Ana Menü

Beşiktaş :60 Galatasaray:61 | Seviyoruz sizleri

Başlatan NoPasaran, Mart 19, 2008, 09:01:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erkann

Alıntı yapılan: carlito1903 - Nisan 10, 2008, 23:35:24
Maçın bi analizini yapalım o zaman;

-Maça başladığımız 5 bence gayet iyiydi ve maçın başında mutlak yapmamız gereken sert savunma için uygun adamlar vardı, gs nin maça etkili başlamaması için Ergin hoca rakibin en etkili oyuncusu olan dee brownu Sinan'la durdurmayı planlamıştı, Kaya ve Nicevic de pota altında etkili savunma yapacaklardı böylece maça rakibi durdurarak başlayacaktık, bu plan malesef tutmadı....

-Rakibi durdurma hamlemiz başarız olsada maçın başında, bu büyük sorun değildi iyi hücumlarla bunu aşabilirdik ancak skor yükünü taşıyacak oyunculardan da hiç verim alamadık (Dalmau, Kaya, Apodaca, Shumbert)

-Neyseki kenardan gelen Drobnijak hücumda etkili olduda skor olarak tamamen kopmadık maçtan ama ona gereken yardım gelmeyince skor olarak bi türlü yakalayamadık gsyi...

-Forvetten bozma Guard olan Dalmau'nun hücumları iyi organize edememesi ve erken faul problemine girmesi de bizi çok etkiledi, rekor top kaybı ve faul atışlarında bir türlü iyi ortalama tutturamamamız bizi yenilgiye sürükledi...

-Ama anlayamadığım tek şey var oda neden bu kadar isteksiz oldukları, büyük maçlarda hırsıyla takımı ateşleyen Kaya bile durmuştu bu maçta, bence takımda kesin bi problem var...

Umarım bu maç Play Off lar öncesi takıma gereken dersi vermiştir, burda yapılan hatalar orda yapılmaz...
Arkadaşım güzel özetlemişsin benimde anlamadığım bu kadar isteksiz
olmaları gördüğüm kadarıyla Ergin Ataman'nın bile heyacanı yoktu son 7 saniye
kala bir mola alıp orta sahadan oyunu başlatabilirdik
ama artık ne desek boş yinede tebrikler takımımıza önümüzde bir lig
kaldı inşallah şampiyoluk bizim olur.

Cem Goren

nereden başlasam bilmiyorum isteksizlik serbest atışlarda ve 3lüklerdeki şansızlık ve beceriksizlik ve biz ne kadar şanssızsak o oranda şanslı olan bi rakip isteksiz oyuncular ve 8de0 atıpta 9uncuyu sokan bi oyuncunun kopardığı maç sonundan ne denebilirki

yinede hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum en azından hayali bile insana bi heyecan verdi
bukadar isteksiz bi oyunun altından bence şöyle bisonuç çıkar takımdaki mali sorun hala devam ediyor gibi
inş. ligede yansımaz bu oyun yoksa ligdede ard arda mağlubiyetler gelebilir inş. hatalarımızı anlaıp bi ders almışızdır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Anarchy*

Bizi asıL yakan serbest atışLar oLdu..
Hemen hemen %50 iLe attık!

Cem Goren

evet serbest atışalr bizi bitirdi 28/14 çok şeyi anlatıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

gözzde_bjk

Beşiktaş için ağlamayalı çok olmuş.Unutmuşum canımı nasıl acıttığını.Bundan haftalar önce tribünde kızgınlıkla söylediğim ''Gündoğdu'' dün akşam yerini ağlayarak söylediğim ''Beşiktaşım benim,biricik sevgilim''e bıraktı.

İsmimizin uğursuzluğu mudur bilmiyorum ama büyük maçlardan galibiyetle ayrılamıyoruz.Sanki birşeyler oluyor takıma oynamayı unutuyorlar,kazanmaktan bir haber çıkıyorlar sahaya.Nitekim dün gece de aynı şeyleri yaşadık.Maçın başladığı andan itibaren kontrol karşı tarafta,durduramıyoruz,herkes birbirinden kopmuş.Nerde bizim birbirini çok iyi tanıyan ''takımımız''nerde dün gece sahadaki takım?Favori olarark çıktığımız maçtan son saniye 3lüğü ile yenik ayrılmak da cabası.Birde son 23 saniyede yapılmayan o faul,belki kazanacağımız belki de uzatmalara kalacak bir maçı kaybetmek.

Hiçbir maçın kazanılmasını bu kadar istememiştim ama olmadı.Hepsine bize bu heyecanı yaşattıkları için teşekkürler.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

osi_bjk

Takımımıza helal olsun buraya kadar gelmek kolay değildir hele hele grup maçlarında   10 da 10 yaparak gelmek hiç kolay değildir ama takımımz bunu basardı ve hepsini kutluyorum.Artık lige asılmak gerekir.İnşallah orda şampiyon oluruz...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

onaT

maçı son saniyede değil ilk 2 periotta kaybettik

NoPasaran

Son hücumda çok kötü kullanıldı şahsımca :)

Şut bile atılamadı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

aslinda bakarsiniz, iyi oldu .. kupayi alsaydik demirören tutulmazdi .. simdi tutunabilecek bir dali kalmadi ... voleybolda 2. ligdeyiz, bu yil cikiyormuyuz? (ama onunla havalanmaz dimi?) .. hentbola baktim. 3.yüz.