Ana Menü

Bitirim İkili !

Başlatan Adriano, Mart 19, 2008, 18:19:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Beşiktaş'ın yeni muhteşem ikilisi 'Holosko ve Nobre!' Holosko'nun müthiş performansı ve Slovak oyuncunun gelişi ile Nobre'nin patlama yapması, Kartal'ı liderliğe uçurdu.

Bitirim ikili

Süper Lig'de 22 maçta 9 gol atan Nobre ile 9 maçta 2 gol bulan Holosko, Kartal'ı havalandıran isimler oldu. Bu ikiliye 9 golle Bobo, 6 golle Delgado eşlik etti.

Bu sezon oynadığı son 8 resmi maçını kazanan ve şampiyonluk yarışında zirveye yerleşen Beşiktaş'ta, özellikle Nobre ve Holosko'nun performansı göz kamaştırıyor. Ligin ilk yarısında sadece 1 gol atabilen, ikinci devre ise Holosko'nun gelmesiyle birlikte açılan ve art arda goller bulan Nobre; 22 maçta 9 gole kadar ulaştı. Yerli sambacı ligde forma giydiği
22 maçta 1 asist, 30 isabetli şut, 442 de isabetli pas istatistiğiyle oynarken; tribünleri coşturan isim oldu.

Yabancılar sırtladı
Nobre'nin performansında bu artışın en önemli nedenlerinden biri Holosko'nun forvet hattına getirdiği canlılık oldu. Slovak oyuncu, ikinci yarıda formasını giydiği Beşiktaş'ın 9 lig maçında 2 gol attı, 3 de asist yaptı. Holosko, 183 isabetli pas verirken, 6 da isabetli şut attı. Bu ikili ikinci yarının en etkili silahları olurken; Bobo attığı 9 gol ve yaptığı 1 asistle, Delgado da attığı 6 gol ve yaptığı 3 asistle Kartal'ı zirvede tuttu

Kaynak: Fotomaç
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

erdinc1926

gerçekten çok iyiler nazar değmez inşallah
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

HoLosko geLdikten sonra.
Nobre coştu :)
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

fanatik bugun holoskodan önce ve holoskodan sonra başlıkları altında nobre haberı yapmıs :)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

işte: H.Ö. 1 gol, H.S. 8 gol
Nobre, Holosko transfer edilmeden önce oynadığı 13 maçta sadece 1 gol atıp, 1 de asist yapmış ve hayal kırıklığı yaratmıştı. Slovak futbolcunun gelişinden sonra ise rakip savunmaların korkulu rüyası haline gelen Sambacı, 9 maçta tam 8 gole imzasını attı.
19.3.2008

Maç başına 1 gole yakın
Fenerbahçe'den alındığında yer yerinden oynamıştı. Ama Nobre, ortaya koyduğu istikrarsız futbolla eski performansını bir türlü yakalayamamıştı. Ancak ara transferde takıma katılan Holosko ile birlikte adeta coşmaya başladı. Attığı ve attırdığı gollerle eski formuna kavuşan Sambacı, şampiyonluk yolunda takımına hayat verdi. Holosko'dan önce oynadığı 13 maçta sadece 1 gol atıp, 1 de asist yapabilen tecrübeli oyuncu, Holosko'dan sonra ise 9 maçta tam 8 kez fileleri havalandırdı.

'Önemli olan Beşiktaş'
Yeniden gollerle geri dönmenin çok güzel bir duygu olduğunu söyleyen Nobre, "Ancak burada asıl başarı takım arkadaşlarımındır. Holosko, hızlı ve güçlü bir oyuncu, topu aldığında rakibini kolayca geçip nereye atacağını tahmin edebiliyorum. Fakat Beşiktaş gibi büyük takımda kimin kiminle oynadığı ve kimin gol attığı değil, alınan sonuçlar önemlidir. Şu an iyi durumdayız, bunu daha da ileri taşıyıp mutlu sona ulaşmak için çalışıyoruz" diye konuştu.

Orhan YILDIRIM
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Benim içimde bişey kaldı buraya yazıyım dedim.Hani Trabzon maçında Holosko 67 metre sürüp Nobre'ye gol atmıştı yaa.Nobre o gol sevinci yaşarken ilk önce Holosko'yla kutlaması gerekirdi.Çok bencillik yaptı biraz bence sonra onu tebrik etti mi bilemem.

Gerçktende Güzel bir ikili oldular.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

keskinli

o kadar para verildi,birakinda faydasi olsun holoskonun
ben holoskodan daha cok seyler bekliyorum ve onda bu kapasite var
sampiyonlar ligi maclarinda cok isimize yarardi,keske sezon basinda alabilseydik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

Alıntı yapılan: kralkartal67 - Mart 19, 2008, 23:11:33
Benim içimde bişey kaldı buraya yazıyım dedim.Hani Trabzon maçında Holosko 67 metre sürüp Nobre'ye gol atmıştı yaa.Nobre o gol sevinci yaşarken ilk önce Holosko'yla kutlaması gerekirdi.Çok bencillik yaptı biraz bence sonra onu tebrik etti mi bilemem.

Gerçktende Güzel bir ikili oldular.
evet ben de gördüm o golde holoskonun emeği çok büyük hatta holoskoya bile yazılabilirdi nobrenin tek yaptıgı dokunmaktı :) neyse kutlamıstır o yakınında delgado oldugu ıcın ılk onla sevındı ama sonra aralarında anlasmıstır onlar takımda kenetlenme bu sene azamı onun ıcın kafanı yorma sen ;)

carlito1903

İyi bir ikili oldular öyle ki Bobo sakatken kimse Bobo nerede demedi... :)

NoPasaran

İyi uyum sağladılar :)

Bu Nobreyi bu taraftar istemiyordu ya  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

isi hakketten bitiriyorlar... :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carsi52

Alıntı yapılan: carlito1903 - Mart 20, 2008, 12:59:51
İyi bir ikili oldular öyle ki Bobo sakatken kimse Bobo nerede demedi... :)

Çok doğru söyLedin burak.
Bobo'yu aratmadıLar.
Bobonun yokLuğunu hissetmedik :)
Bölünür senin için uykular!