Ana Menü

Bobo'ya 50 bin dolar ceza

Başlatan Bircan*, Mart 24, 2008, 15:57:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Beşiktaşımızda Brezilyalı oyuncumuz Bobo'ya kırmızı kart görmesinden dolayı 50 bin dolar ceza verildi.

Beşiktaşımızda, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakan Bobo'ya yönetim 50 bin dolar ceza verdi. Ligin ilk yarısında attığı gollerle sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da adından söz ettiren ve Fransız kulüplerinin gündemine gelen Bobo, ikinci yarıdaki formsuzluğu ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki gördüğü kırmızı kartla büyük tepki topladı.

GİTMEYİ Mİ İSTİYOR?

Sezon başında "Bana zam yapın" diyerek isyan eden Brezilyalı oyuncumuz, ikinci yarıda sadece 1 gol attı. Sözleşmesi 2011 yılına kadar uzatılan ve ücreti 1 milyon 300 bin dolara çıkartılan Bobo'nun sezon sonunda takımdan gitmek istediği iddiaları daha da ağırlık kazanmaya başladı. Brezilyalı yıldızımıza, hakeme de eylemde bulunduğu için 4 maç ceza gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Sabah
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

SercanBjk

Yönetim acilen bu cezayı kaldırmalı basın komplolarını kurmaktadır,ezber bozmak isteniyorsa ceza kalkmalıdır. Basının komlololarını Bobo`yu yem etmeyin topicinde yazdım.

NoPasaran

Yuh!

Hatasının oda farkınd..Hırsına kurban gitti..

meblağ çok yüksek..

Boboya bu takımın ihtiyacı var..

15-20 bin dolarlık ceza ona yeterde artardı bile..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ne yuh abi ya.
50 bin doLar bobo için sakız parası.
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 24, 2008, 18:36:11
Ne yuh abi ya.
50 bin doLar bobo için sakız parası.
bence de öyle. hatasını anlamalı profesyonel ıse bu tur tahrıklere gelmeyecek hakemın elıne koz vermeyecek o kadar! ama boboyu ustune gıdıp de kaybetmemelıyız. febe macında trıbunde olacaktır. mutlaka bobo da trıbune cagırılmalı, taraftar yanında oldugunu gostermelı ve o yonde tezahurat edılmelı. aksı davranıs ve tezahuratlar bobonun takımdan daha da fazla sogumasına ve gıdecegı olası bır avrupa kulubune degerının kat kat altında bır meblaga gonderılmesını saglar. bu da bızım ısımıze gelmez.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

hakeme ceza verilmeli,

bobo ne yapmis...yuh yani
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Kaç futbolcuya bu zamana kadar 50,000 dolar ceza verilmiş :=)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Boboyuda sogutmasinlar takimdan...sonra sampiyonluk gidince, bobo suclu olacak
sonra satacaklar...isi biliyor bu yonetim, kendine KILIF hazirliyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

zam almasini bilen,ceza ödemeyide bilmeli
miktar az veya cok olabilir ama mutlaka cezalindirilmali
bi cezada toramana gelmeli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sercAn1903

bunu yapınca bobo fazla birşey kaybetmez ama bobo takımdan soğur.adam bu sefer hiç oynamıcak. biraz daha az ceza versinler. 20-25 yeter
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

keskinli

oynamazsa kendi kaybeder!hem milli takim macerasi biter hemde avrupaya transfer rüyasi
bu bölgede besiktasin bi sorunu yok,oynamasada olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Gol atınca nasıl prim alıyosa, kart gördüğünde de cezayı çekecek (kart biraz ağır kabul ediyorum ama o hareketi yapmamalıydı)

50 Bin Dolar biraz ağır olmuş, bence 20-25 Bin yeterliydi..

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

maçbaşı kaç alıyorsa o gün almaması lazım o da 500000dir heralde

Onur*

Ben daha ceza açıklanmadı diye biliyorum.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!