Ana Menü

Konya'da Karaman Dönemi Bitti

Başlatan Non Mollare Mai, Mart 24, 2008, 16:38:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Konya'da Karaman dönemü bittiKonyaspor, bu sezon istediği başarıyı yakalayamaması üzerine, Teknik Direktör Ünal Karaman ile yollarını ayırdı.

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, saat 11.00'de yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında, takımdan ayrılmak istediğini söylemesi üzerine, yönetim kurulunun istifayı kabul ettiği öğrenildi.

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısında oynanan 10 maçtan sadece 1 galibiyet alaran yeşil-beyazlıların hocası Ünal Karaman istifa etti. Son olarak Sivasspor karşılaşmasından 3-0'lık yenilgiyle Konya'ya dönen ekip, çalışmalarına 1 gün ara vermişti. Bu sabah saat 11.00'de başlayan Konyaspor Yönetim Kurulu Toplantısı'nda, Teknik Direktör Ünal Karaman'ın istifa ettiği ve yönetim kurulunun da bu istifayı kabul ettiği öğrenildi. Ünal Karaman, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde saat 17.00'de yapacağı basın açıklamasıyla istifasını kamuoyuna açıklayacak.

Hoca arayışına giren Konyaspor Yönetimi, bir kaç isim üzerinde durulduğunu ancak, henüz netlik kazanan görüşmeler olmadığını açıkladı.

Bence sorun hocadan çok oyuncularda. Bu kadar ruhsuz olunmaz..
edit

Bircan*

Konya'mın toparlanması lazım ben Konya'lıyım da ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

onaT

carlito1903

İlk yarıda topladığı puanlar olmasa küme düşme hattında çoktan yerlerini almışlardı, ikinci yarının en kötü top oynayan takımı, umarım çıkışa geçerler kalan maçlarını kendisine yakın olan takımlarla oynayacaklar bu büyük avantaj...

carlito1903

Ünal Karaman'ın görevden ayrılmasının ardından yeni teknik adam bulma çalışmalarını sürdüren Konyaspor, sona yaklaştı! Yeşil beyazlı ekibin teknik direktör Raşit Çetiner ile prensip anlaşmasına vardığı ve imza aşamasına gelindiği ifade edildi..

Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Güven Öten, Ünal Karaman ile yollarını ayırmalarının ardından bazı teknik direktörlerle görüştüklerini söyledi. Yapılan görüşmelerin sonucunda Raşit Çetiner ile prensip anlaşmasına vardıklarını ifade eden Öten, Çetiner'in şu anda Konya'da olduğunu bildirdi.

Öten, bugün küçük ayrıntılar üzerinde durulacağını, sorun çıkmaması durumunda sözleşme imzalanacağını kaydetti.

Konya'da yerel basın, Ünal Karaman'la yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük görevine Hikmet Karaman'ın getirildiğini öne sürmüştü.