Ana Menü

Antifenercilik...

Başlatan carlito1903, Nisan 04, 2008, 01:59:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Çok tartışılıyor bu konu üzerine çok laf söyleniyor bitirilmeli artık diyenler de var aynen devam diyenlerde...

Benim anlatmak istediğimi şey şu bugün bi arkadaşın msn iletisinde şu yazıyordu;
'antifener ulan, feneri tutacağıma aklımdan bi sayı tutarım'

Bu arkadaş Beşiktaşlı ve hayatımda daha iletisinde Beşiktaşla alakalı bişey görmedim, doğru dürüst maç izlediğini de görmedim ya neyse...

Şimdi diyeceksiniz bize lan senin arkadaşından, anlatmak istediğim olayın ne aşamaya geldiğini anlatmak artık Beşiktaşlılardan çok Antifenerliler var malesef....

Bir sezonda 34 maç yapıyoruz ama bazı arkadaşlara sorsak sadece feneri yeneceğiz diğer maçları yenileceğiz desek kabul ederler...

Artık kurtulmalıyız bu felsefeden, bizim 17 rakibimiz var !!!

hAlil21

Bizler ''fasulyeyi nimetten saymaya devam ettikçe..'' ne anti feneri biter ne anti bursası..

Bundan yararlanmaya çalışan galatasaraylılar da cabası.. (düşmanımın düşmanı benim dostumdur)

Kimilerinin Beşiktaşlılığının önüne geçecek derecede.. Ör; Son temiz futbol için beyaz eldiven organizasyonunda elemanın biri :

-pastel boyayla içine kırmızı yuvarlak yapalım..ammauahhah...

yazmış.ve oldukça destek görmüş..yazık.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

TurkishTank

evet dogru diyon bizim 17 rakipimiz var... bide herhalde turkiye'de yasiyanlar icin bu durumdan kurtulmak zor oluyor, cunku etrafda o kadar kendini begenmis fenerli vardirki onlara karsi olmak daha onemli gorunuyor... ben mesela burda fenerlilerden nefret ederim... hala serefsiz oldugunu savunurum... yaniii...diycek bisey bulamiyorum bu konuda...hersey soylendi...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

IL Capitano

ben kimseden nefret etmem ama sadece Besiktasimi severim..

olaylarin bu hal almasinin en buyuk sebebi sayin Demirörendir..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bunun tek nedeni Beşiktaşlılarda değil ..

Ali Şen ile Başlayan ve Aziz Yıldırım ile devam eden Türkiye'de "tek" büyük yaratma hevesi nedeni ile bu nefret ve kin oluştu..

Ancak olay o boyutlara geldiki artık bu "Kıskançlığın" verdiği bir nefret olmaya kadar kadar gitti.

Şu anki Fenerin Avrupadaki başarısını bile forumlarından silen bir Beşiktaşlı taraftar zihniyeti oluştuğuna göre artık geri dönüş yok..

Fenerbahçe şu an önümüzdeki en büyük rakibimizdir bu gerçekleride unutmamak gerekmektedir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ben bu durumdan cok rahatsızım.
hanı besıktasın besıktastan baska dostu yoktu.
neredeyse fenerı yenen butun takımlar kardesımız dostumuz oldu buna galatasarayda dahil.
cok rahatsız oldugum bir konu.taraftarda aynı sekılde yonetımde herkeste bır antifenercilik oldu.biz işimize bakalım.
ha tabi ki bu durumun olusmasında fenerın sucu yok mu var tabiki ancak biz onlarla ugrascagımıza aaa bizim futbolcumuzu aldı bızde onları bıtırelım alalım forvetını dıye ugrasacagımıza....fener bunu alamaz o kim diye ugrasacagımıza kendımıze baksak kendımızle yarısıp mucadele edıp kendımızı yenılesek
VE EN ONEMLISI FENERI KUCULTELIM DUSUNCESI YERINE BESIKTASI DAHA DA BUYUTELIM diye dusunsek suan sampıyonlar lıgınde fener degıl belkı bız.ve belkı de ikimiz birden ceyrek fınal kapısına dayanacaktık.

biz bişeyler için ugrasırken fener onune baktı aldı yolunu gıdıyor.bu mantıktan hemen uzaklasıp kendı ısımıze de bakmazsak basarısızlıklarımız hergun daha da artacak sonra fener avrupada bısey yapınca sevınmek yerıne sovmeye devam edecegız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

erdibatmaz

bizim takım üstüne düşen görevi yerine getirse ne fener maçlarını takip etmek zorunda kalırız ne de diğerlerini

ama temel olarak haklısınız anti-fenercilik gereğinden fazla yapılıyor.Kendi sevdamızı yaşamalıyız diğerlerine karşı olan nefreti değil
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

fenerin yönetimi kadar,basinida pislik, taraftarida
tabiiki besiktas forumlarinda sürekli febeden bahsetmek yanlis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SercanBjk

Beşiktaş`ın bile önüne geçen bir olay bu anticilik,Bursası Ankarasıda bunlara çabası,taraftar olarak kendimize gelmenin zamanı geldide geçiyor bile.

Boboguzhan

17 rakip var doğru.Hepsine yenilelim fb yi yenelimi kabul etmem.Hepsini yenelim!.Ama ister antifenercilik olsun ister başka bişey o fener taraftarı ve futbolcusu pislik yapmayı bırakana kadar "Aklımdan bir sayı tutarım feneri tutmam"ne avrupada ne de uzayda.Hiçbiryerde.
Nasıl Bir Aşk Bu Ne Büyük Aşk(BEŞİKTAŞK)

gözzde_bjk

Dayımı çok severim ben küçükken babamla fenerli olmam konusunda çok kavga etmiş amacına ulaşamasa da hala Beşiktaş yenilince ''Yeğenim sen bırak bu Beşiktaş'ı falan gel fenerli ol.'' der.Oğulları ve diğer kuzenlerim de galatasaraylı olduğundan nedense benim Beşiktaş'ı tutmam onlara hep KÜÇÜK gelir.Bu sebepten onunla futbol konuşmaya başlayınca fenere olan nefretim herzaman bin kat daha artar.

Asla ligde sadece feneri yenelim yeter demedim.Ya da fenere yenilince ''feneride yenemiyorsunuz,bizi rezil ediyorsunuz'' gibi cümlelerde ağzımdan çıkmadı.Ama benim hayatımda şu ana kadar hiçbir fenerli-galatasaraylı arkadaşım ya da akrabam biz yabancı takımla maç yaparken bizi tutmadı.Zira bende hiçbirzaman tutsunlar istemedim.Herkesin taraftarı kendine yeter de artar.Chelsea'yi tutunca ne geçiyorki elime fenere yenildiler diye oturup ağlamadığıma göre fener yendi diye de sevinmem.İsterse fener şampiyonlar ligi şampiyonu olsun sevinmem ve desteklemem.E sanıyorum fenerde benim desteğim olmadı diye maçlarını kaybetmeyecektir.

Ama tribünde maçı bırakıp bilmem ne fener diye bağırılmasına da herzaman karşı oldum.Ben o stada BEŞİKTAŞ seslerini duymak için gidiyorum feneri duymak için değil.Her nekadar kendi içimizde ANTİfenercilik oynasak da bunun Beşiktaştan önce gelebileceğine inanmıyorum/inanmak istemiyorum.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carsi52

Bunu hep söyLüyorum.
İlk şerefsiz takım GALATASARAY'dır.
Fenerbahçe ise bunu sürdürüyor.
tabikide bu feLsefeden kurtuLmaLıyız bir an önce.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

zaten takmışız fenere biz başka birşey değil artık bırakın şu ezikleri işimize bakalım
Since 1903

pascalyptica

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Nisan 04, 2008, 10:32:58
ben kimseden nefret etmem ama sadece Besiktasimi severim..

olaylarin bu hal almasinin en buyuk sebebi sayin Demirörendir..

zerre alakası yok demirörenle falan..

bunun tek nedeni basındır..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carlito1903

Demiören'le de çok alakası var arkadaşım her fırsatta fenere saldırmıyor mu, fenerin gönderdiği herkesi almıyor mu, feneri hedef göstermiyor mu...

Anti-fenerciliğin baş sorumlusu Demirörendir...