Ana Menü

Sinan Engin görevde, "riberyler" nerede?

Başlatan [KralKartal], Mart 18, 2008, 20:55:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Durup duruken aklima geldi, iste birseyler cikartacagim ya..
Sinan Engin, spor programlarinda RIBERY'yi ben buldum, önerdim  demisti,
ama baska daha nice RIBERYler var, daha iyileri var demisti, Besiktasa öneririm diye dedigini
hatirliyorum..
Peki, göreve geldi geleli acaba, hangi yetenekli oyuncu ile PRENSIPTE anlasma saglandi,
veya hangi oyuncular, TAKIBE alindi, Sinan Enginin önerisi ile???
Yada hadi bu daha erken diyelim, ki buyuk takimlar simdiden tüm yetenekli varsaydigi oyuncularla
prensip anlasmasi yapmislar/yapiyorlardir, sezon sonunda acaba Sinan Enginin önerileri ve
"müthis' futbol anlayisi ile takima 'riberyler' kazandiracagiz mi?
ben pek inanmiyorumda..

Neden mi? Simdiye kadar Brezilyaya gidip eli bos dönen tek menejer herhalde..

Bobo gibi bir yetenegi, bu Bobo Besiktasin futbolcusu degil, golcü degil, diye spor
programlarinda boboya demedigi kalmamisti, sonra Bobo gollerini atmaya baslayinca,
Bobo cok iyi demeye basladi.. Yani bir futbolcuda yetenegi göremeyen biri nasil olurda
takima bir katkisi olur? Neden futbolcu arayislarina baslamiyor? Neden hala bekliyorlar?
Sezon sonunu mu? O zamanda cok gec oluyor maalesef... öyle 1 ayda transfer mi olurmus?

Bekliyoruz, gelecegin RIBERYlerini sevgili Sinan Engin... 
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

öylesine öyle de bobo geldiğinde ciddi ciddi hasta ediyordu adamı... bir çok hareketi beşiktaşın futbolcusunun yapmayacağı işlerdi ( tabii sinan engin bundan dolayımı yoksa rant içinmi konuştu bilinmez )

ayrıca neves ve bir tane daha oyuncuyla ilgileniyor beşiktaş dediklerine göre... neves ciddi şekilde yararlı olyuncu oyun kurucu oynuyor ortada oynuyor forvet oynuyor... riconun gidip o onun gelmesi ii olur

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 18, 2008, 21:22:43
öylesine öyle de bobo geldiğinde ciddi ciddi hasta ediyordu adamı... bir çok hareketi beşiktaşın futbolcusunun yapmayacağı işlerdi ( tabii sinan engin bundan dolayımı yoksa rant içinmi konuştu bilinmez )

ayrıca neves ve bir tane daha oyuncuyla ilgileniyor beşiktaş dediklerine göre... neves ciddi şekilde yararlı olyuncu oyun kurucu oynuyor ortada oynuyor forvet oynuyor... riconun gidip o onun gelmesi ii olur

Evet Neves'i bende tanıyorum çok güzel bir oyuncu gelirse iyi olur zaten Rico da gidecek,onun yerine alınırsa iyi olur.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

herkesin tanidigi oyuncuyu almak mi marifet
yoksa taninmamis, tipki bobo gibi oyunculari mi takima kazandirmak
bir marifet??

Bobo icin ilk geldiginden beride herzaman YETENEKLI dedim, ki belli ediyordu.
sadece bunu ben demedim, cogunluk dedi..
ben bunu kast ediyorum, iki topu kale yerine tribune yollar, bunlar yetenek ile
alakali degil, ki CORDOBA gibi bir kalecide sac bas yoldurdu,
yetenegi ile ilgilimiydi, hayir, ALISMASI lazimdi, bunlari KARISTIRMAYALIM...

onaT

saç baş yoldurma derken kaçırdığı pozisyonlar değil sadece... yetersiz kalıyordu sahada bir çok açıdan
tabii şimdi çok geliştirdi kendini.

keskinli

bobonun geldigi ilk günden beri iyi futbolcu oldugu belliydi.
zaten hazirda olan süper bi futbolcu almamiz imkansiz,yapilmasi gereken yildiz olacak gencleri kesefedebilmek
sinan engin konusuna hic girmeyelim diyecegim ama tv lerde spor yorumculugu yaparken yönetime demedigi kalmamisti,simdi ayni yönetimle calisiyor.
bu arada yönetim degistide,benmi farkina varmadim?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

SercanBjk

Şimdi takım şampiyonluk yolundayken,basketbol ve futbolda şampiyonluklar kitlenmişken Ribery`leri konuşmaya gerek yok. Sinan Engin bu takımı bıraktı lider olamadık,geldi lider gidiyoruz şampiyon olacağız.Burdan Sinan Engin`nin nasıl biri olduğu kestirile bilir,Sinan Engin bu sene lig başladıktan sonra geldi,transfer önerisi olmadı,önümüzdeki sene görücez bakıcaz. Bobo hakkında ise ilk geldiğinde Bobo`ya bizler azmı şey söyledik,diğer kalemler Beşiktaş böyle oyuncu alırmı rezillik demedilermi,belkide en yumuşak eleştiriyi Sinan Engin yaptı. Sonuna kadar Sinan Enginci`yim ve destekçisiyim,Beşiktaş`ın menfaatleri doğrultusunda sizde artık çomak sokmayı bırakın destek verin.

onaT

kimsenin çomak sokmaya çalıştığı yok herkes beşiktaşın menfaatine konuşuyor

M34

neyse. ben buna da raziyim. pek sesi cikmiyor nice zamandir "tahtaya vuruyorum". bulmasa da olur, gölge etmesin yeter.

lambkuzu

arkadaşlar neves dediğiniz thiago neves mi ?
Hayatı süsledik izharı ittihatla bugün,
Yolunda gençliğin ulvi değil miydi birleşmek.
Sebatı bayrağımız yaptık, i'tilamız için
Neticesiz ve boş olmaz sebatla hiçbir emek.
Dakikalar bize bir nağbe nişad olsun.
Kulübümüzde müceddet nücumu mevc vursun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 19, 2008, 00:31:22
Şimdi takım şampiyonluk yolundayken,basketbol ve futbolda şampiyonluklar kitlenmişken Ribery`leri konuşmaya gerek yok. Sinan Engin bu takımı bıraktı lider olamadık,geldi lider gidiyoruz şampiyon olacağız.Burdan Sinan Engin`nin nasıl biri olduğu kestirile bilir,Sinan Engin bu sene lig başladıktan sonra geldi,transfer önerisi olmadı,önümüzdeki sene görücez bakıcaz. Bobo hakkında ise ilk geldiğinde Bobo`ya bizler azmı şey söyledik,diğer kalemler Beşiktaş böyle oyuncu alırmı rezillik demedilermi,belkide en yumuşak eleştiriyi Sinan Engin yaptı. Sonuna kadar Sinan Enginci`yim ve destekçisiyim,Beşiktaş`ın menfaatleri doğrultusunda sizde artık çomak sokmayı bırakın destek verin.

Bizler dedigin kim, ben yillardir internetteki tum yorumlari, asagi yukari takip ederim,
yillardir forum alanimiz vardir, BOBO hakkinda cogunluk YETENEKLI demisti,
nasil sac bas yoldurdu ? Insan gelistirdikten sonra futbolcu IYI desen ne yazar?
Simdi biri dese RONALDINHO cok iyi oyuncu, 2 sene once iyi degildi, olacak sey mi?
adamda yetenek avrsa bu belli olur, bunu bulmakta suanki menejer SINAN ENGINE duser...

Burda COMAK sokan, Besiktasin gidisatini bozan nedir???

Futbolcu ISTIYORUZ... CALISMALARA simdiden BASLANMALI, bu kadar basit..
Avrupadaki cogu buyuk takimlar transferlerini bitirdi bile,kimi alacagini biliyor
Peki ya BESIKTAS??? sezon sonunda 100lerce basit isimelr arasindan, yine
en ucuzunu ve en sacma sapan transferini yapacaksa, ben burda bunu dile getiririm..

Besiktasin menfaatini iyiligini dusunen herkimsede bunu dile getirmeli..

daha cok RIBERY var diyen Sinan Enginden sadece RIBERYLER istiyorum..
yazimi iyi okuyun, iyi anlayin lutfen.. oyle 2 cumle okuyup yorumlar yapmayalim..

Birazda Besiktasin gelecegini dusunun, sampiyonluk gelsin, arkadaslarima hava atayim,
sampiyon olalim, formami giyip sokaga cikarim, sekil yaparim gibi dusunceler vardir
elbet bazi taraftarlarimizin, ama o taraftarlarda BESIKTASA nasil faydali olurum,
hangi yorumlarim Besiktasa birsey katar, belki dikkate alinir diyede, biraz dusunsun,
sadece kupalar sizin icin degerli olmasin... Kupa bu sene alinir, seneye kalan yine Besiktas...
Vede o sene sampiyonlar ligine katilacak olan BESIKTAS, bunun icinde simdiden
TRANSFER sart... 

cassa23

sinan engin çok hataları var ama beşiktaşı çok ama çok sevdiğinden eminim

[KralKartal]

burda Sinan engin ismini unutun arkadaslar, yorum sadece SINAN ENGIN mi ya???

Anlam veremiyorum , yani tebrikler arkadaslar...

konu TRANSFER ve TRANSFER POLITIKASI...

Simdiden baslasinlar diyorum... RIBERYLER diyorum, burdaki ribery ismi
bir örnektir, sinan enginin kendi agzindan cikan laflardir..
Yani hangi cümleleri okudun siz????

SercanBjk

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Mart 19, 2008, 12:37:04
Alıntı yapılan: SercanBjk - Mart 19, 2008, 00:31:22

Bizler dedigin kim, ben yillardir internetteki tum yorumlari, asagi yukari takip ederim,
yillardir forum alanimiz vardir, BOBO hakkinda cogunluk YETENEKLI demisti,
nasil sac bas yoldurdu ? Insan gelistirdikten sonra futbolcu IYI desen ne yazar?
Simdi biri dese RONALDINHO cok iyi oyuncu, 2 sene once iyi degildi, olacak sey mi?
adamda yetenek avrsa bu belli olur, bunu bulmakta suanki menejer SINAN ENGINE duser...

Burda COMAK sokan, Besiktasin gidisatini bozan nedir???

Futbolcu ISTIYORUZ... CALISMALARA simdiden BASLANMALI, bu kadar basit..
Avrupadaki cogu buyuk takimlar transferlerini bitirdi bile,kimi alacagini biliyor
Peki ya BESIKTAS??? sezon sonunda 100lerce basit isimelr arasindan, yine
en ucuzunu ve en sacma sapan transferini yapacaksa, ben burda bunu dile getiririm..

Besiktasin menfaatini iyiligini dusunen herkimsede bunu dile getirmeli..

daha cok RIBERY var diyen Sinan Enginden sadece RIBERYLER istiyorum..
yazimi iyi okuyun, iyi anlayin lutfen.. oyle 2 cumle okuyup yorumlar yapmayalim..

Birazda Besiktasin gelecegini dusunun, sampiyonluk gelsin, arkadaslarima hava atayim,
sampiyon olalim, formami giyip sokaga cikarim, sekil yaparim gibi dusunceler vardir
elbet bazi taraftarlarimizin, ama o taraftarlarda BESIKTASA nasil faydali olurum,
hangi yorumlarim Besiktasa birsey katar, belki dikkate alinir diyede, biraz dusunsun,
sadece kupalar sizin icin degerli olmasin... Kupa bu sene alinir, seneye kalan yine Besiktas...
Vede o sene sampiyonlar ligine katilacak olan BESIKTAS, bunun icinde simdiden
TRANSFER sart... 

Anlatamadım sanırım,bizler dediğim Beşiktaş taraftarı Beşiktaş taraftarı sadece forumalardamı yazar çizer,yada sadece bizim forum alanlarımıza yazanlarmı Beşiktaş taraftarıdır.Destekleyenler olmadı demedimki,Bobo`yu eleştirenler oldu dedim,bunu diğer spor yazarlarıda yaptı sadece Sinan Engin değil.

Önümüzdeki sene için transfer çalışmalarını istemek doğal,ancak nerde Ribery`ler demek yalnış. Bu konu klübün içinde yönetimsel düzeyde gizlilik içerisinde devam eder.Basına yansıdımı çıkan haberleri biliyorsunuz zaten,ne malum çalışılmadığı. Sinan Engin transfer dönemi bitip ligler başladığı zaman geldi,bu kadrodan bir Ribery`nin çıkamaması, ( bana göre daha iyileride var ) Sinan Engin`nin suçu değildir dedim.

Dediğim gibi yazını gayet iyi okudum Ribery`ler istye bilirsin ama bunun zamanı şimdi değil transfer dönemidir. Bizim için kupalar şampiyonluklar değerli olsaydı bu gün Beşiktaş yerine başka bir takımı tutuyor olurduk. 20 yaşındayım bir şampiyonluk gördüm her sene kombinemi alır maça giderim,bumu sadece kupa beklemek. Geleceğini düşünüyoruz tabi,geleceği her zaman düşünürüz,geleceği düşünmek son 8 haftayamı bırakıldı,bunu demek istiyorum,ekliyorum Sinan Engin`nin sonuna kadar destekçisiyim.

Not : Bu arada Beşiktaş``ta transfer Ertuğrul Sağlam`ın istedikleri doğrultusunda gerçekleşir,Sinan Engin sadece önerir,sonuç olarak yönetimin parası ve Ertuğrul Hocanın fikiri önemlidir.