Ana Menü

Derbi Biletleri Tükendi [ Haydi Kartalım Av Zamanı ]

Başlatan carlito1903, Mart 25, 2008, 11:56:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

eeheheheh BiLet aYarLamakdan KoLay ne var ihsan (:

[KralKartal]

ben cevabi biliyorum, sadece soru ile insanlarin kendi kendine
cevap vermesini istiyorum, ben dersem birsey yanlis anlaslir, forumun ablasi..

:D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

dejembeji

bunlar varya tam bır cete oLmusLar.bn maLtepe grand'dan aLdım.150 kısı ısım yazıdırdı.herkez tek sıraya gırdı.en önde nerde capULcu yankesıci,kapkaccı varsa hepsını onlar aLdı.adam gozumun onunde 2 bıLet aLması gerekırken 20 mılyon gısedekı adama verıp 7 tane aLdı.hepsı teşkilat bunların.gişedeki adam,  biletix güvenlik görevLisi..orda bekleyen 150 kısının yarısından cogu alamadı.hep bu kan emiceLerin yüzünden.yazıkdır gunahdır.mıllet sabah 6 dan baerı orda beklıor.bu iş böyLe geLmiş böyLe gider...

carlito1903

Geçen gs maçında biletix de bilet bitti denmiş fakat bi kaç saat sonra bizzat bayinin kendisi iki katı fiyata satmış ben bunu çok yakın bi arkadaşımdan duydum ve buna şahit olan bi çok kişi varmış hatta suç duyurusunda bile bulunmuşlar...

Karaborsacılar da bi şekilde anlaştıkları yerlerden alıyor benim merak ettiğim o kadar güvenlik gişenin orda bekliyor biz 3 bilet bile alamıyoruz sınırlama yüzünden ama adamlar malı götürüyor...

CHEm !

bu sene fener deplasmanı için bilet kuyruğu beklerken gişedeki adam kaç para rüşvet alıp kaç tane bilet verdi. sabah 8de sıraya girmiştik.alayı edit bunların.
Allah kitap Beşiktaş

dejembeji

yaa parayı veren düdüğü caLıor arkadasım.adam havuzdan bıLet cekıor.ıkı tane satın alan adama verıor.ıkı tane kendıne cekıor zuLaya atıor.bunlar hep boyLe.sınırlama bnce cok ıyı.2 bılet cok makuL.dıer turLu bı kısıye 5 bıLet oLdugu zaman.hemen bıtıor bıLetLer.az kısı aLıor o zaman.zaten 2 de oLsa 5 de oLsa 10 da oLsa adamlar bır yolunu buLup cebe bıLetLerını koyuyoLar.işin ustası oLmus bunLar.çakal ÇUkAL

ManasiyoQ

Sabahtan beri kufrediyorum sinirimden ne yapcagımı bilmiyorum..

nasıl olur anlamıyorum saat 10 dan beri biletix sitesimdeyim ama site kilitlendi..koştum hemen biletix noktasına hop bitmiş biletler..böyle bir saçmalık olmaz yahu nasıl olur bilet sınırı 2 tane ama 10 dk da biletler tukeniyor..çunku karaborsacı biletix adamlar 1 bilet  satıyor 50 bilet kenara koyuyor..

sonra maç gunu bilet gişesiin önü dolu karaborsacı tabi..

şimdiden sölüyorum sakın biletiniz yok diye karaborsadan almayın kalsın ellerinde biletler..karaborsadan alırsan bileti hep devam ederler bunlar tabi...

yine çift turnike denicez bakalım...
ayrıca burda fazla bileti olan varsa AYNI PARAYA alırım...

erdibatmaz

belli bir ortam oluşturup ellerinde patlatıcaksın biletleri ama nerdee
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ManasiyoQ

Alıntı yapılan: Free İdea - Mart 26, 2008, 16:02:16
belli bir ortam oluşturup ellerinde patlatıcaksın biletleri ama nerdee

kimse almasa karaborsadan bir daha olmucak böyle şeyler ama akıl yok işte...

bugun  sana yarın bir başkasına hep birine satıcaklar o biletleri alma sen elinde kalsın bilet bak bir daha alabilecekmi öle karaborsa..

yönetimde adam olsa biletleri kendi satsa...Özenti gibi diğer klupler biletixten satıyor diye bizde ordan sattırıyoruz.. bak diyorum fener seneye kendi sitesinden satar sonra bizim yönetim de öle yapar 3 buyuklerden biri yapmayınca yapmıyor bizim yönetim...

carlito1903

Taraftar kart çıkarılsa onlarla alsak bileti belki çözülür biraz bu iş...

Kralkartal21

Statdaki taraftarda tamam şimdi sıra geldi futbolculara...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZeMaHŞeR

bilet bulamadık..Karaborsaya kaldık...adamlar 120 ytl istedi...böle işin.....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ManasiyoQ

Alıntı yapılan: MuraT - Mart 26, 2008, 16:32:26
bilet bulamadık..Karaborsaya kaldık...adamlar 120 ytl istedi...böle işin.....

arkadaş eger karaborsa alırsan, boyun eğmiş olursun... bugun sana yarın başkasına..
alma karaborsa, illa girmek için çift turnike dene..

ZeMaHŞeR

büyük bir ihtimal öyle edecez...hele bi çorum'dan yola çıkalımda...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

150 ytlyi sabah daha uyanamadan verdik bakalım futbolcularda buna layık olabilecekmi
altın kapılarımız kan oldu tayfun