Ana Menü

Hani Bir Kaç Gündü

Başlatan SercanBjk, Mart 31, 2008, 17:01:36

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

ForzaBesiktas hakkında ve çArşı hakkında gerekli yorumu yaptık,şimdi ise daha büyük bi olaya imza attılar. Dün site kapakçığında,bir kaç gün kapalı kalacaktır denirken,bu gün bir baktıkki site açıldı ve Yıldırırm Demirören istifa yazıları kaldığı yerden devam ediyor,olması gerektiği gibi. Ancak neden bir kaç gün sonra diyip 24 saat içnide açtıklarını merak ettim doğrusu.

Cevabı basit, Yemedik..!

Gerekse bu siteden gerekse diğer forumlardan tepkiler hemen hemen aynı yöndeydi,burda da konunun sahibi bendim,taraftarın yemediğini görenler,hiç bir değişiklik yapılmadan forumu açtılar.

Hayırlı olsun bakalım,tribündeki tutumları nasıl olacak bekleyip göreceğiz. Çarşı değil çArşı bizim sevdiğimiz çArşı ( A ) sı büyük olan çArşı`dır. Diğer türlü Çarşı yazarsanız,her türlü anlamı vardır.

mdc

http://kralkartal.com/forum/index.php/topic,14413.0.html

Verdiğim linkdeki konuda zaten susturulduğumuzun,susturulmak istendiğimizin bir göstergesidir.

Herşey açıkça ortada değil mi ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Bunlari anlayan ve artik gören taraftarlarimizin oldugu güzel...

Yillardir diyoruz... Siz de birgun anlayacaksiniz goreceksiniz gercekleri diyoruz..
Siz gorun, biz susuyoruz...

Bakim calismalarida bitmez, her onemli macta, yenilgide, protestoda bakim calismasi..

Siz forumumuzun, veya baska forumlarin bu kadar uzun sure ve SIKLIKTA bakima
alindigini gordunuz mu..???

Yorum sizlerin...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SercanBjk

buraya özellikle çarşı yazmamın sebebi beşiktaş tribünlerini yönlendirenlerin bu insanlar olmasıdır...bu beşiktaş tribünleri değil mi işler kötü gidince SÜLEYMAN GİTSİN AHMET DURSUN diye o yüce insana bağırıp küfür eden,bu tribünler değil mi bize 100.yıldaki ve SON şampiyonluğumuzu yaşatan sayın SERDAR BİLGİLİ'ye vip ve şeref trinbününden küfür edilirken susan(o küfürleri ben de duydum özellikle kızına inanılmaz ağır küfürler vardı) ve hatta destek veren,yeri geldiğinde takımı protesto etmek için 90 dakika tek kelime etmeyen sahaya sırtını dönen işler ters gidince takımı staddan çıkartmayan tesisleri basan bu taraftar değil mi??ne oldu bu adamlara öldüler de ben mi kaçırdım??? işler beş senedir kötü gidiyor yönetim aleyhine tek pankart açamıyoruz tribünlerde yönetim aleyhine bişey söylemek istesek taraftar görünümlü adamlar tarafından tehdit ediliyor her maç kavga ediyoruz...fenerbahçe maçında fenere küfür hakeme küfür fedarasyona küfür sahaya yabancı madde atanlar tekımı rezil eden futbolcu ve yönetime ses çıkarmıyorlar...Allahtan takımda baki var baki olmasa bu adamlar ne yapacak anlamıyorum beş senelik başarısızlığın 90 milyon doların sorumlusu sadece baki mi?
serdar bilgili çarşı grubunu kapalıdan çıkarttığı ve yıldırım demirören yerlerini geri verdiği için çarşının diyet ödediği, yönetim sayesinde rant sağladığı,uzun zamandır gündemdeki yeni stadda da kapalıyı kapatıp çarşının burdan rant sağlamak için yönetime tepki göstermediği şeklinde bir sürü iddaa var bunları dile getirmesek de hepimiz biliyoruz ...ben inanmak istemiyorum para aşkının beşiktaş aşkının üstüne çıktığına ...
EĞER BUNLAR DOĞRU DEĞİLSE BİRİ BANA ANLATABİLİR Mİ??ÇARŞI NEDEN YÖNETİMİ PROTESTO ETMEYE KARŞI??BEN ANLAYAMADIM BİLEN ANLATSIN LÜTFEN

( Alıntıdır )

Gören insanlar fazla.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

SercanBjk

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Nisan 01, 2008, 01:05:27
keske yazilanlar yalan olsaydi

Keşke şu topice destek olunsaydıda çArşı`da çürük elmalarını temizleseydi.

mdc

Çürük elmaların temizlenmesi adına aylar önce site ismimizi değiştirdik. :)

Fakat bir takım çevreler tarafından bu tepkimiz Beşiktaş ve Çarşı düşmanlığı olarak algılandı ..

Neyse konu sapmasın:)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

dgkn1903

ya hersey ortada işte bizi 100.yılda sampiyon yapanlara tepkı verenler  yonetıme geldıklerınden berı hıcbir basarı saglayamayanlara zerre tepkı vermıyorsa............
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN