Ana Menü

İşte Beşiktaş Seyrcisi

Başlatan onaT, Mart 16, 2008, 23:29:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

zamanında eyyamcı kuddusi diye bağırdığımızda kimse bişey yazıp çizmiyordu.
lider olduk ya mecbur bi haber yapacaklar.
Allah kitap Beşiktaş

salvador

kolpa basın biz lider olunca haber yapıyor
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

sercAn1903

bizim basına reklama ihtiyacımız yok !!

biz şampiyon olunca napıcaklar acaba?
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

gürol

acıdım vallaha cocuga yaa.yazık oldu.ne oldugunu bile anlamadı kime kart gösterildiğini bile sonradan anladı. o değilde ordan bizim futbolculardan biri o pozisyonda kartı kendine sandı herhalde hakeme itiraz ediyordu.
taraftara gelirsek bu kadar olur diyorum ve ayakta alkışlııyorum.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erdinc1926

Taraftarımız Galibiyette Büyük Rol Oynadı

Trabzonspor galibiyeti sonrasında değerlendirmelerde bulunan teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, şunları söyledi:

"Zevkli bir karşılaşma oldu. Umarım izleyenler de keyif almışlardır. 3-0 kazandığımız için ayrıyeten mutluyuz. Bu galibiyeti oluşturan etkenlerde oyuncularımızın üst düzey mücadelesinin yanı sıra taraftarımızın da desteğini söylemek istiyorum. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Bizi gönülden desteklediler ve galibiyette de büyük bir rol oynadılar. Oyuncularımızın mücadelesini de es geçmemek lazım, çok üst düzey mücadele verdiler. 10 kişi kaldıktan sonra biraz daha fazla mücadele ederek çıkan arkadaşlarının yerini doldurmaya çalıştılar.

Sonuçta şunu çok iyi biliyoruz; çok önemli bir yerdeyiz. Biz kazandığımız sürece ligin tepesinde kalacağız. Kalan 8 karşılaşmada bundan önce yaptığımız hataları daha aza indirgemeliyiz, ya da yapmamalıyız. Yaptığımız iyi şeyleri de daha mükemmel yapmaya çalışacağız. Bundan sonraki 8 hafta daha zor geçecek.

Baskı olur mu diyorlar. Ligin zirvesindeyiz ama bu çok sürpriz bir şey deyil ki. Biz bunu sezon başında planlayarak yola çıkmıştık. Biz bir gün buraya geleceğimizi çok iyi biliyorduk. Geldiğimiz zaman nasıl davranacağımızı da bildiğimiz için oyuncularımız şu ana kadar iyi götürüyorlar. Bahsedilen baskının bizi olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum."
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mart 17, 2008, 11:35:25
1990 doğumlu bir çocuğun kendini yere atmakla, artistlik yapmakla işi olacağını düşünmüyorum.
Son derece haksız bir karttı. Üzüldüm Barış için. Umarım vermezler ceza.

Beşiktaş'lı duruşunu sergiledik bir kez daha.  ;)

hehehe mantık olarak öyle ama ben 15 yaşındayım okul maçlarında kendimi yere attığım oluyor =)=)

noumansız

Maçın başından itibaren her faule sarı verirse olacağı bu. 2 takımında hakkını yedi bence. Tribünlerimiz her zaman olduğu gibi zamanında tepkisini koydu. Kimin olduğu, hangi takıma olduğunu umursamadan sezara hakkını verdi. Ne Mutluki Beşiktaşlıyım...
BeşiktAŞK...