Ana Menü

Müthiş iddialar !

Başlatan carlito1903, Nisan 03, 2008, 11:27:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Fenerbahçe maçı sonrası Beşiktaşımız kaynıyor... Sabah gazetesi'nin 3 Nisan tarihli haberine göre, dün, kulüp iki önemli iddia ile karıştı. İlki menajer Sinan Engin'in istifa ettiği yönünde idi. Göreve geldiği dönem, "Transferleri ben yapmadım ama şampiyon olamazsak beni sezon sonu assınlar" diyen ve Fenerbahçe maçı sonrası zor durumda kalan Engin'in dün istifa ettiği iddiası kulüp tarafından yalanlandı.

2- Daum'la görüşme yapıldı
Beşiktaş'taki ikinci iddia ise Christoph Daum ile yönetimin görüşme yaptığı şeklinde idi. Fenerbahçe-Chelsea maçı için İstanbul'da bulunan Alman teknik adam ile bazı yöneticilerin biraraya geldiği ve gelecek sezon için görüşme yaptıkları öne sürüldü. Beşiktaş yönetiminin bu iki haberi yalanlayarak, ligde büyük önem taşıyan Sivasspor maçı öncesi kulüpte karışıklığı önlemeyi amaçladığı iddia edildi.

Kaynak: Sabah

SercanBjk

Kolpa haberlerdir bence,Sinan Engin bu yönetimle gider,kendisinin istifa edeceğine inanmıyorum,birde Sinan Engin istifa etse,Ertuğrul Sağlam`da gitse Yıldırım Demirören gitmeden hiç bir şey düzelmez.

ilhan mansız_melis

arkadaşlar bu iki haber de klübümüzce yalanlandı öyle birşey yok ayrıca Daum kesinlile gelmesin Ertuğrul Hoca'mızın arkasındayız
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.