Ana Menü

Kurtlar Vadisi Pusu

Başlatan carlito1903, Mart 15, 2008, 11:54:04

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

ben vadi'yi çözdüm :D

şimdi,tataroğlu gladio'nun türkiyede olan 2.adamı

tataroğlu başbakanı vurdurdu,ve hemen bir heykeltraşa gitti
gittiği adam mason
nerden anladık ? adam taş işliyordu
masonluk ilk başta taş işleyen insanlarla doluydu
o kişiye gidince direk olarak başkanım diye hitap etti
gladio'nun da masonlarla ilgisi olduğu bir gerçek
üstüne üstlük bir de fragmanlarda kurtlar vadisi gladio verildi
iskender size 2.adamı anlatacağım dedi
yani 2. film iskender ile tataroğlunu anlatacak
Koca hestiy aya bedenem ?

carsi52

Mason gladyonun babasıdır.
Ama bence o adam gladyo ve mabedin kontrolünde olmasını sağlayan birisidir herhalde.
Ama daha çok mabeddi bence.
Mabed geri döndü herhalde :)
Çünkü davut tataroğlu mabed için çalışıyordu.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Artık Star TV'de yayınlanıcakmış kesin olarak..

Şaşmaz, Türkiye'nin heyecanla izlediği röportajda, merak edilen pek çok konuya açıklık getirdi.

Ekranların rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinin Star TV'de yayınlanacağının açıklanmasının ardından, dizinin başrol oyuncusu, 'Polat Alemdar' karakterini canlandıran Necati Şaşmaz ilk kez Star Ana Haber'e konuştu. "Yeni dönemde Star TV'de aynı günde aynı saatte Kurtlar Vadisi'ne devam edeceğiz" diyen Necati Şaşmaz, yeni maceralardan gündeme, sürprizlerden sinema filmine pek çok konuda merak edilenlere açıklık getirdi. İşte Türkiye'nin heyecanla izlediği o röportaj:

Muhakkak Polat kurtulacak, sonuçta dizinin devamı için...
Bilemem (gülüşmeler). İnşallah yeni sezonun başında yine Star TV belki de haberlerinde, buradan Uğur Bey'e selamlarımı iletiyorum, çıkıp orada da tekrar ederiz, şimdi de söylüyorum, Star TV'deyiz.

Sevilen dizinin yeni yayın dönemindeki maceraları?
Muhakkak Polat kurtulacak. Sonuçta dizinin devamı için. Star TV'ye bir sürprizim var. (gülüşmeler).

Vadi fanatiklerini hangi sürprizler bekliyor?
Ben büyük ihtimalle hayattayım. Ve aksiyon olarak da devam edecek dizimiz. Bütün aksiyonların içerisinde olacağım. Çok sıkı bir çalışma içerisinde senarist arkadaşlarımız.

İzleyici yine Kurtlar Vadisi'nde Türkiye'nin sıcak gündeminden kesitler bulacak mı?
Aslında Türkiye'nin gündemini belki de yansıtıyorlar ama bu sadece senarist arkadaşlarımızın bildikleri değil, sizin, benim, sokaktaki herkesin aslında bildiği, belki de bakıp geçtiği ama göremediği diyelim, böyle daha net olur sanırım...

Ya dizi senaristlerinin Trabzonspor ve Beşiktaşlılar'la ilgili sürprizleri?
Neco Bey'in Beşiktaşlı olması münasebetiyle belki de oraya 'demedi deme Beşiktaş bu yıl şampiyon' gibi şeyler eklediler. Güzel diyaloglar. O karakterleri de aslında bozmayan, karakterlerde etkili olan şeyler.

Ömrünün yarısını siyah yarısını beyaz geçiren büyük Beşiktaşlı Michael Jackson gibi!
Evet evet (gülüşmeler) çok espiritüel, yani Çarşı Grubu gerçekten süper espriler buluyor... Memati'yi oynayan arkadaşımız Gürkan bir keresinde stada girdiğinde Mehter Marşı gibi Kurtlar Vadisi marşı çalmışlar. Seviyorlar, sağ olsunlar.

Takım tutuyor musunuz?
Takım tutmuyorum yıllardır. Amerika'ya gittiğimden bu yana bir kopukluk yaşadım futbol anlamında. Amerika'ya gitmeden önce, 'Metin-Feyyaz-Ali' üçlüsünün olduğu, Ertuğrulların, Receplerin olduğu takımın, fanatik demeyelim de çok severdim, çok hastasıydım. Üç sene üst üste şampiyon olmuşlardı. Gordon Milne vardı, dördüncü yıl şampiyon olma ihtimalleri vardı. Onu olamadıkları anda koptum ben. 'Bir daha hiçbir takımı tutmayacağım' dedim kendime, öyle küçük bir söz verdim.

Herhangi bir sinema çalışmanız olacak mı?
Bilmem! Uygur Türklerini mi yapsak acaba? Son günlerde büyük, aslında son yüzyılın büyük soykırımının yaşandığı Uygur Türkleri'nin hezimeti ya da ezilmesini, soykırımların devamını görmekteyiz. Bu sadece espiri tabii. Öylesine söyledim, sadece bu konuya değinmek için, bu röportajın arasına böyle bir şeyi de sıkıştırmış olalım istedim. Eğer öyle bir durum olursa yani anlatılması gereken, bizim de imkanımız, bütçe anlamında olsun, hikaye anlamında olsun, ekip anlamında olsun uygun olursa neden olmasın. Eğer hikaye varsa...

Burdada videosu var..

http://www.yazete.com/Necati-Sasmaz-Star-Ana-Habere-konustu_17406.html

Cem Goren

artık bızde stardan takıp ederız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ama kötü oldu bu ya..Belkide Show'a alıştığım için öyle diyorumdur ama Star'a alışmak zaman alıcak.

carsi52

"KURTLAR VADİSİ GLADIO"DA STAR TV'DE...

Kurtlar Vadisi serisinin yeni sinema filmi Kurtlar Vadisi Gladio'nun televizyon yayın hakları Star'a satıldı... Başrolünü Musa Uzunlar'ın oynadığı ve çekimleri devam eden film, 20 Kasım'da vizyona girecek...

Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi, efsanelerini yaratmaya devam ediyor. Sırada yakın tarihin önemli olaylarını konu alan "Kurtlar Vadisi - Gladio" sinema filmi var.

"Kurtlar Vadisi - Gladio"da başrol, Kurtlar Vadisi Pusu'nun efsaneleşen karakteri İskender Büyük'ü canlandıran Musa Uzunlar'ın. Film, İskender Büyük karakterinin hayat hikayesi ekseninde, 90'lı yılların başından bugüne Türkiye yakın tarihinin önemli olaylarına ışık tutuyor.

"Kurtlar Vadisi - Gladio"'nun çekimleri 21 Haziran Pazar günü başladı. Ağustos ayına kadar İstanbul ve Antalya'da sürecek çekimlerin ardından film, 20 Kasım'da vizyona girecek.

"Kurtlar Vadisi - Gladio"'nun televizyon yayın hakları, yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin de yayınlanacağı kanal olan Star TV'de...

SİNOPSİS:
Kurtlar Vadisi Gladio...
Bir derin devlet ajanının, yıllar boyu hizmet ettiği Gladio ile hesaplaşma hikayesi...

İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır.
Karanlık geçmişi nedeniyle sanık sandalyesine oturtulduğunda, yanında, baronun gönderdiği genç ve tecrübesiz avukat Ayşe'den başka kimse yoktur. Yargılanmasına göz yumanlarla hesaplaşmaya karar veren İskender Büyük, tüm bildiklerini bir bir anlatmaya başlar. İskender'in karanlık geçmişinin sayfaları arasında, ülkeyi yerinden sallayacak gerçekler gizlidir. Bu şok gerçeklerin işaret ettiği tek adres ise 'Gladio'dur.

İfadeleri ülkede her gün yeni bir gündem yaratırken, içindeki intikam duygusu da giderek büyümektedir. Elinde kalan son kartı oynamaktan başka şansı yoktur: Anlattıklarıyla, Gladio'nun ikinci adamı Fuat Aras'ı saklandığı yerden çıkarmak!

Ancak bu yolun sonunda İskender Büyük'ü hiç tahmin etmediği başka bir sürpriz beklemektedir. Yine bir oyunun parçası olmuştur... Üstelik bu kez oturtulduğu yer, konuşma şansının olduğu bir sanık sandalyesi dahi değildir...
[/]

hepsiyAh

her yerde izleyebilrim :)

carsi52

Ne zaman başlıcağı açıklanmadı demi ?

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Yeter artık başlasın ya ;D

Simurg

polat ölürse dizi bitermi
memamti başamı geçer?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin