Ana Menü

Şampiyonluğa Koşuyoruz [BBL 2007-2008 Şampiyonu Beşiktaş]

Başlatan carlito1903, Mart 30, 2008, 11:44:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osi_bjk

2 sene önceki gibi sürekli doldurduğumuz akatları yine dolduralım takımı yanlız bırakmıyalım...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Yönetim şu topiği görse taraftarın basket maçlarına kesin geleceğini görse hemen bilet fiyatlarını yukarı çeker !!!

akbaba71

Aman Burak ağzını hayra aç kızılyıldıza 25 ten sonra play off un finali fenerle oynarsak bilet fiyatlarını düşünemiyorum bile
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

142 görüntülenmeye yazılan sadece 18 yorum bile basket takımına ne kadar çok değer ! verdiğimizi gösteriyor...

carlito1903

Play Off lar başlıyor, takıma destek vakti...

İmkanı olan herkes Akatlara lütfen !!

Futbolda yaşayamadığımız şampiyonluğu basket takımı sayesinde yaşayalım...

muhsin_1903

futbol takımının en kötü döneminde bi 8-10 bin aşağı seyirci gelmiyo basket takımızın en iyi döneminde büyük maçlar hariç bin kişi bile olmuyo akatlarda umarım hakettikleri desteği arkalarında bulurlar potanın kartalları
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

erkann

Basketteki şampiyonluk özlemi bitsin artık inşallah
şampiyonluk bizm olacak

Cem Goren

basket maçlarına imkanım old. gidiyorum ama bilet fiyatları bazı maçlarda çok zorluyor gerçekten
hatırlarmısınz bilmem bi ara örenciye ve bayana indirim vardı aslında şimdie böyle bişi olsa iyi olur
bakıldığında orta halli bi öğrenci haftada 20 ytl aldığını varsayarsak biletlerde 10-13 ytl arası değişiyor buda insanların maça gelmesine engel oluyor

ama bunlar mazeret değil en azından o çevredeki insanların gelip o yürekleriyle oynayan oyunculara destek olmaları gerekiyor elimmizden geldiğince bu takımın yanında olalım onlar desteği en çok hakedenler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

abiler ben bu basket isini anlamadim bu lig simdi bitmedi mi lider tamamladik sampiyon nasil olunuyor?? hmm

BerkAy1903

Alıntı yapılan: djinonu - Nisan 29, 2008, 20:18:34
abiler ben bu basket isini anlamadim bu lig simdi bitmedi mi lider tamamladik sampiyon nasil olunuyor?? hmm

kardeş simdi normal sezonun ardından play oflar oluşuyo çeyrek final yarı final final maçları yapılıyo ve final maçında yanılmıyosam 4e ulaşan takım şampiyon oluyor.
19o3