Ana Menü

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Başlatan eyup1903, Mart 20, 2008, 22:01:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dedogirl_bjk03

aşk zannettiğim bi hevesten başka bişi değildi çok aptalcaydı... :P
;) Beşiktaş aşkına...

sercAn1903

ilk aşkım çok garipti bi kız vardı ben sevmiştim o sevmemişti o kadar :D
ama bir kız var 2-3 gündür hep karşıma çıkıyor çok kötü oluyorum onu görünce :( inşallah şansım yaver gider bu hafta tanışmaya çalışıcam ( dua edin ) :)
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ZeMaHŞeR

Tek aŞK BeşiktAŞK

aşka maşka inanmıyorum artık  ;) 

BeşiktAŞK'tan Başka aşkım yok... olmasınıda istemiyorum...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

dedogirl_bjk03

;) Beşiktaş aşkına...

+18 !

benim ilk askım 8. sınıftaydı.. kızı ilk gördüm an birseyler olmustu bana en arka sırada kafamı sıraya yaslayıp öylece bakakalmıştım.. ama kimseye belli etmemiştim..

sonra sınıf ögretmenimize yerimden memnun olmadıgımı ve Deniz'in yanına gecmek istedigimi söyledim oda kabul etti dünyalar benim olmustu sanki.. artık her sabah onunla uyanıyor her aksam onunla yatıyordum sanki hayatımda hic olmayan birseyler olmustu bende geceleri yatamıyordum..

sonra o zamanki en yakın arkadasıma mesaj atıp söylemistim denize asık oldugumu.. beni seven bir kız vardı tugce diye o da bensunun telefonundan okumus benim denizi sevdigimi.. Denizinde sevdigi varmıs.. sonra kız yüzüme bakmaz oldu..

anlayacagınız oks'den sonra babasının tayini cıktı ve antakyadan gittiler..

mdc

İnsan her şeyi elinde tutamaz hiç bir zaman
Ne gücünü ne güçsüzlüğünü ne de yüreğini 
Ve açtım derken kollarını bir haç olur gölgesi
Ve sarıldım derken mutluluğuna parçalar o şeyi 
Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an
Mutlu aşk yoktur

Hayatı Bu silahsız askerlere benzer
Bir başka kader için giyinip kuşanan
Ne yarar var onlara sabah erken kalkmaktan
Onlar ki akşamları aylak kararsız insan
Söyle bunları Hayatım Ve bunca gözyaşı yeter
Mutlu aşk yoktur

Güzel aşkım tatlı aşkım kanayan yaram benim
İçimde taşırım seni yaralı bir kuş gibi
Ve onlar bilmeden izler geçiyorken bizleri
Ardımdan tekrarlayıp ördüğüm sözcükleri
Ve hemen can verdiler iri gözlerin için
Mutlu aşk yoktur

Vakit çok geç artık hayatı öğrenmeye
Yüreklerimiz birlikte ağlasın sabaha dek
En küçük şarkı için nice mutsuzluk gerek
Bir ürperişi nice pişmanlıkla ödemek
Nice hıçkırık gerek bir gitar ezgisine
Mutlu aşk yoktur

Bir tek aşk yoktur acıya garketmesin
Bir tek aşk yoktur kalpte açmasın yara
Bir tek aşk yoktur iz bırakmasın insanda
Ve senden daha fazla değil vatan aşkı da
Bir tek aşk yok yaşayan gözyaşı dökmeksizin
Mutlu aşk yoktur ama
Böyledir ikimizin aşkı da 

Mutlu Aşk Yoktur.
Aragon
HAYATTA BEŞİKTAŞ

the_besiktas_fan

lise 1'deyken aşık oldum.. aslında çıkmayı da düşünmüodum ama sonra bişiler oldu ve o teklif etti...
sevdiğini de sanmıyorum çnkü öyle soğuk bi kızdı.. nyse çıktık ve iyi kötü günlerimiz oldu... fakat sezen
aksunu bi şarkısı yüzünden ayrıldık.. yaklaşık 2 sene oldu ama bn unutamadım.. 30 mayısta son kez
görüşmek için çağırdım çnkü bn başka bi şehre gidecektim.. o da bni kırmadı ve geldi.. yine ufak bi kıvılcım
olsa da artık tamamen bitmişti.. adı gamzeydi.. :( 
vay be ne saçma anlattım :D
Smile To My Agony..

KeePSaKe

Ben ortaokuldakini saymıyorum o sadece beğenme olur heralde ama lisede şimdi gerçekten bir kızı seviyorum ama o yüz vermiyor ve çıktığı var :(
Since 1903

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Non Mollare Mai - Mart 20, 2008, 23:48:05
Anlatalım bakalım neler dökülecek :)

5. veya 6. sınıfın bitişi ve hemen ardından gelen yaz tatilinde yine sabahtan akşama kadar sokaktayız top oynuyoruz.
Anneannem'in oturduğu apartmanın girişinde merdivenlere sıralandık.
Bi' araba yanaştı yanımıza şöyle mini etekli saçları dümdüz esmer muhteşem bi' hatun. Hatun da o 11-12 yaşında ;D
O zamanlar gözümde hatundu tabi daha masum bi' duyguydu. :D
Herneyse mahallede herkes aşık oldu tabi bende dahil. Bunun babası benim babamın arkadaşıymış meğer.
Öğrendim babamdan kim onlar falan diye tabi hemen 'anlayalım yani' sesleri kardeşim tarafından yükseldi.
'yok ya, şey bizim kaan sordu da şeyden şey ettirecekmiş' surat kıpkırmızı odama koştum. :)

Avustralya'dan izne gelmişler gideceklermiş sonra. Üzüldüm baya tabi mahallenin diğer elemanları da :)
Sürekli gözüm bunların evinde ' acaba balkona çıkacak mı, bize bakar mı top oynarken ' gibi düşünceler içerisindeyim.
Top oynarken mahallede boynum tutulma derecesine geldi yukarıya bakmaktan. Neyse dedim bu Avustralya'lı bakmaz bize Anıl sen karşı komşun sidikliyle yetinmeye çalış. ;D

Ertesi gün oldu mahallede son sürat maç devam ediyor. ' pas at lan, vur laaan hadi oğlum ' sesleri arkadaşlar tarafından yükselirken ayağıma gelen fena bi' tekmeyle ben yerdeyim ve çığlıklarım yükseliyor ' aaaaahhhh anneeeciiiimmmm ' edalarıyla yerdeyim.
Kafamıda havaya kaldırdım yerdeyken apartmanları süzme fırsatı buldum bi' baktım ki iki çift göz bizi izliyor.
Tabi gördüm izlediğini bana hava geldi.

Kalktım ayağa hemen ' hadi oğlum hadi yok bi' şeyim oyna len ' dedim ve birden döktürmeye başladım :)
Gel zaman git zaman her gün beni izlemeye devam etti ve tabi bende onu. Sürekli balkona çıkıp onların balkona bakıyordum keza o da öyle. Sonra bana kalbini işaret ederek eliyle kalp çizdi işaret parmağıyla da beni gösterdi.
O an heyecandan ölecek gibi oldum içeri gittim koltukların üstünde tepiniyorum zıplıyorum :D

Bende çıktım hemen güldüm bende aynı şekilde kalp çizdim hayali ve onu işaret ettim :)
Her gün bakışmaya başladık saatlerce bakışıyorduk. Taaa ki yaz bitene kadar....

Sonra Avustralya'ya gitme zamanı geldi. :(
Tabi bende fena bi' hüzün var o yaşımda ilk aşk acımı yaşayacaktım. Gittim odama ağladım saatlerce.

Arabaya bindi ve baktı bana gülümsedi bende el salladım ve o gülümsemesini hayatta unutamam..
Neyse sonra günler aylar derken 1 sene geçti yine Haziran ayı geldi çattı sokaklarda kames toplarının peşinden koşuyoruz.
Baktım biri taşınıyor onunla 1 sene önce bakıştığımız evin 2 alt katına.
Oturuyorduk o sırada su molası verdik herkes kana kana su içiyor.

Kafamı kaldırdım o evi süzüyorum birden saçları örgülü esmer muhteşem bi' kız çıktı. Daha dikkatli baktım ve kalbimin atışı hızlandı.
Evet oydu o :) Sezen'di.. Avustralya'dan dönmüş ve buraya yerleşmeye gelmişlerdi.
Günlerce aylarca balkondan bakıştık, birbirimizi sokakta gördüğümüzde utancımızdan birbirimizin yüzüne bakamadık :)
Aşkı yaşadım tüm masumluğuyla..

Günlerce, haftalarca, aylarca bakıştık. Yetmedi seneye vurduk :)
Ama seneye vurmamız iyi olmadı sanırım. Çünkü ondan 2 yaş büyük olmam ve aramızda 3 sınıf farkı olması bizi yavaş yavaş koparmaya başladı. 2 yaş vardı aramızda ama yıllar ilerledikçe ben Orta sona geldim o 5. sınıftaydı henüz. :)

Yine de onu gördüğümde bi' tebessüm oluyordu yüzümde ve balkonda karşılaştığımızda yine bakışıyorduk.
Bazen onu görmek için çıkıyordum balkona ama pek rast gelemiyorduk.

Yine gel zaman git zaman ben Lise'yi bitirdim o Lise'ye benim bitirdiğim okulda başladı.
2007'nin ekim ayları biri ekledi Msn'e, selam faso fiso baktım ki o :)
Muhabbet ilerledi çocukluk aşkımı tekrardan hissetmeye başladım sanki içimde..
O zaten hala aşıktı ilk günkü gibi :) Ve 1 ay sonra birlikte olmaya başladık.
Arkadaşlarım tarafından tepki topladım Lise 1'e giden biriyle birlikte olmamdan dolayı ama ben hiç gocunmadım.
Çünkü gerek olgunluğu gerek fiziki yapısı ( boy olarak ) 18'lik kızlardan bile daha büyük görüntü veriyordu.
Avustralya'lı neticede :)

Ama olmadı.. Benim ve onun beklentileri uyuşmadı ve ayrılmaya karar verdim.
Yaklaşık 4.5 ay önce ayrıldık ama zaman zaman konuşuyoruz Msn'den
Üzdüm onu, hala seviyor ama bi' gün tekrardan olacağını biliyorum. :)
Ama o gün bugün değil. Çünkü fikirlerimiz ve tavırlarımız uyuşmuyor.
Ne kadar olgun olursa olsun yine de fark var aramızda..

Bi' gün yine yeni yeniden diyerek çocukluk aşkıma veda ettim..

----------------------------

Baya uzun oldu, kimsenin okuyacağını sanmıyorum ama bu yazıyı saklayıp bi' gün ona okutabilirim. :)

valla hepsini bi solukta okudum masal gibiymiş sizinkide :D :D :D

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mart 21, 2008, 12:48:28
ilk aşklar unutulmaz derler ya inanmıyorum buna ben çoktan unuttum bile (:
benim için ilk aşkın hiç önemi yok.giden gittiği gün bitmiştir.

katılıyorum ilk aşık olduğum kıza şimdi bakıyorum uyuz olduğum kız tipi zaten banada bakmıyordu isabet oldu..

erdinc1926

ben aşkıma kavuştum darısı başınıza :D
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ZeMaHŞeR

ilk aşkımda son aşkımda BeŞiKTaŞK...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Alp Erdem

yasmin_bjk

ben ilk aşkımı 6. sınıfta bulmuştum... çocuktuk tabiki şimdi olsa hayır.ilk aşkım oldu dedimya bilnçli değildik galiba(sevmek yada sevmemek kousunda) :fuu

Alp Erdem

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.