Ana Menü

Demirören'e dava açıldı!

Başlatan mattias_nouma, Nisan 02, 2008, 17:01:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mattias_nouma

Demirören'e dava açıldı!

Beşiktaş'ta, şubat ayında yapılan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul toplantısında yönetimi ibra etmeyen 5 kongre üyesi, başkan Yıldırım Demirören ve yönetim kuruluna dava açtı! Mahkemeye taşınan konularından en göze çarpanı ise Del Bosque davası!

Yönetimi ibra etmeyen kongre üyeleri Cengiz Sarıkaya, Altay Altın, Atilla Odabaşı, Taşkın Minik ve Teoman Akyıldız adına Avukat Murat Ersöz'ün 6. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde dava açtığı bildirildi.

Davanın, Del Bosque davası, Fulya İnşaatı, Aşçıoğlu Firması ile yapılan anlaşma, kira sözleşmeleri ve Fulya Şan Ökten Tesisleri'nin adının değiştirilmek istenmesi konularında açıldığı öğrenildi.

Bakalım Hesabını nasıl verecek..

CehenNeMDe AteŞinLe Kavur Bizi BeŞikTaş

mattias_nouma

Utanmazlik yapip yine susacakk hakkımızı yedirdiği gibi.

M34

nihayet birileri birsey yapmaya basladi. allah razi olsun onlardan. demirören madem kendisi birakmiyor mahkeme yolu ile bari gitsin. o zaman adaylar cikmaya baslar teker teker. tek korkum ondan sonraki comak sokmalari olur; simdiki "taraftarlar" nasil alehine bagirmiyorlarsa duygusal bagimlilik nedeniyle bu sefer yeni yönetim alehine bagirmaya baslayabilirler.

Demek istedigim: Aşağı Tükürsen Sakal, Yukarı Tükürsen Bıyık.

nbacem

allah razı olsun onlardan..En bebat br biçimde defolsun gitsin inaşşalaaaahhh
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

ERHUN

mattias_nouma

o gittiğinde ilk zıplayan isim celal kolot olur bence..şu an konuşmak çok erken amaa yeter demirörenin beşiktaşı sömürdüğü.

gözzde_bjk

5 kişi ile olacak işler değil bunlar.Kongrede nasıl büyük bir ustalıkla susturduysa konuşmak isteyenleri bu kez de davada susturacakır Demirören hiçkimsenin şüphesi olmasın.Koltuğu bırakmamak için elinden gelen herşeyi yapan bir adamdan bahsediyoruz.Keşke davada adı geçen şahıslar daha genel çalışsaydı ve çoğunluk sağlansaydı.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

M34

susturuldular tarafina katilmiyorum. o kadar kisiyi nasil susturabilir ki? bence cogu kimsenin ibra etmek istemedi ama cesaret edemediler.

gözzde_bjk

Yönetimi ibra etmeyenler arasında benim babam ve arkadaşları da vardı.Dava açan kişi sayısı sınırlı olduğundan alt edilebilmeleri daha kolay olacaktır.Yoksa kimse kimseyi susturmaz ama yeterli çoğunluk olmadığından da dikkate alınmayacaklarını düşünüyorum.
Kimse ibra etmek istememiş olabilir ama kongrede karşıt isimler parmakla sayılabilecek kadar olduğundan yeterli tepki verilemedi.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kartalpenchesi

iyi olmuş,, yakamızı bırak demirören
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

erdinc1926

bir yere varılır umarım gider inşallah
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

SercanBjk

Allah bin bir kere razı olsun ilk etapta karşıydım ama ibra edilmemesine ama artık değilim,başka trülü gidileceği ve hesap sorulacağı yok zaten. Gidecekse böyle gidecek,bakalım nasıl vericen hesabını,hangi yalan hangi dolanla Başkan!

M34

umarim davaya Levent Erdogan bakar  :hayde

mdc

Alıntı YapDavanın, Del Bosque davası, Fulya İnşaatı, Aşçıoğlu Firması ile yapılan anlaşma, kira sözleşmeleri ve Fulya Şan Ökten Tesisleri'nin adının değiştirilmek istenmesi konularında açıldığı öğrenildi.

Beşiktaş'ı düşünen birilerini görmek gerçekten çok güzel bir duygu.

Umarım buralardan istifa ettiğini de okuruz.
HAYATTA BEŞİKTAŞ