Ana Menü

Anlamıyorum !

Başlatan mdc, Mart 30, 2008, 01:29:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Baki'nin,Youla'nın,Çağdaş'ın takımda ki ilk maçlarını hatırlamayanınız yoktur herhalde.
Takıma saç baş yoldurmuştu.

Islıkların,edilen küfürlerin,TV'lerde ve forumlarda isyanların haddi hesabı yok.
tekrardan hatırlatmaya da gerek yok zaten.

Sonucunda taraftarın baskısı sayesinde 2 futbolcumuz takımdan ayrılmak zorunda kaldı.

nedendir bilinmez bakiye yapılan tepkilere sus denildi,takım iyi,canını dişine takarak oynuyor,ortamı bozmayın denildi
herkes de sineye çekti.

Ama şunu çok merak ediyorum.
Takıma olumlu katlı yapar diye alınan iki futbolcu (ki takıma  verdiği zararlar da Baki'nin ki kadar değildir.)
Taraftara karşı çıktı diye ipi kesildi,şans verilmedi.

Baki'ye bu kadar çok şans verilmesinin nedeni nedir ?
Beşiktaş formasını ıslatarak oynuyor.EYVALLAH
Ama olmuyor arkadaş
beceremiyor

Başkan'ından tesislerde ki malzemecisine kadar Baki'nin Beşiktaş oyuncusu olmadığını herkes biliyor.
Nedendir bu ısrar ?
Verilen tepkiler susturulmasaydı,kısaca Baki bu takımda olmasaydı
Beşiktaş bu kadar zarar görebilirmiydi ?

Bu futbolcunun bu takımda olmasına,sahaya 11 de çıkmasına ve üstüne zor bir durumda alternatifinin bulunmamasına hiç bir Beşiktaş'lı yöneticinin yüreği sızlamıyormu ?

Not: Bu yazdıklarım maç stresiyle yazılmış değildir.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Alıntı yapılan: mdcBu futbolcunun bu takımda olmasına,sahaya 11 de çıkmasına ve üstüne zor bir durumda alternatifinin bulunmamasına hiç bir Beşiktaş'lı yöneticinin yüreği sızlamıyormu ?

Duru can sorun bu işte..

Hiç bir Beşiktaşlı yönetici futboldan anlamıyor ki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Ne yazık ki.

Geçenlerde bir gazetede Serdar Bilgili'nin röportajı vardı

"Ben futboldan zerre anlamıyordum,o derece ki ofsaytı bile yönetici olduğum zaman diğer arkadaşlarımdan öğrendim" diyordu.

Bunu söylemişmi söymememişmi bilmem fakat
şu anki yönetimde bu haldeyse

durum gerçekten içler acısı
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Bilgili konusunu başka bir konu başlı başına..

Başkanın futol bilmesine çok ihtiyaç yok..Aziz Yıldırımda bilmiyordu sanırım :)

İş yönetimde..

Yöentimde futbolu bilen adam yok..

Galatasaryda ADNAN SEZGİN var..bütün genç yetenekleri bir bir topluyor Türkiyede..

Herneyse yaa..

Sinirliyim..

Bildiğim tek şey

İyi kadro kuramazsan Şampiyon olamazsın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Kadro kavramını orta saha ve forvet olarak algılayan yöneticilere söylemek lazım birde :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

astbjk1903

evet kac senedir bir turlu kuramadılar su kadroyu yazık olsun demiroren nolur dus besiktasin yakasından kimse istemiyor seni niye anlamıyosun valla cıldıracam yaa
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

KeePSaKe

Yönetim eğer Beşiktaş a yarar sağlamak istiyorsa bu takımı bırakması gerekir kaldığı sürece zarar veriyor çünkü başımızdan gitsinki kurtulalım
Since 1903

KeePSaKe

Serdar Bilgili gelsin adam en azından güzel futbolcu alıyordu takıma bir katkısı vardı
Since 1903

pascalyptica

kazanınca üçlü çektir diyip de kaybedince ıslıklayanların birşeyleri anlamadıkları zaten belli oluyor..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Cem Goren

baki yter artık git bu takımdan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

Evet Baki, git ... oynama. Senin yerine Gordon oynasin. Ertugrul Saglam anlamiyor ya; madem seni oynatiyor, en iyisi isliklarla seni demotive edip oynamama durumuna getirmek lazim. Bak senin yüzünden Gökhan Zan konsantre olamiyor, 1.70lik Alex'e kafa attiriyor. Ya Delgado'ya de demeli? Sana attigin pasi gördün, sende kaptirdin; her zaman yapdigin gibi - bir 3 futbolcu arasindan cikamadin. 

Not: Bu önerimi sana mac kizginligi ile yazmiyorum.

freedom forever

Alıntı yapılan: cem_goren - Mart 30, 2008, 10:16:41
baki yter artık git bu takımdan
Arkadaşım adamın ne suçu var ki ? Bana göre be herif elinden gelenin en iyisini yapıyor ,fakat kapasitesi bu kadar bunu oynatanlarda bu adamı zamanında futbolcu diye bu takıma alanlardan hesap sormak gerekir.Ne yalan söliyim ben Baki'nin yerinde olmak istemezdim.Düşünün kendiside bu takımın oyuncusu olmadığını biliyor ,her hatasının bedelini nasıl ödeyeceğim diye düşünmekten adam maça odaklanamıyor zaten , acaba bir hata yaparımda tirbünden tepki yermiyim sorusunu kendisine sormaktan
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

oruç34

baki ye  ne kadar 3 lü çektirsek azdır gs maçında müthiş oynadı sonra  geliyo fener maçında ortalığın içine ediyo bize gerçek beşiktaş lı lazım hadi adamın kapasitesi bu da bunu oraya getirene ne demeli ama üzülüyom ona da her maç baki ye bakıyoz nası oynıycak diye adam yüreğiyle oynuyo ama maalesef kapasitesi yok denecek kadar az

SercanBjk

Bu zamana kadar sadece Baki değil öyle yalnışlıklar yapıldıki,öyle aciz durumlara düşüldüki,yönetimi olmayan bir takımın üstüne bile bu kadar rahat gelip motivasyonunu bu kadar bozamazlardı.Şampiyonluğa gidiyoruz çomak sokmayalım diye sustuk ama söz sırası artık bizde,Baki oyuncu değil Çağdaş gibi,Beşiktaş`ın oyuncusu değil,İ.Üzülmez Alitandoğan,gibi. Yönetim Beşiktaş`ı değil kendini bile yönetip kendi haklarını bile korumaktan aciz. Sonuç olarak önce yönetim gitmelidir,sonra tepeden tırnağa Beşiktaş yenilenmelidir,çatlak sıvalara atılan harçla bu bina ayakta duramıyor bir zaman sonra yıkılıyor. Beşiktaş tıpkı pençelerini tezlemek için,kendini geri çeken Kartal gibi tepeden tırnağa yenilenmeli ve bir seneyi daha feda ederek,yeniden yapılanmalıdır.

carsi52

Baki'nin beşiktaş formasına yakışmadığını ben en başta söylemiştim zaten.
Bölünür senin için uykular!