Ana Menü

Bobo'nun 4 Maçlık Cezası Kesinleşti

Başlatan carlito1903, Nisan 04, 2008, 01:16:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, 4 maç ceza alan Beşiktaşlı futbolcu Bobo için yapılan itirazı reddetti.

Kurul, Turkcell Süper Lig'de 22 Mart'ta yapılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş maçında, rakibine yönelik kural dışı hareketi ve maçın hakemine yönelik sportmenliğe aykırı eylemi nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 4 maç ceza verilen Bobo için yapılan itirazı, bugünkü toplantısında ele aldı.

Tahkim Kurulu, PFDK'nın verdiği cezada isabetsizlik bulunmadığından hareketle itirazı reddetti ve 4 maç cezayı onadı.

pascalyptica

sanırım kimse beklemiyordu cezanın hafifletilmesini..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

carlito1903

volkan adlı soysuzun yaptıklarıyla Bobo'nun yaptıklarının aynı cezayla cezalandırılması hangi adalet anlayışına sığar....

Ben en azından 3 e kesin düşürürler diyordum cezayı ama yapmamışlar, şaşırdım mı hayır....

Keşke Bobo kendisini tutan o karaktersize adam akıllı girseydi de bu cezayı haketseydi !!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

erdinc1926

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 04, 2008, 01:29:04
volkan adlı soysuzun yaptıklarıyla Bobo'nun yaptıklarının aynı cezayla cezalandırılması hangi adalet anlayışına sığar....

Ben en azından 3 e kesin düşürürler diyordum cezayı ama yapmamışlar, şaşırdım mı hayır....

Keşke Bobo kendisini tutan o karaktersize adam akıllı girseydi de bu cezayı haketseydi !!
aynen katılıyorum çifte standart davranıldığını bir kez daha görüyoruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R