Ana Menü

Neden Buradayız ?

Başlatan Simurg, Mart 28, 2008, 19:43:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tugrulsonmez_

burdaki dostane hava hoşuma gidiyor

[KralKartal]

Siteyi actigimda, yillar önce, kimse girmezdi forum alanina, daha taninmamis bir siteydi...

O yillarda internete takilirdim ve guzel bir BESIKTAS sitesi arardim, tek forzaya girerdim...
Ordada eksigi gordum, dedim ki, forzada eksikler var, o eksigi ben baska site ile kendi adima
kapatayim... amac CARSIYI tanitmakti, ve internette kapali ortami olusturmakti..
Basardik bunu, aldigimiz yorumlara dayanaraktan soyluyorum...

Sonra TARAFTARIN SESI olmakti bizim amacimiz, o kadar bjk sitesi vardi fakat hicbiri taraftarin
sesini, taraftarin dilinden konusmuyordu...

Besiktaslilar DOSTTUR, kendi aranizda tartismayin, biz fenerlimiyiz cümlesini bir cok kez
tekrarladim... Bir cok forumlarda veya sitelerde, insanlar birbirlerien GIDER yapmayi bir aliskanlik
haline getirmisti..Bunlarda hic hosuma gitmiyordu..

Forum yönetimide dahildi, admin gider yapar uyeye, yorumunu sevmez, banlar, no post ihrac..
Bunlar bu forumda ve sitede olmayacakti..Saglam bir ortam icin , bunlar olmamaliydi..

Butun site yonetimi ve sizler sayesinde, farkli bir ortam yarattigimizi dusunuyorum...
Umarim boyle kalir ve dahada iyi olur...

Burdayim, cunki Besiktasliyim...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

1 senemi doldurdum bu forumda gerçekden çok samimi sıcak arkadaşlarım oldu görüştüğüm,görüşmesem bile mesajlaştığım aranıp sorduğum güzel bir samimiyet kurduk beni buraya bağlayan beşiktaş ve Sevdiğim değer verdiğim forum üyeleridir

NoPasaran

Hiç üye olmadım bu forumda :) Admin geldim , admin gideceğim  ;D

Eski forumdayken ara ara takip ederdim ancak ne yalan konuşayım çok sevmezdim. Klasik taraftar tepkilerinin olduğu basit forumlardan bir farkı yok gibi geliyordu.

Birden kendimi içinde buldum :)  Alışması zor gelmişti , şimdide bırakması zor geliyor..

Foruma verdiklerim kadar zararlarımda vardır bunu biliyorum. Hatta belki benden bıkmışlardır  ;D

Kısa süre sonra emekliye ayrılıp user olmanın keyfini düşünüyorum  ;D

Yada olmaz Özel üye olurum , öle giderim

Seviyorum ulen sizii  :hayde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

Simurg

evet arkadaşlar ;)
bu kadar mı neden buradayız bakalım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

eğlenceli old. için evde youtubeye girip msnde gezip sıkılmaktan daha iyi old. için
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

bu forumda olmamin sebebi yalniz besiktastir
ayni sevdaya tutulmus olan besiktaslilarla fikir alisverisidir maksat
interneti bu kadar cok kullanmamda tek sebep  besiktasta ne gelismeler olmus neler denmisi görmektir,renkdaslarimla ayni aciyi,ayni sevinci paylasmak foruma girme sebebimdir.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

hepsiyAh

Beşiktaşta neler olmuş btmiş takip etmek için.. Arada eglence..

IL Capitano

Sadece 3 hece 8 harf Be-sik-tas..

birde yurt disinda yasayan biri olarak Turkce yazmak benim icin cok faydali..
baska hic bir yerde Turkceyi yazi dili olarak kullanmiyorum da.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

en büyük nedeni Beşiktaş sonuçta burdaki üyeler olarak en büyük ortak özelliğimiz
ve üyelerin kaliteli oluşu kimse kimseye takmıyo sürekli laf sokmuyo sıcak samimi herkes
adminler ve forum yetkililerinin dikkatli olup asayişi hep sağlamaları
güzel yahu seviyorum burayı ve sizleri ;D :D
FEDA

Cem Goren

Nereden nereye ya. İnternet kafenin saati eski parayla 500.000 liraydı hergün gider girerdik. Ekinler'i yazardık kağıda 1 saatte ne kadar yetişirse işte. Hey gidi günler yaşlandık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

zaman hızlı geçiyor Cemoli bi bakçan torunlarımıza yorum yazdırıyoruz ;D
FEDA

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Cem Goren - Eylül 11, 2011, 20:39:11
Nereden nereye ya. İnternet kafenin saati eski parayla 500.000 liraydı hergün gider girerdik. Ekinler'i yazardık kağıda 1 saatte ne kadar yetişirse işte. Hey gidi günler yaşlandık

yuh. ben de aynı şeyi yapardım. hatta referansımda ekinler yazar :D o yazdığım ekinler de bi yerlerde duruyor hala. manyak işi :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P