Ana Menü

Buyur burdan yak!..

Başlatan pascalyptica, Mart 24, 2008, 03:11:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 24, 2008, 09:27:42
Fırat Aydınus uda sanırım fener istemiyor..

Fırat Aydınus un Beşiktaş Çarşıda yetiştiğini biliyorlar :D

Son yıllarda bir çok derbi maçımızı yönetti Fırat Aydınus birinde bizim lehimize bi hatasını bulsunlar sonra istemiyoruz desinler...

Evet Fırat Aydınus Beşiktaşlı çok belli oluyor, hiç hak yemiyor kimseyi kayırmıyor...

Kralkartal21

Ben fazla maçı etkileyecek birşey yapmıyacağına inanıyorum.
Zaten böyle maçların hakemi Fırat Aydınus'tur.

İnşallah iyi bir maç yönetir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

onaT

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 24, 2008, 09:27:42
Fırat Aydınus uda sanırım fener istemiyor..

Fırat Aydınus un Beşiktaş Çarşıda yetiştiğini biliyorlar :D

hadi ya=) bilmiyordum. güzelmiş.

ariff07

ben yine Bülent Demirlek i bekliyordum :D  malum  çoğu beşiktaş-fenerbahçe maçını o yönetmişti :)

hayırlısı olsun, yine bir hakem faciası yaşamak istemiyoruz.

gordu87

bu saatten sonraa hakem flean hikayee..
gerekirse hakemide yenecez, ama yenece UlaaaaN..
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

MeLo

Kim olursa olsun.
Bu maçı alacağız,başka yolu yok !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

pascalyptica

biletxten bulabilirsem gelicem.. başka türlü çok zor riske atamam çünkü ona göre uçak bileti de alacam..

Alıntı yapılan: dgkn1903 - Mart 25, 2008, 08:40:18
ben ızlıcem buyuk ıhtımal yenı acıkta nerden gelıceksınki??? ben ankaradan 1-2 arakadas gelıcez bılet alabılırsek tabı bıletıx hep yok cekıo .....ler kara borsaya satıolar hoş marsılya macında macın oynandıgı gun almıstık bıletı ama hadi hayırlısı
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

SercanBjk

Skandal bi karar,Fırat Aydunus geçen sene bizim şampiyonluğu kaybettiğimiz maçta,bu sene yine Süper Kupayı kaybettiğimiz maçda düdük çaldı. Fırat Aydunus Beşiktaş`lı diye,çArşı`da doğdu büyüdü ayaklarına baskı altında kalıyor bizim maçlarda. Ben açıkçası hakem konusunda kararsızdım ama Yunus Yıldırım`da Fırat Aydunus gibi skandal bi karar. Yunus Yıldırım`ın maçlarında neler yaşadıklarımız ortada,İsmet Arzuman geçen sene neler yaşattığı ortada. Fırat atansayıdıda Yunus atanmasaydı keşke,bu maçta olası şiddet olaylarına,mahal vermemek isteniyorsa bu maçı adam gibi idare etmek zorundalar. Şampiyonluk hakem hatalarından kaçarsa,biten bitmiştir diye biliriz,battı balık yan gider hesabınada döne biliriz. Ama bu derbiyi Türkiye`de yönetecek bi hakem bence yok.