Ana Menü

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Başlatan eyup1903, Mart 20, 2008, 22:01:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

ben de anlatayım bari ama benim ki çocukluk aşkı :D

Çağatay'la beraber büyümüşüz biz aynı yaştayız o zamanlar aşıkmışız birbirmize artık o yaşlarda ne kadar aşık olunursa :D

Çok iyi anlaşıyorduk ve evlerimiz altlı üstlüydü hep beraber oyun oynuyorduk tabi o zamanlar 2-3 yaşlarındaydık :D

ileride evlencez falan diyormuşuz :D

Sonra onların tayini çıktı gittiler :(

Eskiden annemler konuşuyorlardı ama şimdi ipler tamamen koptu nerde ne yapar hiç bilmem :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

wela

benim ilk askim BESIKTAS  :D

ondan sorasini da keske yasamasaydim  :(

hepsiyAh

çocukluk aşkım olmadı .. 18 yaşında aşık oldum. bir dahada olur muyum.. zor.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

ana konuyu aca benım anlatmayanda benım bende orta 1 deolmustum arkadasın dogum gunune gıtmıstık sınıfın en gozde kızı olan aslı da gelmıstı dırek sınsı planlar yapıp onunla konusmaya calıstım ve bır fırsatını bulup pat dıye soyledım o zamanda bende utanma yokmus yaaaa:D sonra sasırdı ne dıyecegını bılemdı ama benım cabalrım sonucu evet dedı 3 ay cıktık tabı ona cıkma denırse sonra sıkıldım ben ayrıldık benımkıde oyle ıste

eyup1903

12 yasında cıkma denırse cıkıyorduk dıyım o zaman :D

RCA

çok kızla beraber oldum çok gezdim tozdum istediğim her kızı elde ettim 3.5 yıl boyunca ama bir kız vardı o kız gıbısını gormedım.. çıktıklarımdan daha eli yüzü düzgündü.. o kızı gordum ve yanımdakı arkadasıma bu kızla evlenıcem dedım..

o kızı hergun goruyordum ve dayanamadım .. bi bakarmsınız saat kaç dedim.. o da saat 4 dedi bende dayanamadım saatine bakarken parmagındakı yüzüğü gördüm.. bakakaldım ben evliyim dedi.. daha 17 yasındaydı..

ağlaya ağlaya eve gittim.. o günden sonra ciddi bir düşüncem hiç kalmadı.. ama hp içimde yatıyor .. laylaylom dan sıkıldım
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Kasım 29, 2008, 14:14:57
ben de anlatayım bari ama benim ki çocukluk aşkı :D

Çağatay'la beraber büyümüşüz biz aynı yaştayız o zamanlar aşıkmışız birbirmize artık o yaşlarda ne kadar aşık olunursa :D

Çok iyi anlaşıyorduk ve evlerimiz altlı üstlüydü hep beraber oyun oynuyorduk tabi o zamanlar 2-3 yaşlarındaydık :D

ileride evlencez falan diyormuşuz :D

Sonra onların tayini çıktı gittiler :(

Eskiden annemler konuşuyorlardı ama şimdi ipler tamamen koptu nerde ne yapar hiç bilmem :D

Facebook'ta bulduk birbirimizi ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

herkeste dertliymiş aşktan yana hiç mi yüzü gülen olmadı :D
FEDA

Ersin Develi

KeePSaKe

Yorumumu görünce kendimden utandım.

Bir de böyle yapmışım  :(

Bu ne ya  ;D
Since 1903

Simurg

:ahaha  andaç olay adamsın yaa :ahaha :ahaha

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..