Ana Menü

İnancımızı yitirmedik, bunu gene ispatlayacağız

Başlatan Bircan*, Mart 23, 2008, 17:54:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Bindirilmemiş kıtalar,bin bin toplasan yirmibin aşıklar, sazlı sözlü konvoylar, siyah beyaz formalı çocuklar, eşli dostlu KARTALLAR Olimpiyat Stadı tribünlerinden selam durdular İstanbul'a.

Kale arkası tribünlerinden içeri girdiğimizde sanki uzun atlama yarışlarını seyretmeye gitmişiz gibi mimarlık harikası tribünlerinde yerimizi aldık eşle dostla.

Böyle bir stad içerisinde maçın nekadarını gördün, hakem hangi pozisyonu yanlış verdi diye sorarsanız görmediklerimi anlatsam daha uzun tutar yazım.

Sana gönül verenler, hayatında birtek sen aklında birtek sen olanlar şu sözleri haykırıyorlardı skorda malup gönüllerde hep taht kurmuş sevdaya.

Şanlı Beşiktaş'ım, siyahının verdiği asilikle saldır beyazının verdiği asillikle kupayı kaldır.

Önümüzdeki maç fenerle oynayacağız.

İnancımızı yitirmedik, bunu gene ispatlayacağız.

Şampiyonluk kupamızı hep birlikte kaldıracağız !

*Alıntıdır.(forza besiktas-Ali Naci Ülkü)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

SercanBjk

erdinc1926

bircan yanlış anlmazsan birşey sorucam forzada ne kadar yazı varsa alıntı yapmışsın ona birşey dediğim yok birbirene benzeyen birçok konu oldu bilmem farkında mısın?
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

erdinc1926

gelmez tabii hatta buralara yazsak inancımızı sonunu da getiremeyiz forum düzeni açısından dedim.1 başlığın altında toplansa daha iyi olmaz mı?

onaT

belki ama bu kadar çok olması birkaç birşeyin göstergesi
geçen senenin başlıklarına baktım inanan çok az bu sene deli gibi inanç söz konusu

yenerr17

bu sene inancımız son düzeyde..bi hatayı bi kere yaparız :)inş..

Bircan*

Alıntı yapılan: erdinc1926 - Mart 23, 2008, 18:16:03
bircan yanlış anlmazsan birşey sorucam forzada ne kadar yazı varsa alıntı yapmışsın ona birşey dediğim yok birbirene benzeyen birçok konu oldu bilmem farkında mısın?
dogru soyluyorsun haklı olabılırsın kardesım kısa yazılar hepsını toplayabılırdım fakat dıger arkadasların da dedıgı gıbı bu sene ınanc azamı duzeyde ve ınancın fazlasından zarar gelmez. bırakın ınananalım forum duzenınden once besıktasımızı dusunelım. forzadan alıntı yaptım cunku orada gercekten guzel yazılar oluyor. kendı yazdıgım yazıları da eklıyorum ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdinc1926

benim yorumlara birşey söylediğim yok ki madem bir sorun olmuyor önemli değil ;)
sonuna kadar da inanıyoruz ve güveniyoruz zaten

lambkuzu

Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

sentinel

şampiyon olacaz allahın izniyle bunu kimse engeleyemez
Dark TranquilliTy

Bircan*

erdinc1926