Ana Menü

Rüştü derbide yok

Başlatan Bircan*, Mart 25, 2008, 11:03:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

F.Bahçe derbisinde Rüştü oynayamayacak. Cisse'nin sakatlığı ise tamamen düzeldi

Beşiktaşımız'da, Fenerbahçe derbisi öncesi Bobo'nun ardından kaleci Rüştü'nün de forma giyemeyecek olması keyifleri kaçırdı. İstanbul BŞB karşısında alınan 2-1'lik yenilginin yaralarını ezeli rakibimizi dize getirerek sarmak isteyen siyah beyazlı ekibimizde milli takımdan da affını isteyen Rüştü'nün tedavisinin sürdüğü ama cumartesi akşamına yetişmesinin zor olduğu açıklandı.

Rüştü, Fenerbahçe'ye karşı Süper Kupa finali ve ligin ilk yarısındaki derbide de forma giymemişti. Tecrübeli file bekçisinin yerine dev maçta genç Hakan kaleyi koruyacak.

Sağlam düşünceli

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da Rüştü'nün görev alamayacak olmasından dolayı rahatsız. Hakan'ın tecrübesizliği karşısında kara kara düşünen Sağlam'ın elinde başka alternatif olmaması da genç çalıştırıcıyı zor durumda bırakıyor.

Bu sezon hiçbir maçta tam kadro sahaya çıkamayan Beşiktaş, istikrar yakalayamadı. Sezonun ilk haftasından itibaren fire veren ve hep eksik mücadele etmek zorunda kalan Beşiktaş'ın bu durumu da teknik heyeti sıkıntıya soktu.

Sakat Mehmet Yozgatlı ve cezalı İbrahim Üzülmez'in yokluğu nedeniyle lige iki eksikle başlayan siyah beyazlı ekip, şu ana kadar yaptığı maçlarda rakipleri karşısında sahaya hep bazı oyuncularından yoksun çıktı.

Cisse müjdesi

Beşiktaş, sezon başından beri yaşadığı bu sıkıntıyı Fenerbahçe derbisinde de hissedecek. Kart cezalısı Bobo, sakatlığı süren Rüştü ve kadro dışı kalan Ricardinho, cumartesi akşamı takımlarını yalnız bırakacak.

Beşiktaş'ın tesellisi ise sakatlıkları geçen Cisse, İbrahim Kaş ve Serdar Kurtuluş'un oynayacak duruma gelmeleri. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, Fransız oyuncu Cisse'ye ilk 11'de şans vermesi bekleniyor.

Kaynak: Hürriyet
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carlito1903

Her ne kadar Hakan'a güvensemde bu maçta kalede Rüştü'nün olmasını isterdim eğer maça iyi bi şekilde başlarsa Hakan çok iyi bi maç çıkaracağına eminim...

Cisse, S.kurtuluş ve İ.Kaş'ın iyileşmesi çok güzel bi haber :)

Bircan*

Rüştü bu maça daha iyi motive olurdu bence. Ama Hakan'a da güvenimiz sonsuz. Böyle zor maçların üstesinden gelmeyi başardı çoğunlukla. Haydi bastır şanlı Kartal'ım!...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

osi_bjk

sakatların düzelmesi cok sevindirici haber.Ama tabii Rüstü'nün sakatlığı biraz üzücü Hakan'a güveniyorum ama kalede Rüsti olsa daha iyi olurdu..
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

[KralKartal]

Bence Rustu fener macinda zaten iyi oynayamazdi
duygusallik olurdu, o kadar yil hizmet etmis,
kaptanlik etmis, hakanin olmasi daha iyi bu macta
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Bence bu işte birşeyler var bu maçta oynamamak için yapıyor olabilir.

Beşiktaş'lı arkadaşlarıma soruyorum onlarda böyle birşeyin olabileceğini söylüyor.

Ben Rüştü'nün gerçektende sakatlandığına inanmıyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gordu87

yaw ne alakası var kardeşim..
ben bu adaama güvenirim kesinlikle alakası yok..
çıkar babalar gibi oynar inş..
ondan profesyonelim var
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

Kralkartal21

Alıntı yapılan: gordu87 - Mart 25, 2008, 23:18:05
yaw ne alakası var kardeşim..
ben bu adaama güvenirim kesinlikle alakası yok..
çıkar babalar gibi oynar inş..
ondan profesyonelim var

Bu benim görüşüm yani, daha öncede böyle şeyler olmuştu.

MeLo

Hakan'a büyük iş düşüyor.
Allah yardımcısı olsun.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

mdc

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mart 25, 2008, 15:47:40
Bence Rustu fener macinda zaten iyi oynayamazdi
duygusallik olurdu, o kadar yil hizmet etmis,
kaptanlik etmis, hakanin olmasi daha iyi bu macta

Artı olarak bence ;
Liverpool  ve ÇaykurRize maçından sonra teknik heyetin ona olan güveni açık bir şekilde sarsılmıştır.
Olası bir galibiyette herşey eskisi gibi olabilir.

Liverpool maçı,kariyerine etki ettiği gibi ,
Fenerbahçe maçı da kariyerine olumlu bir etki yapabilir.

Umarım herkesi şaşırtacak bir oyun çıkartır
HAYATTA BEŞİKTAŞ

alper_1903

Bencede Rüstü oynamamak icin yapiyor
hakan a güvenimiz tam desem yalan olur cok büyük is düsüyor ve bayadir oynamiyor

kesinlikle bir eksi olacak bu bizim icin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Olası bir hata Hakanın kariyerini tamamen bitirebilir..

İyi bir kaleci zaten kendisi sadece özgüveni çok yıkıldı .. Bu maç dönüm maçı oalbilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

Hakan'a guvenmek zorundayız..

Kralkartal21

İnşallah Hakan'ın yeniden döndüğü maç olur bu maç.

Göster kendini Hakan

keskinli

rüstü hic bi fener macinda oynamadi,yanlis hatirlamiyorsam
bu 3.macimiz fenerle
belkide tesadüftür..
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin