Ana Menü

Hayırdır Cisse nereye?

Başlatan carlito1903, Nisan 01, 2008, 14:35:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Büyük umutlarla geldiği Beşiktaşımızda beklediği havayı bulamayan Cisse sezon sonunda takımdan ayrılmak istediği iddiaları gündeme düştü. Fransız oyuncumuzun başta Marsilya olmak üzere Paris Saint Germain ile flört ettiği ve menajeri vasıtasıyla cazip teklifler aldığı öğrenildi. İstenilen performansı bir türlü sergileyemeyen ve sakatlığı nedeniyle de eski gücünden uzak olan Cisse'nin, genel sekreter Kenan Öner ve asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu'yla görüşmek için randevu istediği belirtildi. Cisse, sezon sonunda ayrılmak için bonservis ücretinin belirlenmesini talep edecek.

Beşiktaş'ta mutlu olduğunu, taraftarla bir sorununun bulunmadığını belirten Cisse, "Takım içinde sorun yaşamıyorum. Buradaki ilgi ailemi ve beni de sevindiriyor. Ancak, menajerimden gelen teklife de sevinmediğimi söyleyemem. Beşiktaş'ın menfaatleri için uygun bir transferse bunu yaparım. Seve seve ülkeme giderim. Beşiktaş'tan aldığım parayı hakedememenin üzüntüsünü yaşıyorum" diye konuştu.

Zeki'nin peşindeler

Siyah beyazlı yönetim ise Cisse'nin gitmeyi kafaya koyması üzerine arayışlarına şimdiden başladı. Fransız oyuncunun alternatifi olarak İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un genç ve gelecek vaadeden futbolcusu Zeki'nin peşine düşüldü. Fransa, Belçika ve İspanya'dan da önemli oyuncular için menajerlerin teklifler sunduğu belirtildi.

Beşiktaş'ta kadroda bulunan tüm oyuncular ile sezon sonunda masaya oturacaklarını vurgulayan menajer Sinan Engin, "Cisse'ye devre arasından beri önemli teklifler var. Hepsini reddettik. Sezon sonunda kimin kalıp kalmayacağı belli değil. Bu nedenle Cisse konusunda herhangi bir tasarrufumuz söz konusu değildir. Gitmek isterse de bonservis ücretini öder ve gider. Zorla tutacağımız oyuncumuz yok. Beşiktaş Yönetimi olarak transferde sorun yaşamayız" diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

01.04.2008

salvador

kolpa hürriyet bu basınlar artık cıvıtmaya basladı
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

pAscAliAnUmut

Ya hala hürriyet'in yazılarını foruma mı koyuyorsunuz HÜRRİYET OKUMA, OKUTTURMA !!
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carlito1903

O açıdan bakarsak burada hiç bi gazetenin haberini koymamamız lazım ;)

pAscAliAnUmut

Arkadaşım hürriyet'in yazdıklarını hepimiz gördük eğer görmediysen bi foruma bak derim

carlito1903

Gördük tabi ki ama onun aynılarını Vatan yapmadı mı, Sabah yapmadı mı, Milliyet yapmadı mı, Fotospor yapmadı mı ??

CHEm !

fransanın en tembel oyuncusu olarak görülüyor.yerine ondan daha kaliteli bi adam alınacaksa gitsin ama ben kalmasından yanayım.
Allah kitap Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Biz bu sefer çok çok fazla tepki koyduk. Mailler atıldı hürriyet'e. Tamm herkes Beşiktaş'a karşı. Ama artık bizimde tepkimizi koymamızın sırası geldi. Bu kulüb(takım) sahipsiz değill !!

keskinli

cissenin gidecegine ihtimal vermiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Çok abartıldı oynadığı futbol..

Orta sınıf bir ön libero.

Kalabilirde gidebilirde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Bir ön liberoda olması gereken hırs ve gücün Cisse'de olmadığını düşünüyorum, rakipleri fazla rahatsız etmiyor, o mevkide oynuyorsan biraz daha yırtıcı olacaksın doğru dürüst faul bile yapmıyor Cisse....

NoPasaran

@carlito1903

Katılıyorum. Hadi onu yapamıyorsan en azından oyuna mükkemmel top kullanışın ile katkın olması lazım. oda yok :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

KaLırsa kaLsın giderse gitsin öyLe bir oyuncu.
Giderse hiç üzüLmem :)
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

@çarşı52

Katılıyorum ama yerine iyi bir oyuncu alınmıyacaksa ben kalsın derim.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R