Ana Menü

Antifenercilik...

Başlatan carlito1903, Nisan 04, 2008, 01:59:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pascalyptica

ben demiröreni dinleyip de fenere düşman olan birini görmedim etrafmda..
ama "bu hafta kasımpaşa haftaya beşiktaşa" diyen bi gazeteyi okuyup da anti fenerli olurum.. hem de sapına kadar.. allahına kadar..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

akbaba71

Baş sorumulunun demirören olduğuna katılmıyorum
Aziz Yıldırımın gelmesiyle anti fenerlilik arttı taraftar kitlemizde gs nin başında Özhan Canaydın gibi birisi olduğu için polemiğe girilmedi onlarla fakat aziz y. gere serdar bilgili döneminde gerekse yıldırım demirören döneminde yaptığı acıklamarla anti fenerliliği arttrımış demirörende kendi döneminde yangına körükle giderek anti fenerliliğin artmasında etkili olmuştur
Adnan polatın secilmesine en cok bu yüzden seviniyorum vericeği demeclerle gsnin de sevilmemesi gereken bir camia olduğunu bir kez daha hatırlatıcak inşallah gs yi seven arkadaşlara...
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 04, 2008, 23:37:33
Demiören'le de çok alakası var arkadaşım her fırsatta fenere saldırmıyor mu, fenerin gönderdiği herkesi almıyor mu, feneri hedef göstermiyor mu...

Anti-fenerciliğin baş sorumlusu Demirörendir...

Çünkü Demirören'in en büyük rakibi Aziz Yıldırım.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

ayrıca kardeş takım diyorlar ya akıllılar o ğs ile
o an var ya...
ne kardeşi büyüğüz biz uLan! abi diyin.

Cem Goren

artık bunları geçmeliyiz tamam fener maçları diğerlerine göre biraz daha önemli ama sonuçta 17 rakip 17 maç var
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Bu sene Fenerin bu başarısı bizimde çağ atlamamıza neden olacak diye düşünüyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Aklı başına gelen, gerçekleri görmeye başlayan çok kişi var zaten....

NoPasaran

:D :D

Ne mutlu banaki bunları 3 senedir görüyorum :)

Yine diyorum Atı alan Üsküdarı geçti..

Bugün Sadece CL den elde ettiği gelir 15 milyon euroya yaklaştı, reklamlar dahil 35 milyon eurolardan bahsediliyor..Stadı yapılmış, Mağazaları bizimkilerden 4-5 kat daha fazla ürün satıyor..

Beşiktaişın çok acil bu seneden daha geç olmadan toparlanması ve istikrarını koruması gerekmektedir..Sürece inanacaksın Gerekirse burada Barcelonadan Milandan 3-4 yiyeceksin ama işi zamana bırakacaksın..

Başarı sabır işidir bunu hep bileceksin..

Hani bazen sevdiğiniz için 1 sene 2 sene peşinden koşarsınız, sürekli olarak red yerseniz , her "Seni Sevmiyorum" dediğinde kalbine hançer saplanmış gibi olur ya, sonra bir  sabah herşey değişir ve teklifinize kabul der ya.. Başarı budur.. İnanacaksın, sabredeceksin, bekleyeceksin..

Gerisini Aşkta Erosa, Futbolda ayaklara bırakacaksın
  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erzincanlı