Ana Menü

Beşiktaş'ta ne eksik

Başlatan lambkuzu, Mart 22, 2008, 22:57:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erasca

resimler herşeyi anlatmaz...ali tandoğanın da aynı şekile bir sürü resmi var...

Onur*

Alıntı yapılan: erascarsi - Mart 22, 2008, 23:28:27
resimler herşeyi anlatmaz...ali tandoğanın da aynı şekile bir sürü resmi var...

:) peki.

lafım yok sana.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

erasca

Dikkat edersen aklıma gelen bi çok kişiyi yazdım...içlerinde en ruhlusuda toraman ama orda ilhandan pascaldan söz ediyoruz.bnm bahsettiğim ruh budur.Taraftarın ruhu nasılsa futbolcuda öyle olmalı...

erasca

yani anlatmak istediğimi tam anlatamadım herhalde...neden??çünkü biz taraftar olarak kendi ruhumuzla pascalın ruhuyla ilhanın ruhuyla kıyaslıyoruz...vede beşiktaşlıysan bu ruhu taşımalısın...

Kralkartal21

Valla ne yazcağıma bende karar veremedim.Ne eksik bu takımda anlayamıyorum.Bana göre bu takımda ruh var,ruh yok diyosunuz ama. Bence sorun ilk 11'in istikrarsızlığı
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Guti ORÇ.

bence en büyük eksiklik istikrar..

erdinc1926

takım küçümseme,inanç meselesi,ruh en başta sonra istikrar neyse bu maçı unutup fener maçına bakmaları lazım şampiyonlar liginde değiliz türkiye kupasında da sadece lig var sağlam asılmaları gerekir
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

BJK_06

nerde ne yapacagını bilen bir yönetim şart

erdinc1926

bu söylediğine katılıyorum ben bizim yönetimde hiçbir iş yok takıma sahip çıkması lazım cebinden para ödemekle olmaz
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

BerkAy1903

19o3

SercanBjk

Sakatlıklardan geliyor başımıza ne geldiyse kondisyonerin olmaması bence.

lambkuzu

yani daha çok sormak istediğim medya , ekonomik faktör,  yönetici kalitesi ( etkinlik anlamında yöneticilerimize kalitesiz demiyorum tabii ki de) ve organizasyon yapısı açısından ne eksik?
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

onaT

Süleyman Seba.
Serdar Bilgili.

balık baştan kokar

onaT

Alıntı yapılan: erkann - Mart 22, 2008, 23:25:59
Alıntı yapılan: erascarsi - Mart 22, 2008, 23:13:47
rüştüden ali tandoğandan bakiden ibrahim üzülmezden hakan arıkandan 2.dönemdeki bobodan mehmet yozgatlıdan ibrahim toramandan gökhan zandan kısacası ruhsuz adamlardan ruh istiyoruz...Allah sonumuzu hayır etsin...
İbrahim Toraman için ruh yok yazmışsın takımda ruhu olan futbolcuların en başındadır kendisi

ezbere yazmış aklına kim geldiyse belli ki