Ana Menü

Kartal'a Ceza Yolda

Başlatan erdinc1926, Mart 29, 2008, 22:09:55

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

acıkcası sahaya gırılıp fenerlılere saldırılmasını bunun sonucu olarakta ınonuye veda etmeyı ıstedım...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: eRe - Mart 30, 2008, 02:51:04
acıkcası sahaya gırılıp fenerlılere saldırılmasını bunun sonucu olarakta ınonuye veda etmeyı ıstedım...

bende ama sonrasını düşünmek bile istemiyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

pascalyptica

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 30, 2008, 00:52:30
2 maç seyircisiz kesin alırız :)

alalım be abi beleştepeye gider bağırırız.. bizi onlar mı yıldıracak ;)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Cem Goren

bu saaten sonra cezanın bi önemi yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CHEm !

az bile yaptık daha fazlası olmalıydı.
bu saatten sonra isterse bütün maçları kapatsınlar.
Allah kitap Beşiktaş

erdibatmaz

Alex e 6 dalda oscar verilsin
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

freedom forever

versinler çokta tın , isterlerse sezon sonuna kadar ceza alalım zaten bu sene bizim için bitti , benim yandığım şey maçta şu baki nin kafasını yaramadım ona yanarım kısmetse bir daha ki maça yarıcam .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

erdinc1926

o kafaya hiçbirşey olmaz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

oruç34

kendi kendimizi yakıyoruz olan bize oluyor arkadaşlar takımdan ayrı kalıyoz ama futbolcularınkide iş değil bütün sezon şampiyon olacaz diye kandırdılar gittiler en önemli maçı hemde fenere karşı yenildiler bizim gibi taraftar fener de olsa adam şampiyonlar ligini alır futbolcular bu kadar desteği hak etmiyor ama olsun bizim aşkımız armaya seneye baki yozgatlı üzülmez bobo(para için) rüştü ve birkaç topçu daha gönderilmeli bunlar bu desteği hak etmiyor bakın holosko ya adam bize aşık olduğu için geldi baki ye ne kadar 3 lü çektirirsek az

SercanBjk

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 29, 2008, 22:45:30
1 maç ceza yolda arkadaşlar haberiniz olsun

Keşke 1 maç gelse biz bunu hak ettik dün tribün olarak çok kötü performans sergiledik ve hak ettik. Maça üç saat kala Fenere edilen küfürler,sesimizi kıstı enerjimizi bitirdi,maç başladıktan sonra o şekilde takıma destek bile veremedik. İnşallah bir maç kapatırlarda geriye kalan iki maçta yönetimi istifaya rahat rahat davet ederiz. Tribünler bir maç hata yaptı,yönetim 5 senedir Beşiktaş`ı sürekli kaosa götürüyor. Taraftar kendi hatasını telafi etmesi için artık Beşiktaş`ı düşünmek zorunda bu yönetime yol vermek zorunda.

BjKli_10-ur

Ceza yolda belli o kadar yapılandan sonra ödül vercek değillerdi heralde
Sensiz geçen günlerin ...

Kralkartal21

Zaten bundan sonra maça gidiceklerin çok olcağını sanmıyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

bu saaten sonra ceza çokmu önemli
altın kapılarımız kan oldu tayfun

noumAyberk

Valla ben Cem ve Burak Abiye katılmıyorum
En azından İnönüyü son bir defa görmek için 2 maç ceza istiyorum

*Onat Delgado
Tek birşey diyeceğim
Allahından bul kardeşim

onaT

benle ilgili ne düşünüyorsanız Allah size 10 katını versin valla bu tribünler 2 haftadır şanımıza yakışmadı, gidenlerin ayağına sağlık ama kapalıya yakışır bir destek yoktu