Ana Menü

Kartal'a 2 çek

Başlatan CHEm !, Mart 27, 2008, 13:27:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Beşiktaş, Slavia Prag'ın sol beki Pudil ve Slovan Liberec'in ön liberosu Bilek'in peşine düştü.

Çek 2 Kartal!

Yeni sezon transfer çalışmaları-na şimdiden başlayan siyah-beyazlılar Slavia Prag'ın sol beki Pudil ile Liberec'in ön liberosu Bilek'i takibe aldı.

Şampiyonluk yarışında sakatlıklar ve cezalar nedeniyle kadro sıkıntısı yaşayan Beşiktaş, gelecek sezon aynı sorunları yaşamamak için transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Holosko'nun iyi bir performans göstermesinin ardından gözünü Çek ve Slovak ligine çeviren yönetim iki oyuncunun peşine düştü. Beşiktaş Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu'nun Çek ekibi 
Slavia Prag'ta oynayan Daniel Pudil ve Holosko'nun eski takım arkadaşı Slovan Liberec formasını giyen Jiri Bilek ile temasa geçtiği öğrenildi.

Öncelik ön libero
1985 doğumlu olan ve sol bek oynayan Pudil, Çek Cumhuriyeti Ulusal Takımı'nın da değişmez futbolcusu. Kara Kartal, 25 yaşındaki Jiri Bilek ile de ön liberodaki açığı kapatmayı amaçlıyor. Devre arasında Koray Avcı'nın Manisaspor'a verilmesi, Cisse'nin de ağır sakatlık geçirmesi nedeniyle gelecek yıl bu mevkide kâbus görmemeyi amaçlayan yönetim Bilek'i alarak kadrosunu güçlendirmek istiyor.
Şerafettin ÇIRACI
Allah kitap Beşiktaş

Anarchy*

AlabıLecekLerını sanmıyorum..
Fakat sımdıden transfer gorusmeLerıne basLamaLarı bi +'dır ;)

NoPasaran

:)

Töbe töbee

Ya ben bişi demiyorum

Deyince fenerli oluyoruz

Bunları alın "nah" şampiyon oluruz seneye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

yıldız adayı degil yıldız istiyoruz diye pankart acalım valla yonetım anlamıyor gercekten
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

erdinc1926

boşu boşune para veriyoruz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

KeePSaKe

bobo yu satarsak ancak alabiliriz yıldız belki paraların çoğu del bosque ye gitti
Since 1903

ist.hatirasi/3-4

gidin alın diatta şildenfeld olsunlar!
YÖNETİM İSTİFA !!!