Ana Menü

Bobo`yu Satılmış Medya ya Yem Etmeyin

Başlatan SercanBjk, Mart 24, 2008, 17:36:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Malup olduğumuz bir haftayı geride bırakıyoruz,moralimiz bozuldu ama inancımız zerre kadar eksilmedi bu takım ezikleri yenecek,ve elber şaibe de puan kaybedecek. Onların maçları esas yeni başlıyor bu konuda hiç sıkıntılı değilim,sıkıntılı olduğum tek nokta... Türkiye`de şiddeti körükleyen,fanatizmi doruğa çıkarıp,insanları bir birine kırdırtan basın ve medya. Bu sene iyi bi görüntü çizselerde Beşiktaş`ımızın tutulmaz olduğunu görünce,yine son üç haftadır üstümüze gelmeye başladılar.

BASIN NEDEN BEŞİKTAŞ`IN ÜSTÜNE GELİYOR ? CEVAP : BU ÜLKEDE 2 BÜYÜK YARATILMAK İSTENİYOR. NEDEN ? HALKIN TAKIMI OLDUĞUMUZU İÇİN,YANİ ONLAR PARA KAZANSIN AMA İNSANLAR BİR BİRİNE GİRSİN CANLARI YANSIN KİMİN UMRUNDA ONLAR PARASINA BAKAR ?

Yazarlara artık değinmeye bile gerek yok,Sanlı SarıAlioğlu ( KAPTAN DEMİYECEĞİM ) bir zamanlar Beşiktaş`ımızın oyuncusu bile eyyamcılık yapıyorsa Erman,Şansal,Kazım Kanat,Fener yazarları,Gs yazarları neden yapmasın.

Bu ülkede Pascal nasıl gönderildi,elini şortunun içine soktu diye,bundan sonra bu ülkede ne oldu biliyormusunuz.. Hafızalarımızı tazaleyelim,Toshack,gönderildi zorla anlamıyor dediler futboldan,Lucescu gönderildi,birilerinin işlerine gelmeyen açıklamayı yaptığı için,Daum gönderildi Kokain kullandığı için,sonra malum takıma gitti baş tacı yaptılar.

AYNI DURUM ŞU ANDA BOBO İÇİN GEÇERLİ,BİZLERDE MAALESEF SANKİ ÇOK DOĞRU HABER YAPIYORLARMIŞ GİBİ BU FORUMA BU HABERLERİ KOYUP İNANIYORUZ.. ASILSIZ HABERİN BİZİM FORMUMUZDA NE İŞİ VAR.! HEM TEPKİ VERİCEKSİN HEMDE GETİRİP BURDA TOPİCE KOYUCAKSIN BU NASIL ÇELİŞKİ.!

Faantik adlı gazetede, Bobo`nun yerine alınacak isimi bile buldular,yönetim Bobo`ya para cezasıveriyorsa derhal kaldırmalı,bir kırmızı kartla adamı gönderdiler resmen,yerin dibine soktular. Beşiktaş şampiyonluğa oynuyorsa,geçen senede oynadıysa bu Bobo`nun sayesindedir,Toramanda haksız atıldı neden kimse bir şey demedi,çünkü taraftar sahiplendi,yönetim sahiplendi,aynı durum Bobo için geçerli olmadı,çükü zemin Trabzon maçından hazırlandı.

Dün bi olay yaşandı,GALATASARAY DENİZLİ MAÇINDA SÜLEYMANU NUN KULAĞINA BİR ŞEYLER FISILDANDI VE O MUHTEŞEM KALECİ BİR ANDA İNANILMAZ BİR GOL YEDİ.. BAKIYORUM DA HİÇ BİR BASIN ORGAZI YAZMAMIŞ HİÇ BİR SPOR PROGRAMINDA YER VERİLMEMİŞ HİÇ BİR GAZETE YAZMAMIŞ.

Bobo`nun bu kadar üstüne giden kendi deyimleri ile '' TARAFSIZ MEDYA '' Neden bu olayın üstüne gitmiyor,sabıkalıların iş bile bulamadığı bu ülkede,Adnan Sezgin`nin adı şikede anılıyor,sonra futbol şube sorumlusu olduğu bir takım,bu şekilde bir maç kazanıyor ve ört bas ediliyor.

Yıldıramayacaksınız emin olun,Beşiktaş takımını yıldıramayacaksınız,Biz daha önce Pascal`ımızın,Lucescumu`zun Daumun,Toshack`ın nasıl gönderildiğini iyi biliyoruz,unutmadık.

EĞER BEŞİKTAŞ`TA BİR YÖNETİM VARSA...

1- En az taraftar kadar basiretli olup çıkıp bu açıklamaları kendileri bütün camiayı etrafında birleştirerek yapacak.

2- Bobo`nun cezası kalkacak.

3- Basın Açıklamasını Tv karşısında yönetim kurulumuz la beraber Başkan yapıcak,Ertuğrul Hoca da orda bulunacak.

4- Ümraniye`nin kapıları Basına kapatılacak.

TARAFTARA DÜŞEN GÖREV

1- Pankartlar ve bestelerle,Beşiktaş`a ceza verdirtmeyecek şekilde Basın yuhalanacak!

2- Erman Toroğlu,İsmail Er, Şansal Büyük A , gibi isimlere Affan Keçeciye verildiği gibi tepkinin daha şiddetlisi verilecek,gerekirse stada bile sokturulmayacak.

BU FORUMA DÜŞEN GÖREV : BASININ HABERLERİNE YER VERMEMEK.

BUNLAR YAPILMADAN BU BASIN REZALETİ DÜZELMEZ ARKADAŞ.!!!

Bircan*

Aynennn! Bütün basın traş forza Beşiktaş ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Bircan*

okudum ben bu konuyu da basına kızgınlıkla oyle dedım ne var kı bunda bos laf mı!?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

mdc

Herkesin anlatmak istediği kalıplaşmış sloganlar yerine biraz kafa çalıştırıp bir iki cümle yazalım.

Kimse edebiyat parçalayın demiyor.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Bircan*

tamam uyarı ıcın eyvallah ;)

boboyu yem etmeyecegız arkasındayz

erdinc1926

bu basın çok olmaya başladı ne istiyorlar anlamıyorum
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

madem en büyüyüğüz basınıda yeneceğiz

noumansız

Evet bu ülkede yıllardır 2 büyük takım oluşturulmaya çalışıyor. Ve bunada bizim (yıldırım demirören) yönetimimiz saygı ve değer duymadığım basına malzeme vererek bu oluşumun içinde ister istemez oluyor.Sen neden Bobo kırmızı gördü diye ceza verme ihtiyacı duyuyorsun. Bobo'mu yaktı takımı? zaten adam gibi top oynamadık madem öyle bütün takıma ceza ver heeee bobo atılmasaydı "belki" yenilmezdik. Ama tek sorumlusu-da o değil... Ceza; takım yıllar sonra şampiyonluk yolunda bukadar iyi bi konumdayken saygı ve değer duymadığım basının bizi karıştırmak için her anımızı kolladığından haberin yokmuş gibi, 50bin $ cezayı neden onlara duyuruyorsunki?? Bunu kendi içimizde halledemezmiydık? basının Bizden 4 gözle beklediği kötü haberi onlara elimizle veriyoruz. Sonrada çıkıp "Biz Beşiktaşı kimseye yar etmeyiz, Biz burda 105 yıllık bir kulübün hakkını kimseye yedirmeyiz vb.cümleler kullanıyoruz Sayın Başkan... Artık ya dediklerimizi yapalım, yada yapamadıklarımızı demeyelim...
BeşiktAŞK...

hAlil21

Aynı fikirdeyim.Beşiktaş'ın aldığı maçları düşünün aldığı puanlarda Tek başına BoBo olan maçlar var.

Tamam kontrolsüz davranmış olabilir fakat o Bobo hala beşiktaşlıdır ve super ligdeki en iyi forvettir.

Nobre bir maçta 100 tane gol kaçırıyor 1 tane gol atıyor ''golcü'' sıfatını alıyor. Yani bobo'nun yanında solda sıfırken medya pof pofluyor.Bizler de tabi hazırız gaz yemeye..

Aynı oyuna düşmeyin.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.