Ana Menü

Anti Lig Tv (Bakalım Şimdi Nasıl Savunacaksın Feneri Erman!)

Başlatan SercanBjk, Mart 31, 2008, 18:47:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Ohbbeee....

Haykırdım bağırdım,karşıdaki adam yerin dibine girdi,tamam üyeliğiniz iptal edildi dedi ve çok rahatladım. Beşiktaş`sa eğer,her şeye değer anasını satim. 

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=36146

Ligin ilk yarısında iyi oynayıp Bobo ve Batuhanın saç baş yoldururcasına kaçırdığı gollere ek olrak hakemin maçı katletmesiyle yenildiğimiz fenere şimdi de kötü oynayarak ama yine hakemin maçın sonucuna tesir ettiği karar yada kararları sonrası yenilmiş bulunuyoruz..EVET bu maçta yenilgiyi hakettik..AMA kimsenin BEŞİKTAŞIN HAYSİYETİYLE OYNAMAYA HAKKI YOK. LUGANONUN yaptığı(ELİYLE 8) hareket,ALEX in kendini yere atmaları VE maraton programında beşiktaşın hakkının korunmaması Bardağı taşıran son damla olmuştur.

26 yaşındayım şimdiye kadar hiç bukadar haysiyetimizle,şerefimizle oynandığını ve BEŞİKTAŞ isminin beş paralık edildiğini hatırlamıyorum.Bir çift sözüm de yönetime elinizi vicdanınıza koyun koltuğu bırakın artık......

Artık ben bu basın yayın organlarının fb ve gs endexli yorumlarından sıkıldım her sene aynı şey... fb ve gs ŞEREFSİZLİKTE,ŞAİBELİK DE almış başını gidiyor.Bu sene şaibeli şampiyonluğa bir yenisini daha ekliyecekler büyük ihtimalle....

=Yapıştırma Taraftarlılık=

Belki taraftarları çoğalacak ama BİR MALIN ÜZERİNE FİYAT ETİKETİ YAPIŞTIRILMASI GİBİ,ISLANSA HEMEN DÜŞECEKMİŞ GİBİ VEYA ENFLASYONUN YÜKSEK OLDUĞU ORTAM DA ETİKET FİYATLARININ SÜREKLİ DEĞİŞTİRİLMESİ GİBİ VE ÜSTÜ ÖRTÜLÜ ALTINDA NE TÜR PİSLİKLERİ BARINDIRDIĞI BELLİ OLMAYAN BAŞARILARA ENDEXLİ İÇİ BOŞ KENDİ ÇAPINDA EĞLENEN BİR TARAFTAR KİTLESİ YARATACAKTIR.

Ama hiç birisi BEŞİKTAŞ TARAFTARININ tüm dünyaya yaydığı sinerjiyi yaratamayacak o duyguyu tadamayacaktır.

ŞEREFLİ , ONURLU , OYUNU KURALINA GÖRE OYNAYAN , ADAM GİBİ ADAM----> İŞTE BİZ

BEŞİKTAŞI BUNUN İÇİN SEVİYORUZ.....

lig tv üyeliğimi iptal ediyorum Lig tv yi zengin edeceğime senede bir kaç maç seçtiğim maçlar yerine karda kışda stad da maçları izleyip klübüme para kazandırırım daha iyi , sizleri de bu onurlu davranışa DAVET EDİYORUM...........

BEŞİKTAŞI BELEDİYE MAÇINDA YAKAN HAKEM HAKAN SİVRİ SELVİ

KAYSERİ MAÇINDA FENERE MAÇI RESMEN VEREN HAKEM YİNE AYNI HAKEM

FENERBAHÇE NİN ATTIĞI GOLE YADA PENALTISINA NE DİYECEKSİN BAKALIM ERMAN.!!!

YİNE İNKARMI EDECEKSİN,YOKSA TAMAMEN HAKEM HATASI DEYİP GEÇİCEKMİSİN,BİRDE ÜSTÜNE FENER ZATEN HAK ETMİŞTİ GÖLGE DÜŞÜRMEMEK LAZIM DİYECEKMİSİN.!!!

BU AKŞAM GÖRÜCEZ ERMAN.!!!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

lick tv

İşyerimdeki spor paketi üyeliği bitti  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdinc1926

seni tebrik etmek içimden gelmiyor ama hayırlısı olsun sayın admin
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

bende hiç girmediğim bir fantezi futbol oyununda küfretmişim haberim yok herifler o yüzden iptal etti=)

gürol

SENİN Kİ YEREL ÇÖZÜM.
BENCE ASIL ÇÖZÜM BEŞİKTAŞIN HAVUZDAN ÇEKİLMESİDİR.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Dem@

zamanında tepki olarak forzada da açılmıştı buna benzer bi topic isteyen istediğini yaptırıyor bir kişinin lafı ile kimse hareket etmiyor

onaT

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Nisan 01, 2008, 02:18:43
SENİN Kİ YEREL ÇÖZÜM.

maçları izlemeyelim yani boşver...=)

NoPasaran

SENİN Kİ YEREL ÇÖZÜM.

Demirören tyek başına bu kararı hayatta veremez..

adnan öncülük ederse arkasına yapışır başkada bişi olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 01, 2008, 20:41:51
SENİN Kİ YEREL ÇÖZÜM.

benim de evimde lig tv uyeliğim var tamam kapatalım derseniz kapatalım ama kaç kişiyiz kapatacak?
en fazla 100-200 kişi kapatır bu durumda.ama başkan eğer havuzdan çekilirse o hepimizin sesi olur ve kesin çözüm bence budur.münferit hareketlerle sesimizi kimseye duyuramayız.

onaT

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Nisan 03, 2008, 00:04:54
Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Nisan 01, 2008, 20:41:51
SENİN Kİ YEREL ÇÖZÜM.

benim de evimde lig tv uyeliğim var tamam kapatalım derseniz kapatalım ama kaç kişiyiz kapatacak?
en fazla 100-200 kişi kapatır bu durumda.ama başkan eğer havuzdan çekilirse o hepimizin sesi olur ve kesin çözüm bence budur.münferit hareketlerle sesimizi kimseye duyuramayız.

ligtv ile problem nedir onu anlamadım

gürol

tam olarak lig tv ile ilgili degil benim düşüncem.
ben medyayı suçluyorum şimdi başkan çıkıpta beşiktaşlılar fotomaç almasın demez.dese bile fazla bi etkisi olmaz.ama havuzdan çekiliyoruz ve sebebi de medyanın beşiktaş aleyhtarı söylemleri (lig tv dahil) derse herkes bunu ciddiye alır ve medya bundan sonra yapacağı saçmalaıklara bir kere daha düşünmek zorunda kalır.

onaT

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Nisan 05, 2008, 06:48:39
tam olarak lig tv ile ilgili degil benim düşüncem.
ben medyayı suçluyorum şimdi başkan çıkıpta beşiktaşlılar fotomaç almasın demez.dese bile fazla bi etkisi olmaz.ama havuzdan çekiliyoruz ve sebebi de medyanın beşiktaş aleyhtarı söylemleri (lig tv dahil) derse herkes bunu ciddiye alır ve medya bundan sonra yapacağı saçmalaıklara bir kere daha düşünmek zorunda kalır.
genellemen yanlış bence. basın kolpa diye yayıncı kuruluşuda suçlamak iyi olmaz, öylesine bu kadar büyük risk alınmaz

alper_1903

LIG Tv ile problemimiz acik...

1, Erman Toroglu, her hafta Besiktas Taraftarina karsi sözler
2, 4. Plana atilmak  (artik Sivas bile Ana Haberlerde bizden önce geliyor)
3, Ses kisilmalari Stadyumda (aman basin Besiktas Taraftari muhtesemdi diye yazmasin!)
4, Maraton Programinda: Fenerbahce 1.5 Saat
                                     Galatasaray 1.5 Saat
                                     Besiktas 20 dakika

vesaire vesaire daha düsünsem aklima daha cogu gelir...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Ayda 10 ytl fazla öde 1 ay Ligtv kullan dediler..

Ne yalan konuşayım red edemedim  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net