Ana Menü

Song hiç düşünülüyor mu?

Başlatan NoPasaran, Nisan 01, 2008, 23:52:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Nobre ilk geldiği sene Feneri şampiyon yaptı,en büyük kozuydu,Emre Aşık Gs nin defansının bel kemiğiydi,M.Yozgatlı bize gelene kadar Türkiye`nin en iyi sağ kanadıydı,bunlar kötü oyuncu değillerdiki,Alexi alalım hiç bir şey yapamaz,Ricardinho`nun başına gelen Alexin de başına gelmezse hiç bir şey bilmiyorum.

NoPasaran

Nobre Fenerden alınmadı zaten istenmiyordu artık hedefini büyütmüştü bize geldi..

Emre Aşık olayıda pek farkı yok.Hiç bir zaman bu ülkenin en iyi savunmacılardan olmadı..Hep orta sıralarda idi..

Yozgatlı iyi oyuncuydu halende öyle ancak başk sorunlar var. AYRICA Rakipte yedekti bunuda unutma..

Ricoyu sol kanat diye getiren bir yönetim var , o konuya hiç girmeyeceğim  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

valla bilmiyorum ama su anda defansin göbeginde emre asik-mustafa dogan ikili olsaydi , daha mi iyi olurdu acaba?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

song defans sorunu çözebilecek bi oyuncu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alıntı yapılan: metini34 - Nisan 02, 2008, 00:26:25
Nobre'yi aldik, iyi cikti (gerekli paslari almaya basladikan sonra bkz. > Holosko). Iyi ve kaliteli yabanci defans oyunculari pahali ... para mara kalmadi gibi .. üstelik Türkiye'ye uyum süresi vs... benimde aklima gelmisti Song ...  bence iyi bir transfer olur

bu arada Yattara Trabzon'dan gitmek istiyormus LigTVden Can karyagdi söyledi sabah ... mutlaka almaliyiz onuda. Ayni programda Fatih Tekke'nin repörtajini izledim. Mutlu degil orada; üstelik yedek cikiyor maclara. bence onu da almamiyiz tam performansi düsmüsken...

Benim favori listem:

Gelir:
Fatih Tekke
Yattara
Song

Gider:
Toraman
Baki
Gökhan Zan
Hakan Arikan
Rüstü
Ibrahim Üzülmez
Gordon
Mehmet Sedef
Mehmet Yozgatli
Ali Tandogan
Sinan Engin
toraman hiç bir yere gidemez defansta en çok güvendiğim oyuncu toraman nerden çıktı ?
Since 1903

M34

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Nisan 02, 2008, 14:53:38
toraman hiç bir yere gidemez defansta en çok güvendiğim oyuncu toraman nerden çıktı ?

keske oda saclarini kazitir da yapdigi isler daha iyi görülür. benim listemde ilk sirada.

KeePSaKe

valla ben defansta en çok ona güveniyorum oyununu beğeniyorum adam golde atıyor üstelik
Since 1903

alper_1903

kesinlikle sorunu cözer song
ama nerde bizde o sans bu tip yararli topculari görmemiz ??
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

KeePSaKe

toraman dan başka gidecek çok oyuncular  var en başta onların gitmesi lazım... song u bilmiyorum ama gelmesini çok istemem güven vermiyor bana
Since 1903

Anarchy*

Song Turkıye'nın en ıyı defans oyuncularından bırı gormek ısterdım acıkcası.

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mart 30, 2008, 13:03:29
Artık yönetimin gelenekselleştirdiği her sene fb yada gs den futbolcu alma olayı bu senede devam edicekse en azından songu alsalarda hayırlı bir iş yapmış olsalar
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

bahadıR

ben song dan önce adam akıllı bi solbek isterim
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......