte ısımız olmaz
tamamen formalıte
umrumda bıle degıl kazancagımız sampıyonlukta kaybedecegımız sampıyonlukta
olmasın hıc bısı ben besıktasımı sevıyorum sadece
bu serefsızlerı gordukcede daha da baglanıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

astbjk1903

rıdvan dilmen de penaltı degil diyor hakıkaten cok komık yaaa yazıklar olsun
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

burkayersoy

beyler 90 dakikaya bakıorum rıdvan dilmen istemeden de olsa penaltı değil dedi bi de maçları tarafsız yorumluorum dior:@

cassa23

tipe bakın allahınızdan bulun şeref yoksunları

yenerr17

beyler maçı izledim ama şimdi özetlere bakınca da gördüm ki 2. gol de ofsayt:S net bir şekilde hemde..

husoeagle

bi kaç hafta dinlendirirler sonra kaldığı yerden devam
bu nasıl bir ligtir yaa

pascalyptica

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Nisan 05, 2008, 22:08:03
"Böyle aşağılık bir adam görmedim"

sanırım başka bi' söze gerek yok..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..