Ana Menü

Ertuğrul Sağlam

Başlatan kartalpenchesi, Mart 30, 2008, 01:31:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

dağıtacağı nerden belliydi?

bizim kanat yetersizliğinden..

ama ben bu kadarını beklemiyordum.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

keskinli

bence hoca yetersiz
ricoyu önlibero oynatmak,kurtarici olarak sürekli batuhani oyuna almak,oyun icerisinde taktik degistirememek,defans yerine forvet oyuncusu almak,alinan oyunculari hic oynatmadan göndermek......
hatalari saymakla bitmez
olaya kisa vadede bakarsak cokta kötü diyemeyiz ama uzun vadede bakmak gerekiyor
1 sezondaki hoca hatasi ilerideki nice senelere mal oluyor
örnek olarak rasim hocayi gösterebiliriz
fatih terim gesenin rasim hocada besiktasin basina ayni yilda gectiler
cok iyi bi durumdayik trabzon macina kadar,sampiyonlugumuza kesin gözüyle bakiyorduk.ama o trabzon maci belimizi kirdi.
3:1 önde oldugumuz macta,tüm orta sahayi degistirerek öyle bi hata yaptiki,türk futbol tarihini degistirdi
futboldan anlayanlar bilirlerki bi takimin ortahasini oyunu belirler
ortasahayi degistirdikten sonra orta shayi trabzona kaybettik ve macin 3.3 gelmesini sagladik
gese sampiyon oldu,daha sonrada 3 kere daha sampiyon ve avrupa kupasi...
ilk senede biz sampiyonlugu kacirmasaydik,ne gese 4 kez üste üste sampiyon olacakti nede avrupa kupasi alacaklardi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Banucan

futbol bi grup oyunudur ve bir tek kişi suçlanmaz.
bütün sorumluluk ertuğrul hocaya yüklenmemelidir.
yönetim kötü, futbolcular kötü
oynadığınız menejerlik oyunlarında bile transferleri siz yapıyosunuz fakat ertuğrul hocaya bu fırsat tanınmıyo yönetim tarafından
hatta fener maçında taraftar bile kötüydü neden bağırmıyolar diye sinir oldum
tamam çok büyük bi moral bozukluğu ama ne olursa olsun desteklenmesi gerekiyodu takımın bizim felsefemiz bu en azından
yani büyük bi grup oyununda bi tek ertuğrul hocayı suçlamak bence çok yanlış.
FEDA

naanreelburn

dakka 65 civarı 5-0 sanırım yeniğiz oyuna müdahele edemıosun deişiklık yok sisitem aynı bazı oyuncular oyundan düşmüş bu hoca hatası.Aylardır her maçta 87 de oyuncu sokuosun saçmalık o saatten sonra ne olur.Onu bırak marsilyaya gidiıosun gol yıorsun suçlu rüzgar oluor neyse sonuçta erturul yada geri kalan bu kadar kapasitesiz zorla gelmedi ya başkan topladı

erkann

Bencede Hocamızın eksik yanları var ama yinede sonuna kadar arkasında olmak lazım
nereye kadar hoca değiştirecez her sene hoca değiştir her sene 15-20 tane oyuncu al
önce istikrarı yakalamak lazım istikrar içinde destek lazım

Onur*

4 senedir destek vardı, peki ya istikrar neredeydi?

erkann

Neye destek vardı 4 senede kaç hocanın kaç futbolcunun gelip gittiğini
biliyormusun öyle istikrar olmaz

Onur*

taraftar desteği olduğundan bahsediyorum.

[KralKartal]

anladim ki, hangi Turk TD olursa olsun,
bu isler turk hocalarla olmuyor,
futbol bilgileri yeterli degil..

Maalesef Ertugrul hocada yetersiz... ve bu yetersizligini en kisa zamanda atmasini
umuyorum, seneye kalirsa, ki buyuk ihtimal kalir herhalde,
ve ayni sekilde devam ederse, pek uzun sure bu destegi bulamaz artik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 30, 2008, 17:36:39
3-bu kadar kötü ve sonuca ulaşmayan transferlerin sorumlusu kim?
tigana

5-hocamızın devamlı hakemler tarafından bariz hatalara karşı devamlı futbolcuları suçlayıp özür dilemesinden rahatsız değilmisiniz?
bunu nasıl dersin kafam almıyor her zaman oyuncusunu koruyan bir hoca
8- 27 maçta 58 puan başarımıdır?
bu başarı elbet

3. tigana mı gönderdi koray avcı, burak yılmaz ve i.akını. burak ve koray tigananın sen sevdiği oyunculardı. tigana bu takıma genç oyuncular kazandırdı örnek burak yılmaz serdar kurtuluş ve çok istediği delgado..

5. belediye maçından sonra gördük. haksız yere atılan bobo için bazı 'sorumsuz' futbolcular yüzünden kaybettik dedi

8. zaten beşiktaş forması her sene bu puanı rahatlıkla alır.ama bakma işte içindikler kıymetini bilmiyor...yoksa bu puan başarı falan sayılmaz. tabi bir kayseri bir sivas takımına başarı sayılır ama sen beşikaşsın daha çok puan almaya mecburiyetin var...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

sentinel

hoca iyi güzel hos efendi ama su yanlıs...biz kendi evimizde sampiyonluga oynuyotuz sen tutuyosun serdar özkanı cıakrtıyosun...baki denilen kisi  p kutsal formayı hat etmiyen toptan anlamıyon topa vuramıyon anca rakibe dalan adma bir penaltı yaptıyor ( hakem görmüyor) 3 sarı kartlık haraket yapıyor sen hala 81 de batuhanı soluyosun anlamıyorum seni anlayamıyorum burda 60 yakn arkadasımla mac izledik ve bir macı bile kacırmadık hepsinde ama hepsinde ömrümüz giti hayatımız kaydı simdi gol yiyecez simdi söyle olcak diye..ben besiktas taraftarıyım ben besiktası düşünürüm ama baki gibi toptan anlayamayan adamı hala bu derbide oynatırsan ben sana hoca demem  bu 60 kisi ile destegimizi cekeriz sana karsı
Dark TranquilliTy

eyup1903

ya 5 senede 100 tane futbolcu 5 tane teknik direktör değişti hiç biri başarılı olamadaı
demek ki yönetimde iş yok neden ertuğrul hoca ya saldırıyoruz ki bu kadar basit

onaT

Alıntı yapılan: kartalpenchesi2007 - Mart 31, 2008, 16:33:11
Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 30, 2008, 17:36:39
3-bu kadar kötü ve sonuca ulaşmayan transferlerin sorumlusu kim?
tigana

5-hocamızın devamlı hakemler tarafından bariz hatalara karşı devamlı futbolcuları suçlayıp özür dilemesinden rahatsız değilmisiniz?
bunu nasıl dersin kafam almıyor her zaman oyuncusunu koruyan bir hoca
8- 27 maçta 58 puan başarımıdır?
bu başarı elbet

3. tigana mı gönderdi koray avcı, burak yılmaz ve i.akını. burak ve koray tigananın sen sevdiği oyunculardı. tigana bu takıma genç oyuncular kazandırdı örnek burak yılmaz serdar kurtuluş ve çok istediği delgado..

5. belediye maçından sonra gördük. haksız yere atılan bobo için bazı 'sorumsuz' futbolcular yüzünden kaybettik dedi

8. zaten beşiktaş forması her sene bu puanı rahatlıkla alır.ama bakma işte içindikler kıymetini bilmiyor...yoksa bu puan başarı falan sayılmaz. tabi bir kayseri bir sivas takımına başarı sayılır ama sen beşikaşsın daha çok puan almaya mecburiyetin var...

3.tigana: i akını oynatan zeka, bakiyi getiren süper ileri görüşlü insan, m. sedefi ne yazıkki futbol topyla buluşturp inönüye çıkaran insan vs...

5.bir tek bu, siz başka TDleri görün neler diyorlar kendi oyuncusu için çamaşır makinesi diyen var...

8. he rahatlıkla alır he... son 5 senenin en yüksek puanı biliyosun dimi

kartalpenchesi

onat delgado; ben başka teknik direktörlere bakmam kendi takımım ilgilendirir beni, ertuğrul sağlamın haksız boboya öyle demesi çok kötüydü...

ben sadece ertuğrul sağlama suç bulmuyorum bence en büyük suçlu demirörendir.

bu arada son 5 sezonun en yüksek puanı demişsin belkide 100. yıldan sonra kurduğumuz en iyi kadro bu kadro... bu puanıda alamazsa daha ben ne diyeyim??
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

onaT

Alıntı yapılan: kartalpenchesi2007 - Nisan 01, 2008, 15:10:28
onat delgado; ben başka teknik direktörlere bakmam kendi takımım ilgilendirir beni, ertuğrul sağlamın haksız boboya öyle demesi çok kötüydü...

ben sadece ertuğrul sağlama suç bulmuyorum bence en büyük suçlu demirörendir.

bu arada son 5 sezonun en yüksek puanı demişsin belkide 100. yıldan sonra kurduğumuz en iyi kadro bu kadro... bu puanıda alamazsa daha ben ne diyeyim??

ben kesinlikle ertuğrul savuncusu değilim, ama gitmesinide istemem, ilk senesi olmasına rağmen başarılı bence, hataları varmı... saydık zaten...